Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mik wstęp był wolny ostatecznie Chotomów mieści się koło Józefowa :D . Wszyscy są mile widziani z innych grup ( szczególnie zaprzyjaźnionych). A co na spotkaniu?

Bardzo miła atmosfera. Większość zebranych pochwaliła się swoimi projektami( ja będę musiał w naturze bo nie miałem). Przeważały merytoryczne rozmowy o budowaniu, a pomiędzy nimi opowiadaliśmy o sobie, żeby lepiej się poznać. Projekty wyważone ale co ciekawe nie przeważały gotowe. Myślałem, że tylko ja jestem ekscentrykiem i funduję sobie indywidualny projekt :) :) . Piwo..... na pytanie dlaczego nie jest zimne barman odpowiedział:

,,Dziwne przed chwilą wiadro zimnej wody wlałem”

nie nie sorry, żartowałem było bardzo dobre i ze smaczną pianką ,,mniam”.

Jak przystało na poważną grupę trafił się sponsor i mogliśmy się delektować smacznymi orzeszkami do piwa. ( Nie będę robił krypto reklamy i nie powiem kto :wink: , ale dziękujemy i prosimy o jeszcze). Następne spotkanie może u mnie na działce.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie było super. Było 5-ciu przedstawiceili naszej grupy: mlk, galeonik, Japan, Emil i ja (niektórzy z osobami towrzyszącymi). Nawet rozmawialiśmy o Tobie (przy okazji hurtowni Trans_Bud) ;)

Sponsorowanie orzeszków potwierdzam :))

Przy okazji nawet kibicowaliśmy przez chwilę Małyszowi (był duży ekran) i wylądował na dobrym 2-gim miejscu :D

Mam nadzieję, że nie było to ostatnie spotkanie, zwłaszcza, że wszyscy deklarowali chęć kontynuowania "nowej świeckiej tradycji" :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Bylo oczywiscie super. Japan - pomysl z dzialka bardzo dobry.

Chcialem tylko dodac, ze co do sponsora, to pewnie postawil tylko orzeszki bo sie buduje, ale jak juz wybuduje to ho,ho ....

Emil

spoko! będziemy lobbować za tym sponsoringiem :) a nawet przynosić gazety LUB czasopisma :wink:

 

Japan - czy mógłbyś podesłać namiary na Twoją ekipę budowlaną? dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuj Avzi że Cię z nami nie było,żałuj :cry:

A tak naprawdę takie spotkania mają w sobie coś mobilizującego i niosą wielki ładunek optymizmu. Miło popatrzeć że nie szarpiesz się sam na tym świecie ,ale razem z innymi. No,jak będę miał coś u siebie na działce poza podziemnum śmietnikiem to też jakiegoś grilla w sprzyjających okolicznościach przyrody może byśmy .... Zwłaszcza że wszędzie rzut beretem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie,

Chyba o tym rozmawialismy, ale wnioskow nie bylo. Dotyczy szczegolnie tych, ktorzy zaczynaja z odejsciem mrozow.

Czy decydujecie sie juz na zakupy. Dzis bylem w jednej hurtowni. Facet chce mi sprzedac max-y po 1.80 brutto z dowozem. Twierdzi, ze od 1 lutego pojdzie w gore, a ja moge kupic teraz a odebrac z hurtowni i za 3 miesiace ( hurtownia w Miedzeszynie). Co o tym sadzicie?

EMil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...