Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum dla Tymowiczów z Horyzontu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam kurcze wyskoczyłam na weekend do Brennej wracam a tu taki ruch :D uwielbiam obladac wasze fotki :D Jarku to sie we wnosku nazywa iloś stref czasowych do rozliczenia energi i jest do wyboru jedna dwie lub trzy :( kurcze o co to chodzi brrrr

Witam Gosiu, może były jakieś strefy we wniosku ale ja nie pamiętam, myślałem że jest w umowie, to już nie wiem o co tu chodzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku tak to brzmi dokładnie

dane techniczne zasilania:

wniskowana moc przyłączeniowa.....kW

Napięcie jednofazowe... trójfazowe...

Ilośc stref czasowych do rozliczania energi: jedna... dwie... trzy...

i to wszystko :cry:

Przykro mi :cry: co do strefy to nie pamiętam i nie pomogę bo nie wiem(pamiętam że pracownik z rejonu podpowiedział co mam wstawić mm ilość zużycia energii kWh i strefę a moc to ja sam strzeliłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy z zapytaniem czy ktoś z Was może nam opisać sposób działania kominka z płaszczem wodnym?Pozdrawiamy

Witam. My na ten temat na razie nie zajmujęmy (nie na ten etap i będziemy borykac się z tym problemem jak bedziemy wykanczać dom)

może tutaj cos znajdziecie? http://forum.muratordom.pl/kominki-pomoge-i-doradze-we-wszystkim-co-dotyczy-kominkow,t36429.htm?highlight=kominek%20p%B3aszczem%20wodnym

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiaj bylem w biurze projektowym zeby pogadac i zrobic rekonesans w sprawie Tymka(projekt-1200zl).Za adaptacje biora 800zl,przy czym wprowadzenie jednej zmiany kosztuje 50zl.Pisze to zebyscie porownali sobie ceny.Pewnie w grudniu kupie projekt.

 

Mam jednak pytanie do Was: jakie projekty braliscie pod uwage oprocz Tymka.Prosze o nazwe ewentualnie liinka.Dla mnie to wazne bo moze jakis projekt przegapilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiaj bylem w biurze projektowym zeby pogadac i zrobic rekonesans w sprawie Tymka(projekt-1200zl).Za adaptacje biora 800zl,przy czym wprowadzenie jednej zmiany kosztuje 50zl.Pisze to zebyscie porownali sobie ceny.Pewnie w grudniu kupie projekt.

 

Mam jednak pytanie do Was: jakie projekty braliscie pod uwage oprocz Tymka.Prosze o nazwe ewentualnie liinka.Dla mnie to wazne bo moze jakis projekt przegapilem.

A widziałaś Tymianka z tej samej pracowni? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Krowa... coś tam :lol:

My najpierw chcieliśmy projekt Zadębie z garażem z pracowni Dom projekt to był parterowy dom z czterospadowym dachem i jako postawa to 19 na 11 m - zrezygnowaliśmy ze względu na wysoki koszt w budowie i zaczęliśmy szukac coś tanszego i znaleźliśmy właśnie projekt domu Tymek :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymianka widziałem ale "nie leży" mi ten projekt.Tymek bardzo mi sie podoba.Wydaje mi sie ze uklad pomieszczen jest dla mnie odpowiedni i ciezko jest mi sie przekonac do innego projektu.Wiec pytam o alternatywy bo moge byc juz zaslepiony swoim Tymkiem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymianka widziałem ale "nie leży" mi ten projekt.Tymek bardzo mi sie podoba.Wydaje mi sie ze uklad pomieszczen jest dla mnie odpowiedni i ciezko jest mi sie przekonac do innego projektu.Wiec pytam o alternatywy bo moge byc juz zaslepiony swoim Tymkiem :D

zdradzasz wszelkie objawy zauroczenia Tymkiem :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...