Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum dla Tymowiczów z Horyzontu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a i jeszcze jedno nie dostałam odp. odnoscie tych zakichanych formalnosci co gdzie i jak po kolei:(

Papierologie to wszystko za nas załatwiła Pani Architekt od akceptacji projektu i przeróbki projektu, nie mileiśmy z tym problemy, co i w jakiej kolejnosci to nic nie powiemy. My musieliśmy walczyć o pozwolenie na budowę tylko ze środowiskiem (opisany jes na pierwszej stronie na samym początku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to mam nadzieje ze dowiem sie wszystkiego od architekta

 

Ps. Jarku pamietaj prosze zeby sprawdzic tą umowe z energetyki i napisac mi tą strefe i roczne zuzycie dziekuje

i zycze miłego weekendu :D

Witam Gosiu, My mamy piata grupa przyłączeniowa (to chyba 5-ta strefa) a roczna zużcie energii mam 2500 kWh (kilowatogodzina)

Myśle że o to ci chodzi

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim Tymowiczom. Moja żona właśnie dzisiaj (bo ma wole) w rejonie gazowniczym złożyła wnosek o przyłączenie gazu do naszeko przeslicznego Tymka, termin realizacji III lub IV kwartał 2008 roku (prawda że szybko? i pewne jeszcze nie zamieszkamy :cry: ), panowie mówili że jeszcze w tym roku lub na początku przyszłego roku przyslą nam warunki umowy przyłączenia.

Własnie od poniedziałku działa nowa ekipa,a ta ekipa to oczywiście niesłowni blacharze :wink: . Wczoraj po pracy (było juz ciemno) przyjechałem a tu widzę jeden arkusz już jest kładziona na dachu a blacharzy już nie było. (740 mb łaty i 320 mb konrłaty poszły juz na dach, acha jeszcze gwoździe: 13 kg czwórek i 5 kg trójek) I to wszystko na dzisiaj.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jole i Jarka

Scianka jest podniesiona o poltorej postaka tu jakos wyszloa fotka dziwnie ze nie widac tego na innych fotkach widac lepiej akurat tych fotek nie dalem nie chce już zanudzac was tym jak u nas sie to posuwa zagladam caly czas czasami jestem nie w temacie dlatego nic nie pisalem o kilowatach już w wczesniejszych postach wspominalem jak bede potrxzebowal rady to napewno sie do was zwroce chyba można narazie jakos u nas zima jest laskawa i w tym tygodniu maja sie wziosć za dach tylko zastanawiam sie nad oknami czy wstawiac czy nie i drzwi z brama garażowa czy czekać do wiosny .

A wy jak macie juz okna czy tez czekacie do wiosny

Renia i Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jole i Jarka

Scianka jest podniesiona o poltorej postaka tu jakos wyszloa fotka dziwnie ze nie widac tego na innych fotkach widac lepiej akurat tych fotek nie dalem nie chce już zanudzac was tym jak u nas sie to posuwa zagladam caly czas czasami jestem nie w temacie dlatego nic nie pisalem o kilowatach już w wczesniejszych postach wspominalem jak bede potrxzebowal rady to napewno sie do was zwroce chyba można narazie jakos u nas zima jest laskawa i w tym tygodniu maja sie wziosć za dach tylko zastanawiam sie nad oknami czy wstawiac czy nie i drzwi z brama garażowa czy czekać do wiosny .

A wy jak macie juz okna czy tez czekacie do wiosny

Renia i Mirek

My to na pewno czekamy do wiosny. Lepiej przez zime wietrzeje te promieniotwórcze i wilgotme ściany. Mamy natomiast juz całkowicie ogrodzona działa. Za to moze za tydzinń będziemy mieli juz wstawione okna dachowe bo blacharz juz działa

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...