Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum dla Tymowiczów z Horyzontu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Renato i Mirku, Macie ładną działeczkę i super macie z dala od sąsiadów i widzę że będziecie robili ten filar przy kuchni salonu taki jak u Kasi i piotrka - my rezygnowaliśmy z filaru i przydzielilyśmy jako oddzielnie kuchnę (robilyśmy półotwartą). Okolica Waszej dziełki super no i ta klasa ziemi pewne III bo tu aż tak zielonutko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Jolu i Jarku macie racje klasa III ale chcielibysmy miec juz tyle wybudowane poprostu domek naszego sasiada

faktycznia on ma filary ale to nie tymek i nie jest taki ładny ja chcial;bym wiecej fotek wrzucic ale cos mi nie wychodzi i sa male bede probował ale okolica jest bardzo fajna i jest cisza . Troche teraz pogoda nam przeszkadza bo wciaz pada deszcz

i droga juz sie troche rozjezdzila musimy zalatwiać gruzu wrzuce jeszcze kilka fotek jak sie uda

Mirek i Renia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

faktycznie dzisiaj jest dosyć spokojnie,

jakiś czas temu pisałem o ogrzewaniu - czy robicie na parterze ogrzewanie podłogowe? my mieliśmy chęć je zrobić ale dostałem wycene i jest trochę drogo. W porównaniu do klasycznych grzejników wyszło ok 7 - 8 tys zł drożej.

Jak jest u was?

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Artursz, my narazie nie jesteśmy zorentowani ile kosztuje instalacja ogrzewania - będziemy zainteresowac sie w przyszłym roku. Wiemy już że będziemy stosowali ogrzewanie podłogowe i klasyczne: Podłogowe będziemy instalowali na parterze : W salonie, kuchni, holu i łazienkę oraz łazienkę na górze a reszta klasyczne (tam gdzie nie ma podłogókę Purmo V22 a tam gdzie jest podłogówka Pormo V11)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...