Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A to HYDROZAGADKA :lol:

A moze by tak mistrz KUBUJ? Probowales?

I przy okazji: pytanie do bardziej zaawansowanych - gdzie na linii otwockiej jest ciekawy wybor glazury i terakoty? I oczywiscie atrakcyjnych cenowo.

Pozdrowienia

a tel. do niego masz może?

 

glazura:

- w Otwocku, sklep jest po "Twojej stronie" torów - w Świdrze na światlach ze stacją BP skręcasz w lewo, przejeżdzasz przejazd i skręcasz w prawo, jedziesz wzdłuż torów i sklep będzie bliżej Otwocka, prawej stronie (za jego plecami będą tory)

- podobny wybór jest w sklepie przy rondzie Wał Miedzeszyński-Trakt Lubelski

- dwa sklepy są w Wiązownie, ale mniejsze

- jest jeszcze sklep "wois" przy Wale jadąc do W-wy po prawo przed Bronowską, ale tam nie byłem

 

ja kupię chyba wszystko do łazienek w sklepie w Łomiankach (ul. Warszawska 185)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to HYDROZAGADKA :lol:

A moze by tak mistrz KUBUJ? Probowales?

I przy okazji: pytanie do bardziej zaawansowanych - gdzie na linii otwockiej jest ciekawy wybor glazury i terakoty? I oczywiscie atrakcyjnych cenowo.

Pozdrowienia

 

Polecam

Hazym na Wale Miedzeszyńskim przy rondzie przed Shelem jadąc od Warszawy - brałam tam bardzo dużo rzeczy, zreszta rozdzice też, mam stały upust i po kilku zamówieniach mogłam zamówić u nich coś na telefon, atrakcyjni cenowo

- sklep nr 2 z dobrymi cenami to Inter Keram w Otwocku przy torach,

przejeżdzasz przez tory w Świdrze i w prawo

- jest jeszcze Angra w Otwocku na przeciwko Domu Rzemiosła, ale tam to mi się różnie układało z paniami, klika razy miałam wrażenie ,że zakłócam im spokój :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Forumowicze,

Ja zostałem wysłany po glazurę do sklepu koło ronda Wał Miedz/Trakt Lub.

oraz do Domeko w St.Miłosnej - po prawej stronie jadąc do W-wy. W tym drugim sklepie byłem nie miły bo Pan próbował mnie wysyłać do ich magazynu żebym to ja ustalał datę transportu!

Słyszałem o gościu z Bartyckiej (!! przecież tam najdrożej) który ma lepsze ceny na asortyment łazienkowy od tego z Żyrardowa co jest na Forum i jeszcze dowozi w cenie, sam jeszcze nie kupowałem, dam znać jak sprawdzę, no wreszcie się obudziliście Forumowicze !

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Forumowicze,

Ja zostałem wysłany po glazurę do sklepu koło ronda Wał Miedz/Trakt Lub.

oraz do Domeko w St.Miłosnej - po prawej stronie jadąc do W-wy. W tym drugim sklepie byłem nie miły bo Pan próbował mnie wysyłać do ich magazynu żebym to ja ustalał datę transportu!

Słyszałem o gościu z Bartyckiej (!! przecież tam najdrożej) który ma lepsze ceny na asortyment łazienkowy od tego z Żyrardowa co jest na Forum i jeszcze dowozi w cenie, sam jeszcze nie kupowałem, dam znać jak sprawdzę, no wreszcie się obudziliście Forumowicze !

M.

 

ja też poproszę o namiary na tego "gościa z Bartyckiej" :)

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim.

U mnie polozono i polakierowano parkiet. Jestem załamany, bo wyszedł bardzo ciemny - i niewiadomo dlaczego. Czy przez drewno, czy przez lakier.

Co do glazury to polecam rozpatrzec opcje kupna II lub III gatunku - szczegolnie jak sie chce kupic cos drozszego, cen III gatunku to okolo 50% normalnej ceny. Ja mam glownie III gatunek. Nie bylo problemu z rozmiarem, czsami moze byc problem z odcieniem - ale w zaleznosci do tego co sie bierze moze to nie miec znaczenia.

pozdr. emil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Vivaldi za słowa otuchy.

Mam kolejny powód do zdenerwowania.

Wystąpiłem do TPSA ( przez internet) o telefon. Byłem luzak, bo sąsiad z prawej ma telefon a sąsiad z lewej - MIAŁ i zrezygnował ( kabel nadal wisi)

wyobraźcie sobie, że w piątek zadzwoniła panienka z TPSA i radosnym głosem oznajmiła, że NIE MA MOŻLIWIŚCI TECHNICZNYCH.

A ja chciałem najdroższy abonament za 85 pln i pewnie jeszcze potem neostrade.

Jak oni to liczą???????

Emil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japan,

Ja ine mam wyjscia bo MUSZE miec internet (zona pracuje zdalnie na macierzynskim)

Co do podlog - coz Ci moge powiedziec.

Masz do wyboru -

terakote -wiadomo

parkiet - cena np debu II klasy to jak poszukasz okolo 60-80pln za metr w zaleznosci od rozmiaru - mozn kupic III klase jesli nie przeszkadzaja Ci seki - wtedy jest duzo taniej ( ja kupilem czesc III-ciej)

do tego dochodzi cena chemii - okolo 25pln z metr i cena robocizny -30-50

panele - mm kolege ktory kupuje jakies szwedzkie po 200pln z metr i mowi ze ma spokoj do konca zycia, ale takie za 80 tez sa niezle

z tego co jeszcze sie dowiedzialem:

- w parkiecie wczesniej czy pozniej wyjda szpary

pozdr

emil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja siostra kładła statnio ipe (lapacho) przemysłowy, jeszcze nie jest pomalowany , na razie po szlifowaniu i szpachlowaniu ale juz wyglada super.

Układany na dziko w tym tygodniu ma byc lakierowany jak ktos jest zainteresowany to moge wrzucić fotki.

Ja planuje w jadalni ipe ale deski i olejowane.

Ostatnio widziałam dechydębowe zaolejowne , połozone w całym domy, uzytkowane przez półtora roku, raz olejowane w międzyczasie i wg mnie wyglądaja super, nadają pomieszczeniom ciepła i przytulnosci.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...