Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Halo grupo!

rozumiem ,że wszyscyczekaja na ocieplenie.

U mnie wszystko płynie brrr....

Dana napisz jak postępy, masz już drzwi, może jakieś fotki?! :D

 

 

Trochę wiosny by się przydało :) Chociaż już widzę te ogromne kałuże i błoto na działce, ohyda. Muszę kupić sobie kaloszki :)

A co do postępów, to ościeżnice mam wstawione, ale drzwi nie powieszone, musze kupić jeszcze klamki. Teraz odbywa się malowanie, trochę długo to trwa, ale trudno. Nie mogę się zdecydować na kolor w kuchni do ciemnych mebli, no i boję się, że pomaluję wszystko na zółto :) Fotek jeszcze nie mam (niestety mam archaiczny aparat;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wiosny by się przydało :) Chociaż już widzę te ogromne kałuże i błoto na działce, ohyda. Muszę kupić sobie kaloszki :)

A co do postępów, to ościeżnice mam wstawione, ale drzwi nie powieszone, musze kupić jeszcze klamki. Teraz odbywa się malowanie, trochę długo to trwa, ale trudno. Nie mogę się zdecydować na kolor w kuchni do ciemnych mebli, no i boję się, że pomaluję wszystko na zółto :) Fotek jeszcze nie mam (niestety mam archaiczny aparat;) )

 

 

Ja jutro lecę do Rawicza - Kowalscy chcemy wybrać jakiś witraż do drzwi zewnętrznych, poza tym muszę się określić i ustalić osteteczny termin na drzwi.( trzymaja dla mnie koniec marca :D ).

Niestety przez tą paskudnę pogodę u mnie wszystko słabo schnie, mam straszna wilgoć po tynkach, no i niestety kjeszcze centralne nie łazi, tylko kurcze prowizorki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę.

 

Jako nowy wszystkich pozdrawiam, kłaniam się nisko, i grzecznie pytam:

Można się podłączyć?

 

Wprawdzie jeszcze Wawa ale może już w tym roku coś zacznę

Działka już jest (Majdan przy Lubelskiej), rodzinka tam mieszka a my z żonką prowadzimy tam firmę, więc chyba podpada.

 

Jeszcze raz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak w Majdanie kręcą beton, kiedyś tam zajeżdżaliśmy po coś, ale chyba ceny mieli wyższe. Braliśmy beton od Pazio-beton w Gliniance, tel. 789-99-28 i 795-05-04. Z gruchą, ile trzeba tyle przywieźli, mają chyba 5 i 2, więc można jakoś korzystnie dobrać. Ale ceny się oczwiście zmieniają, więc zawsze trzeba popytać. Na razie nie odpada nam strop, ani nic się nie dzieje, więc beton chyba dobry :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc grupo!

Musze sie pochwalic - wczoraj rozpoczalem budowe. Pojawila sie ekipa i prace ruszyly z kopyta! Alez to emocjonujace : ) Chyba wszyscy czuliscie to samo, prawda? Co do betonu - chyba skorzystam z namiarow wykonawcy. Napiszcie, prosze, na jaka studnie sie zdecydowaliscie: abisynke czy glebinowa? Czy ma sens robic tanie ujecie prowizoryczne na czas budowy a dopiero pozniej wejsc w glebiniowke? Jakie sa wasze doswiadczenia w tym temacie? A, ze studniarzy polecanych na forum bylo juz sporo - napiszcie ewentualnie o tych, z ktorymi praca nie ulozyla sie dobrze.

Pozdrawiam

Vivaldi w podróży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...