Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum dla Tymowiczów z Horyzontu


Recommended Posts

Wiecie co, nasz tymek jest standardowy, jedynie co zmieniliśmy to przejscie za kominem i dzięki temu wyszła wieksza łazienka niż w projekcie.

 

Super łazieneczka!! Macie okno??

 

My mamy tak samo, przejście do kuchni za kominem. Chyba najlepsza zmiana jakiej dokonaliśmy!! :):) Łazienka u nas jeszcze w stanie surowym (osadzony geberit) , ale jeszcze w tym roku może będzie się czym pochwalić.

 

Pozdrawiam wszystkich wytrwałych forumowiczów! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki!!!!Okna nie mamy ale tak samo uważamy- najlepsza zmiana jaką zrobiliśmy -dzięki tymkowiczom:) bo nie wyobrażam sobie chodzenia z zakupami przez salon:)

Przejście za kominem wygląda tak, że nie mamy spiżarki za kuchnią i małej łazienki tylko przejście z kuchni do holu za salonem, dzięki temu łazienka zrobiła się większa około 3,7 m.kw(w stanie surowym wydawała się jakaś mała ale teraz jest spoko nawet prysznic 90 się zmieścił!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!!!!Okna nie mamy ale tak samo uważamy- najlepsza zmiana jaką zrobiliśmy -dzięki tymkowiczom:) bo nie wyobrażam sobie chodzenia z zakupami przez salon:)

Przejście za kominem wygląda tak, że nie mamy spiżarki za kuchnią i małej łazienki tylko przejście z kuchni do holu za salonem, dzięki temu łazienka zrobiła się większa około 3,7 m.kw(w stanie surowym wydawała się jakaś mała ale teraz jest spoko nawet prysznic 90 się zmieścił!!!)

 

Dania i Tomek!! Popieram w 100 %. Też zrezygnowaliśmy ze spiżarki, tym kosztem mamy większą łazienkę, tylko u nas znalazło się miejsce na małe okno.

Ja również nie wyobrażam sobie chodzenia z zakupami przez salon, a przejście przez spiżarkę też nie bardzo nam odpowiadało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się z Wami nie zgodzę, z tymi zakupami przez salon to żaden problem bo prosto z garażu, a spiżarka to najfajniejsza rzecz w całym Tymku , no nie licząc latem tarasu. Każdy kto oglądał nasz dom zachwycał się spiżarką i tym że wszystkie sprzęty kuchenne mam tam pochowane a jednocześnie pod ręką.

Pytanie do tych co zrezygnowali ze spiżarki, gdzie trzymacie owoce, ziemniaki, zapas wody mineralnej?

a moja łazienka na dole wygląda tak: prysznic jest 90 cm i tak jest co sprzątać :-)

http://images47.fotosik.pl/1612/3817269ba165b1ccgen.jpg

http://images40.fotosik.pl/1954/e99c20c6c688e119gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!!!!Okna nie mamy ale tak samo uważamy- najlepsza zmiana jaką zrobiliśmy -dzięki tymkowiczom:) bo nie wyobrażam sobie chodzenia z zakupami przez salon:)

Przejście za kominem wygląda tak, że nie mamy spiżarki za kuchnią i małej łazienki tylko przejście z kuchni do holu za salonem, dzięki temu łazienka zrobiła się większa około 3,7 m.kw(w stanie surowym wydawała się jakaś mała ale teraz jest spoko nawet prysznic 90 się zmieścił!!!)

 

ja spiżarkę zostawiłem ale tylko z wejściem z kuchni... to w którym miejscu macie wejście do łazienki? chyba mam problem z przestrzennym myśleniem :bash:

 

wejście jest z korytarza tak jak standardowo w projekcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też mamy spiżarkę z wejściem od kuchni. W wiatrołapie mamy pełną ścianę i trochę go powiększyliśmy kosztem spiżarki (która nawiasem mówiąc i tak jest spora). Łazienkę mamy tak jak w projekcie, wejście też.

Mieszkamy już prawie 6 m-cy i uważamy, że spiżarka to genialne pomieszczenie :) zresztą od początku zależało mi na spiżarce.

A mała łazienka na dole przy dobrym rozplanowaniu w zupełności wystarcza :) też mamy w niej kabinę, wc i umywalkę i jeszcze można się swobodnie obrócić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co zrezygnowali ze spiżarki, gdzie trzymacie owoce, ziemniaki, zapas wody mineralnej?

a moja łazienka na dole wygląda tak: prysznic jest 90 cm i tak jest co sprzątać :-)

 

Moja spiżarka ma około 30 m2 i znajduje się w piwnicy. Nasz Tymek jest częściowo podpiwniczony! :) myślę że miejsca na ziemniaki, owoce i zapas wody mineralnej starczy miejsca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałam o sobie ,że przejście za kominem to dla MNIE super sprawa I DALEJ TAK UWAŻAM!!!A ziemniaki, napoje itp.itd ja nie kupuje tonami i wydaje mi się, że pomieszczenie gospodarcze też na coś jest i właśnie tam sobie będe trzymać a co!!!!

 

A gdzie macie w tymku pomieszczenie gospodarcze? tak z czystej ciekawości :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też zrobiliśmy przejście za kominem, super rozwiązanie. Ścianka, w którą wbudowany jest komin zasłania częściowo widoki kuchenne od strony salonu...a spiżarnię vel pomieszczenie gospodarcze mamy w miejscu kotłowni. Poza urządzeniami grzewczymi i zasobnikiem ciepłej wody, pralką wstawiliśmy regały i tam trzymamy całe zapasy :) Przy węglu czy ekogroszku pewnie takie rozwiązanie nie wchodziłoby w grę. Tymek jest o tyle uniwersalnym projektem,że przy niewielkich zmianach można sobie przystosować domek do swoich indywidualnych potrzeb. Jak widać jest kilka rozwiązań i najważniejsze,że większość inwestorów jest zadowolona z wybranych przez siebie i dla siebie rozwiązań :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...