Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum dla Tymowiczów z Horyzontu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No wlasnie i tu tez mamy zmiane nie wiem czy zwrociliscie uwage ze mamy garaz na jedno auto

pierwsza czesć garazu mamy zaprojektowany pokoj zaraz jak sie wchodzi z korytaza . Mamy tak dlatego ze jeszcze musimy miec jeden p[okoj dodadtkowy bedzie z nami mieszkac moja mama a obao garazu robimy wiate i tam bedzie miejsce na drewno do kominka i na drugi samochod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytani Jolu i Jarku

Podnosiliscie swojego tymka o piltorej pustaka czy musieliscie dodatkowo drugi raz wylewac wieniec czy jakies dodadtowe inne zabezpieczenia i czy dach zmienil kat i i le zmienil wysokosc

Mirek i Renia

 

Po laniu stropu wstawialismy 1,5 pustaka a na nim zalaliśmy wieniec (jak widać na zdjęcie z 4 strony) nic nie zmienalismy wysokość i kąt nachylenia dachu (trzymaliśmy wg projektu) - zmienaliśmy odstęp między płatwiami z 2,1m wg projektu na 3,8m no i zlikwidowaliśmy słupy drewnane dachu :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie i tu tez mamy zmiane nie wiem czy zwrociliscie uwage ze mamy garaz na jedno auto

pierwsza czesć garazu mamy zaprojektowany pokoj zaraz jak sie wchodzi z korytaza . Mamy tak dlatego ze jeszcze musimy miec jeden p[okoj dodadtkowy bedzie z nami mieszkac moja mama a obao garazu robimy wiate i tam bedzie miejsce na drewno do kominka i na drugi samochod

 

 

Upsss zapomnieliśmy, faktycznie wspomnieliście o dodakowym pokoju zamiast piewotnego garażu, to czekamy na Wasze zdjęcie z przodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ścianki działowe na poddaszu w projekcie sa z rygipsu a wy macie juz murowane

tez cos zmienialiscie czy spokojnie mozna murowac tak jak wy macie strop wutrzyma????

Sory za tyle pytan ale wy juz macie wieksze doswiadczenie poniewaz juzzzzzzzzzz to wszystko widzicie a ja dopiero bede budowal moze mozecie cos podpowiedzieć ??? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ścianki działowe na poddaszu w projekcie sa z rygipsu a wy macie juz murowane

tez cos zmienialiscie czy spokojnie mozna murowac tak jak wy macie strop wutrzyma????

Sory za tyle pytan ale wy juz macie wieksze doswiadczenie poniewaz juzzzzzzzzzz to wszystko widzicie a ja dopiero bede budowal moze mozecie cos podpowiedzieć ??? Pozdrawiam

 

Można murować tylmo trzeba jeszcze wzmocnić strop w postaci belek betonowych jak widac na zdjęciu, to sa coś wystające nad podłogą na poddaszu (to wzsystko majster zrobił bez naszej wiedzy a jak pytałem czemu tak to mówił ze względu na wytrzymałość - wszyscy znajomi byli zacwiceni i mówili że ich majstrowie nic by takiego nie robili bo wolą iść na skróty - ato juz jest dodatkowa robota przy belkach betonowych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...