Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 months później...

Jaka tu cisza, jaki tu spokój.Czy nikt z okolic się nie buduje?

Dziś odebrałam warunki zabudowy.Jestem na etapie wyboru projektu domu z Archonu.

Uprzejmie proszę forumowiczów o propozycję zaufanych i solidnych ekip budowlanych.

Jeśli mi Państwo pozwolą będę chciała korzystać z Państwa rad i wskazówek.Przede mną trudne okresy w życiu.

Z góry serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Polecam ekipę Pana Skrzeczyńskiego . Budowli u mnie dom do SSO, ale i potem robili dla mnie różne prace. Nie wiem jak z terminami ale to już trzeba dzwonić i się dopytywać tel. 501930175

 

Jaka tu cisza, jaki tu spokój.Czy nikt z okolic się nie buduje?

Dziś odebrałam warunki zabudowy.Jestem na etapie wyboru projektu domu z Archonu.

Uprzejmie proszę forumowiczów o propozycję zaufanych i solidnych ekip budowlanych.

Jeśli mi Państwo pozwolą będę chciała korzystać z Państwa rad i wskazówek.Przede mną trudne okresy w życiu.

Z góry serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 year później...
  • 3 months później...
  • 6 months później...

Witam,

W następnym roku buduję dom w Józefowie wg projeku Willa Diamentowa biura MGprojekt. Czy ktoś z forumowiczów realizują taką inwestycje w powiecie. Projekt wygląda fenomenalnie i wyróżnia się się na tle wszystkich nowoczesnych budynków, kóre zawsze są obłożone sztucznym.

Bardzo chciałbym zobaczyć ten budynek na żywo więc bardzo proszę o kontakt mailowy gdyby ktoś byłby tak uprzejmy pokazać to cudo:) Wiem, że ktoś buduje w Józefowie ale niestety nie mogę namierzyć tych szczęśliwców. Mój mail to: [email protected]

 

Poza projektem poszukuje wykonawców stanu surowego otwartego, więc jak kogoś znacie to bardzo proszę o kontakt na maila. Będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 11 months później...

Cześć! Jaka tu cisza i mały ruch...czy ktoś się buduje w 2021 roku?

Poszukuję i chętnie przyjmę szczere polecenia

- ekipy budowlanej SSO dom jednorodzinny parterowy termin najlepiej kwiecień / maj 2021

 

- kierownika budowy

 

i projektanta adaptującego.

 

Poratujcie, może macie nowe polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...