Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


adenium

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeśli chodzi o nazwy ulic to mnie się najbardziej podoba ul. Pohulanka w Starych Babicach. Dla tej nazwy gotowi bylismy natychmiast kupic działkę ale tam było za drogo. Zanim postanowiliśmy budowac dom, szukaliśmy mieszkania. Gdzieś powstało nowe osiedle na ulicy Gruszek i Jabłuszek. My prawopodobnie będziemy mieszkać przy ul. Klonowej.

A propos doniczek. Dzis kupiliśmy w Ikei doniczkę do ogrodu. To prawie jakbysmy zaczęli od bata a furmanki brak.

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: dolores dnia 2002-08-18 21:36 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos poszerzania dróg itp. Na razie poszerzają poznańską, akurat do Ożarowa, więc bedzie się tamtędy lepiej jeździło. Martwi mnie jednak to, że od przyszłego roku, aby skorzystać z rzeczonej trzeba będzie kupić naklejkę za 200 zł.

 

Jakoś się ten kolejny podatek przeżyje ale pewnie nie wszyscy będą go w stanie zapłacić. Dlatego jeszcze bardziej martwi mnie to, że być może spory ruch przeniesie się na warszawską (bo na nią naklejek chyba mieć nie trzeba będzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację z tym podatkiem, chociaż to poszerzanie poznańskiej to takie trochę symboliczne, raczej "restauracja" bo ani poasów nie przybędzie tylko będzie trochę szersze pobocze...

 

A z tym ruchem to chyba tylko będzie dotyczyć w miarę lokalnego ruchu, bo przecież samochody nie-lokalne pewnie i tak już tę nalepkę będą miały więc nie będą szukać objazdów.

 

Jeśli wogóle ten podatek wejdzie w życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...