Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

Witam prosze wysłac sms-a i powołać się na Ankę i P. Robert oddzwoni:)506-736-083

 

 

 

 

Potrzebuję zrobić wykop pod szambo betonowe 10 m3 w Józefowie - czy znacie kogoś kto wykonuje prace ziemne (koparka)? A może jest firma z okolic Otwocka, która zajmuje się szambami betonowymi kompleksowo: wykop, transport, montaż?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Potrzebuję zrobić wykop pod szambo betonowe 10 m3 w Józefowie - czy znacie kogoś kto wykonuje prace ziemne (koparka)? A może jest firma z okolic Otwocka, która zajmuje się szambami betonowymi kompleksowo: wykop, transport, montaż?

 

Szamba betonowe kompleksowo - przywożą , robią wykop , montują szambo , podłączają pod budynek , zasypują.

Wszystko szybko , sprawnie i fachowo. Ja jestem z nich zadowolony.

Tel. 514 489 075

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamba betonowe kompleksowo - przywożą , robią wykop , montują szambo , podłączają pod budynek , zasypują.

Wszystko szybko , sprawnie i fachowo. Ja jestem z nich zadowolony.

Tel. 514 489 075

 

Dziękuję za informacje. Już jestem po akcji szambo: Szambo betonowe 607 133 440 okolica Radomia, firma tad-but, Koparka 608 086 187 Karczew. Polecam obie firmy. Szybko, fachowo, rozsądne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbliżej będziesz miał w Wiązownie w JARTONIE bo tu u nas to nie ma takich specjalności.

 

witaj,

 

polecam zakup agregatu na czas budowy. Taki 2kw na którym pracuje betoniarka "na 220V" kosztuje nowy ok 500 zł a wynajem 50 - 60 za dobe. MOzesz kupić czasem w prmocjach np w Bierdonce były wiosna po 299 zł 2kw i cały dom zbudowalismy na nim !!!

 

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj,

 

polecam zakup agregatu na czas budowy. Taki 2kw na którym pracuje betoniarka "na 220V" kosztuje nowy ok 500 zł a wynajem 50 - 60 za dobe. MOzesz kupić czasem w prmocjach np w Bierdonce były wiosna po 299 zł 2kw i cały dom zbudowalismy na nim !!!

 

K

 

dzięki za podpowiedź, niestety taki, który nam jest potrzebny kosztuje nawet ok 12-15 tys , w Jartonie też za słabe mają, potrzebny taki o mocy min. 17 kW, jakby ktoś miał jeszcze namiary na wynajem agregatów w Warszawie i okolicach to poproszę, w Cramo i Ramirent jeszcze sezon trwa i wszystkie w obiegu niestety, szukam dalej

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedź, niestety taki, który nam jest potrzebny kosztuje nawet ok 12-15 tys , w Jartonie też za słabe mają, potrzebny taki o mocy min. 17 kW, jakby ktoś miał jeszcze namiary na wynajem agregatów w Warszawie i okolicach to poproszę, w Cramo i Ramirent jeszcze sezon trwa i wszystkie w obiegu niestety, szukam dalej

pozdrawiam

 

Spróbuj jeszcze tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My kupiliśmy agregat z siłą za 2500zł i cała budowa+środek zrobiliśmy na nim i myślę że to zakup udany.warto zainwestować bo jak prądu zabraknie to się przyda.Jak coś mogę jutro podać nazwę i moc agregatka:)

 

 

może ktoś się orientuje gdzie w okolicy Celestynowa znajdę wynajem agregatów prądotwórczych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam,

 

odsprzedam stemple drewniane, wycinane w grudniu, użyte jeden raz, stan idealny, właśnie będzie rozbierany szalunek.

 

15 sztuk długość 230 cm

40 sztuk długość 320 cm

190 sztuk długość 300 cm

 

Do odbioru na terenie gminy Halinów. Sprzedaż całości. Odbiór osobisty.

 

Mam tez ok. 4 m3 deski szalunkowej w dobrej cenie.

 

Szczegóły na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płaciliście miesięcznie za prąd budowlany (rejon PGE Otwock) - tzn. ile kW, ile opłaty stałej, a ile zużycie ?

 

Co do prądu to dostałem ofertę 2.000 pln za wykonanie prowizorki kablowej i przyłącza docelowego (na tym samym kablu - ok. 20m) - dobra cena ?

 

Ma ktoś na zbyciu stemple / deski szalunkowe / bloczki / stal itp. materiały ?

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płaciliście miesięcznie za prąd budowlany (rejon PGE Otwock) - tzn. ile kW, ile opłaty stałej, a ile zużycie ?

 

Co do prądu to dostałem ofertę 2.000 pln za wykonanie prowizorki kablowej i przyłącza docelowego (na tym samym kablu - ok. 20m) - dobra cena ?

 

Ma ktoś na zbyciu stemple / deski szalunkowe / bloczki / stal itp. materiały ?

 

pozdrawiam!

 

Jeśli jesteś zainteresowany to mam około 5 palet POROTHERU 25 do ceny możemy się dogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...