Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


adenium

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pozdrawiam grupę. Też buduję w tych okolicach. Mam propozycję: wymiana doswiadczeń na temat zatrudnianych fachowców. Bardzo cenię sobie tzw. polecenia. Jak dotąd nie zawiodłem sie na nich, natomiast samodzielny wybór- mieszane uczucia. Tak jak mówia nauka kosztuje ale po co kiedy mozna skorzystac z doswiadczeń innych. To samo dotyczy wyboru i zakupu materiałów.

Stan zaawansowania budowy:stan surowy, pokryty dachówką, położona instalacja elektryczna,alarmowa telefon,TV, niedługo wchodzą tynkarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maco, ja bym się wcale nie zdziwiła, gdybyś nas przegonił.:smile: Patrząc na dom dolores (pozdrawiam :smile:) myślę, ze jest to realne.

W końcu my na zimę pauzujemy. Od wiosny bedziemy mieć równe szanse. :smile:

Mjork-witam serdecznie, czy mogłbys sprecyzować swoją lokalizacje?:smile:

Masz może na oku dobrą hurtownie z dachami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mrojk !

Ja buduję rzut beretem (dosłownie) od opal-ki i c^2-tu (Wiktorów) ale buduję to na razie za dużo powiedziane. Od miesiąca mamy działkę uzbrojoną i WZiZT. Teraz się bierzemy za porojekt ale marniutko nam to idzie. W międzyczasie chcemy trochę podwyższyć działkę (może masz jakiś namiar na darmową ziemię z wykopów ?).

 

A kiedy macie plany się przeprowadzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po długiej przerwie ---nawet zapomniałem jak sie poruszać na tej stronie----- pozdrawiam całą grupkę -- ZACZĄŁEM BUDOWAĆ ---- i mam nadzieję że dokończe :grin: --ABY KASY STARCZYŁO - A WIEM ŻE Z TYM TOWAREM NAJTRUDNIEJ !!!

Dziekuję wszystkim za odpowiedzi na moje pytania i pomoc, postaram sie bywać częsciej !!!!

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...