Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mamy dzieci nieci młodsze, (zerówka i 1 klasa podstawówki), ale za to bardzo chwalimy sobie szkoły, do których chodzą nasze dzieci. Córka chodzi do szkoły "Strumienie" w Falenicy (lokalna 51) a syn do szkoły "Żagle" w Międzylesiu. W przyszłości obie szkoły będą prawdopodobnie w Józefowie, na razie wynajmują swoje siedziby. My jesteśmy bardzo zadowoleni, przeprowadziliśmy się z Tarchomina, żeby dzieci wysłać do tych szkół. Szkoły prowadzi Stowarzyszenie "Sternik" (http://www.sternik.edu.pl).

Sławekk

 

P.S. Wszystkim Klubowiczkom i Klubowiczom życzę dużo nadziei i radości w Święta Bożego Narodzenia (i po świętach też :D ). No i szybkiego ukończenia budów, oczywiście :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani gupowicze, w zwiazku z tym, ze moze juz nie bede mial okazji przed Swietami wejsc na forum juz teraz zycze wam spokojnych Swiat (wolnych od trosk budowlanych), radosci (z tego co juz zbudowane) oraz madrosci (na przyszlosc). Ladujcie akumulatory i po Swietach do budowania marsz!

A przy okazji: szukam stolarza coby dechy na podloge zrobil (obrobil).

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając ze "szkoły" do płytek: ostatecznie zamiast na "rondzie" kupiłem u osoby z forum o nicku "sidney" - lepsze ceny i dostawa do domu w cenie, więc polecam!

 

WSZYSTKIM BUDUJĄCYM I (już lub jeszcze) NIEBUDUJĄCYM ŻYCZĘ ZDROWYCH, RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim forumowiczom wraz z rodzinami skladam najlepsze życzenia

ZDROWYCH, POGODNYCH RODZINNYCH ŚWIĄT

 

P.S. My niezdazylismy z przeprowadzka na razie tylko pokój łotra jest przeprowadzony ale za to juz mamy w domku choinkę - jeździmy jej dogladać :wink: .

Może Mikołaj coś pod nia podrzuci....hmm może kuchnię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Po długiej niebytności powoli przerywamy sen inwestorski który zaczął się jeszcze zeszłej zimy.

 

Wszystkim Wam pragniemy życzyć zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt- bez trosk i kłopotów.

a ramach prezentu przepis na nowy rok: :D

 

 

Bierzemy dwanaście miesięcy

oczyszczamy je dokładnie

z goryczy, chciwości, małostkowości i lęku,

po czym rozkrajamy każdy miesiąc

na 30 lub 31 części tak, aby zapasu

wystarczyło dokładnie na cały rok.

Każdy dzień przyrządzamy osobno

z jednego kawałka pracy

i dwóch kawałków pogody i humoru.

Do tego dodajemy trzy duże łyżki

nagromadzonego optymizmu,

łyżeczkę tolerancji,

ziarenko ironii i odrobinę taktu.

Następnie całą masę polewamy dokładnie

dużą ilością miłości.

Gotową potrawę przyozdabiamy bukietem uprzejmości

i podajemy codziennie z radością

I filiżanką dobrej, orzeźwiającej herbatki.

 

Ewa i Paweł (galeonik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Rok, nowe wyzwania :-)

 

Poszukuję ekipy do wybudowania stanu surowego w Otwocku (Świder). Jakbyście mieli namiary bede wdzieczny niezmiernie.

 

Martta

 

Pan Wojtek sprawił się dobrze, projekt już mamy, nie wiem, czy zwróciłaś uwagę, ale w święta wygenerowaliśmy z małzonką kilka kijków w narożnikach naszego przyszłego gniazdka

 

Pozdrowienia

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po Świętach

 

Emilowi gratuluję wprowadzenia się :p

 

 

Witam po baaarrrdzoooo długiej przerwie galeonika

Już myślałem, że znudziła Ci się nasza grupa oraz przygoda z budowaniem :wink:

 

Witaj mikol

Niestety swojej ekipy nie polecam. Poplecam natomiast ekipę do dachu - Pana Marka ze Świdra -marttową zresztą :lol: - to była moja najlepsza ekipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Rok, nowe wyzwania :-)

 

Poszukuję ekipy do wybudowania stanu surowego w Otwocku (Świder). Jakbyście mieli namiary bede wdzieczny niezmiernie.

 

Martta

 

Pan Wojtek sprawił się dobrze, projekt już mamy, nie wiem, czy zwróciłaś uwagę, ale w święta wygenerowaliśmy z małzonką kilka kijków w narożnikach naszego przyszłego gniazdka

 

Pozdrowienia

 

Pawel

Oooj, dużo tych wyzwań! za rok o tej porze chciałbym mieć ich mniej :) (i mieszkać w nowym domu)

 

ekipa - z czystym sumieniem mogę polecić moją ekipę: p. Staszek 0607121994

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam żadnego projektanta sieci wodociągowych :(

 

Natomiast być może kogoś to zainteresuje.

Jeżeli ktoś w planach (na mapkach) ma zaznaczoną linię rozgraniczającą na działce - czyli poprostu w planach ma mieć zabrane kawałek działki na drogę publiczną to tylko do końca tego roku można się ubiegać o odszkodowanie.

 

W tym celu należy udać się na ulicę Komunardów i wziąć wniosek z pokoju 10 oraz z pokoju 1 wziąć wypis rejestru gruntów.

Te dokumenty wraz z odpisem z księgi wieczystej i mapą sytuacyjną należy złożyć na Górną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuje dobrego (podkreslam: dobrego) hydraulika (do polozenia instalacji wodno-kan. oraz instalacji co na wiosne). Z tego co pamietam, to pojawilo sie na grupie kilka namiarow, ale nikt nie osmielil sie napisac, ze dana osoba jest bez wahania godna polecenia - a na takiej bardzo mi zalezy... przy okazji podobna prosba odnosnie tynkarzy (wewnątrz i zewnątrz), szlichciarzy, parkieciarzy, glazurnikow, montarzystow kominkow i ekip robiacych drogi i podjazdy :o :o :o.

Rany, ale duzo tego... jak Wam sie udalo ogarnąć wykonczeniowke?? :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...