Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


adenium

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

EM, szkoda że nie spotkaliśmy się, jak robiłeś obchód naszej budowy :wink:. Wyjechałem zaraz po 1-szym SMS-ie ale już Ciebie nie było. Obiecuję poprawę następnym razem, mam nadzieję że niedługo. Właśnie rozładowywałem dzisiaj wieczorem drewno na więźbę. Pan z tartaku (Zaździerz) był na tyle miły, że nie uprzedził aby załatwić sobie dźwig do rozładunku tira....

 

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: ckwadrat dnia 2002-09-18 23:12 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ckwadrat,

przezież wiecie. Może się przejęzyczyłem z tym wybieraniem. Tworzymy projekt trochę rysując sami ale też oglądamy gotowe projekty i podpatrujemy rozwiązania. Przecież w końcu nasz projekt będzie podobny do któregoś gotowego (możliwe, że nawet go nie widzieliśmy) bo to tylko będzie normalny dom z kuchnią... :smile:

 

A rozładowywanie więźby rękami ! NIeźle ! To trochę krzepy nabrałeś... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sama ekipa, z polecenia kogoś z forum- dzięki, ale nie nadążam za wszystkim, odezwę sie później do osoby polecającej( muszem odszukac maila - z tysięcy innych) z podziękowaniami- jak na razie nie narzekam na ekipę :smile: oby tak dalej, drzewo kupuje wykonawca ( mam uzgodnioną cene za całośc budowy tj. robota + materiały), co "udrze" z dostawcy to jego!

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się właśnie dowiedziałem, że płytę fundamentową legalett którą chcę sobie położyć można układać też w zimie. Warunkiem jest żeby w momencie wylewanie betonu (B20) nie było ujemnej temperatury. Znaczy to, że planowanie będzie najbardziej kłopotliwe ale przy nasszych dodatnich ostatnio zimach daje nam szansę rozpoczęcia przed wiosną. A szkielet można też w zimie stukać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...