Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dana 15 my kupujemy drewno od leśniczego w Wesołej. Musze zapytać męża, ale wydaje mi się że cena poniżej 100 zł za brzozę.

Gratulacje za odbiór.

Ja się powoli szykuję do odbioru, ale ciągle mi brak balustrady, więc poczekam na śnieżyce co by nie chciało im się kolebać do nas.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam WAs serdecznie:-)

 

Wkrótce będę startować z budową w Otwocku. Mam dwa pytania:

 

1) Czy są wśród Was osoby zainteresowane podłączeniem do miejskiej kanalizacji/ wodociągów w Otwocku?

 

Jeśli tak, to mam do Was ważna sprawę. Otóż w ramach współfinansowanego przez UE projektu będzie rozbudowywana infrastruktura wodno-kanalizacyjna W Otwocku (o tym już wiadomo od pewnego czasu). ALE: problem w tym, że projekt nie obejmie wszystkich miejsc, gdzie brakuje kanalizy/ wody. Miasto jest na etapie decydowania, które ulice uwzględnić. Wczoraj rozmawiałem w ludzmi z Urzędu Miasta na ten temat. Radzili, żeby zwrócić się z pisenmym zapytaniem do prezydenta miasta, czy dana ulica jest uwzględniona - i od razu zaznaczyć, że jeśli nie jest, to mimo wszystko apelujecie o jej uwzględnienie. Im więcej podpisów od osób z Waszej ulicy, tym lepiej (w pisemku trzeba zaznaczyć, czy dana działka jest zamieszkana, i podać dane zainteresowanych).

 

A teraz pytanie 2)

 

Lada chwila będę składać pismo o warunki zabudowy. Macie jakieś rady jeśli chodzi o otwocki urząd miasta (czego unikać, na co zwracają uwagę itd.).

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos z forumowiczow ma juz za soba etap ukladania kostki brukowej i chcialby sie podzielic uwagami o ekipie (jakosc, cena - jesli pierwsze wysokie a drugie niskie, to prosze tez o namiar :wink: ). Z wyliczen wychodzi mi, ze bede mial do ulozenia ok. 230m2, co mi spedza sen z powiek... zakladajac cene 100zl/m2 (robocizna+materialy) to jak by nie liczyc wychodzi 23.000pln :o .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fachowca ale wiem że terminy ma obecnie na grudzień-styczeń. Za obudowanie tarnawy 18 KW 3600 zł (Marmur i piaskowiec jego jak i pozostała część materiałów) nie wiem czy to dobra cena bo na Bartyckiej to zaczynały się od 5 tyś. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZesc.

Grupa albo umarla albo ciezko pracuje. Mam nadzieje, ze to drugie. KOchani! Fachowiec do kominka potrzebny a gdyby jeszcze umial zrobic DGP bylbym szczesliwy!

Pozdrawiam

 

ziiiimno (w nocy było -1 na 1szym piętrze) więc aktywność zamiera :)

 

namiary na kominkarzy mam od Minuszki: p. Arek 604473199

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy.

Mysle, ze powoli powinnismy sie przygotowywac na spotkanie jesienne grupy w KOCIE. Pisze z wyprzedzeniem coby wszyscy mieli czas na przygotowanie sie do operacji (zamkniecie budowy, uglaskanie wspolmalzonka, odszukanie notesu z namiarami, przygotowanie gotowki na alkohol :wink: ). Mysle, ze listopad jako miesiac zadumy (nad budowaniem rowniez) jest dobrym czasem na spotkanie. Co wy na to?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...