Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Cenę dają b.dobrą szczególnie jak ich docisnąć.

pozdrawiam, trzymajcie się ciepło

M.

 

to korzystając z Waszych doświadczeń - kto razem ze mną pisałby się na wspólny zakup w ww. punkcie drzwi garażowych??

podejrzwam, że będą mi one potrzebne koło maja

 

 

Myślę, że współpraca jest możliwa. Jakie masz wymiary bramy i w jakim kolorze chcesz kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenę dają b.dobrą szczególnie jak ich docisnąć.

pozdrawiam, trzymajcie się ciepło

M.

 

to korzystając z Waszych doświadczeń - kto razem ze mną pisałby się na wspólny zakup w ww. punkcie drzwi garażowych??

podejrzwam, że będą mi one potrzebne koło maja

 

 

Myślę, że współpraca jest możliwa. Jakie masz wymiary bramy i w jakim kolorze chcesz kupić?

 

pewno złoty dąb, wym. to chyba 480X210

 

kto jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Pozdrawiam, kiedyś juz bylem zarejestrowanym użytkownikiem forum ale zapomnialem hasła, więc witam na nowo. Konczę budowę kanadyjczyka w Świdrze i od razu wielka prośba o namiary na sprawdzoną ekipę od płyt G-K.

PS. Japan, to ja pisalem do Ciebie na priva (jeszcze przed onownym zarejestrowaniem sie na forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajacego sie na rzeczy, ale drogiego mieli Mlk i Michcio, a ja i Martta takiego (w moim odczuciu) troche wirtualnego, ale tanszego. Wybor nalezy do Ciebie :p Jak pasuje nasz - sluze namiarem.

Pozdrawiam

 

Mój troche wirtualny, ale u mnie załatwiał cała papierkowa robotę tj.

projekt zamienny, nowe pozwolenie, oddanie budynku do uzytkowania... (papier był potrzebny do banku a w domku sporo brakowało, obyło się bez kontroli więc jestem zadowolona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niedawno dojrzałem do podjęcia decyzji o rozpoczęciu budowy własnego domu. Udało mi się dosyć szybko kupić działkę w Józefowie. Z wyborem projektu i adaptacją też jakoś sobie poradziłem. Obecnie czekam na pozwolenie na budowę.

Tu zaczynają się schody, jestem bowiem laikiem w sprawach budowlanych. Jak już się dowiedziałem - połową sukcesu jest dobry, sprawdzony i doświadczony kierownik budowy. Zauważyłem przewijajacy się wątek i również chciałbym skozystać z Waszych doświadczeń. W związku z tym mam prośbę do wszystkich, którzy taką osobę mogą polecić. Będę wdzięczny za namiary .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...