Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

tak jak MLK napisał - w przypadku drewna chodzi o wilgoć. Jak chcesz plastiki to wkłądaj przed ale STANOWCZO odradzam drewaniane przed tymi robotami.

jareko coś o tym napisał juz: http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=475954#475954

 

Taa, teraz to się robi jaśniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Vivaldi coś wspominał o przedsezonowym spotkaniem grupy 8)

 

chętnie!!

jakbyście poczekali troszkę, to możemy się spotkać u mnie gdy już będę miał okna :):)

 

Tu nie chodzi o okna tylko o piwo! To moze juz ustalimy jakis termin?

Pozdrawiam

po zakupie okien niestety nie będzie mnie stać postawić wszystkim piwo, mogę zaoferować lokal i herbatę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lawy, myslisz o herbacie po goralsku :p

Jako, ze inicjatywa wyszla ode mnie proponuje 04.04 w sobote.

Traktujmy ten termin zobowiazujaco, bo jak zwykle komus nie bedzie pasowac i na to nie ma rady. Miejsce sie jeszcze ustali i mysle, ze trzeba zrobic rezerwacje aby nie bylo tak jak ostatnio....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zakupie okien niestety nie będzie mnie stać postawić wszystkim piwo, mogę zaoferować lokal i herbatę :lol:

 

a prąd masz?? do tej herbaty oczywiście

8)

 

Termin - zaproponujcie cosik

jak oferuję herbatę, to oferuję! ;)

jak padnie elektrownia, to rozpali się ognisko ze stempli i bedzie herbata z gara :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lawy, myslisz o herbacie po goralsku :p

Jako, ze inicjatywa wyszla ode mnie proponuje 04.04 w sobote.

Traktujmy ten termin zobowiazujaco, bo jak zwykle komus nie bedzie pasowac i na to nie ma rady. Miejsce sie jeszcze ustali i mysle, ze trzeba zrobic rezerwacje aby nie bylo tak jak ostatnio....

Pozdrawiam

w tym roku 4 kwietnia nie ma niestety soboty wg kalendarza obowiązującego w IV PL :lol:

 

mój "lokal" będzie gotowy na forumowiczów w niedzielę 9 kwietnia 2006 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku 4 kwietnia nie ma niestety soboty wg kalendarza obowiązującego w IV PL :lol:

 

mój "lokal" będzie gotowy na forumowiczów w niedzielę 9 kwietnia 2006 ;)

 

tylko w której to my teraz RP jesteśmy?? bo tyle zmian ostatnio :lol: :lol:

skoro tak nalegasz to oczywiście nie mam nic "naprzeciwko" 8) ....a czy krzesła i stół też już masz zakupione 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku 4 kwietnia nie ma niestety soboty wg kalendarza obowiązującego w IV PL :lol:

 

mój "lokal" będzie gotowy na forumowiczów w niedzielę 9 kwietnia 2006 ;)

 

tylko w której to my teraz RP jesteśmy?? bo tyle zmian ostatnio :lol: :lol:

skoro tak nalegasz to oczywiście nie mam nic "naprzeciwko" 8) ....a czy krzesła i stół też już masz zakupione 8) 8)

 

naleganie jest niegrzeczne, ja tylko zapraszam :)

stół i krzesła trzeba będzie zrobić z desek i cegieł ;)

 

ps.

ta IV RP nie podoba mi się ani trochę, ale nie mam na to dużego wpływu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dni intensywnie szukalam okien. Zupelnie przez przypadek robiac zakupy na bazarku w Falenicy trafilam na budke, w ktorej zajmuja sie sprzedaza okien Vetrex o profilu Veko. Porozmawialam, posluchalam o ich parametrach i wydaja mi sie calkiem ciekawe i solidne. W dodatku wycena moich okien z obustronna okleina wyszla bardzo atrakcyjnie. Czy ktos z was zna ten punkt z oknami badz okna Vetrex. Bede wdzieczna za wszelkie uwagi.

 

Ps mlk namiar na stolarza bede miala w piatek wiec Ci go przesle na gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dni intensywnie szukalam okien. Zupelnie przez przypadek robiac zakupy na bazarku w Falenicy trafilam na budke, w ktorej zajmuja sie sprzedaza okien Vetrex o profilu Veko. Porozmawialam, posluchalam o ich parametrach i wydaja mi sie calkiem ciekawe i solidne. W dodatku wycena moich okien z obustronna okleina wyszla bardzo atrakcyjnie. Czy ktos z was zna ten punkt z oknami badz okna Vetrex. Bede wdzieczna za wszelkie uwagi.

 

Ps mlk namiar na stolarza bede miala w piatek wiec Ci go przesle na gg

przechodzę obok nich co sobotę, ale więcej nie znam

natomiast przestrzegam przed kupnem okien z jakieś nieznanej manufaktury - fachowcy mówią że w okna najważniejsze jest uczciwość fabryki je produkującej oraz porządny montaż, a dopiero potem np. z jakiego są profilu, więc spróbuj zweryfikować fabrykę w wątku o oknach (http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1117797 najlepiej najpierw używjąc opcji "szukaj") oraz może na oknonecie (http://www.forum.oknonet.pl/)

Powodzenia! ja strasznie długo "bujałem się" zanim wybrałem okna :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo znajomych tu z grupy wawer, ale załšcze post, kończe budowe w Radoci, czywicie nie może być za miło, ponieważ w ten weekend miałem WŁAMANIE i ukradli nam:

 

piec ULRICH Kondensich KOMPRESSOR KO21

zasobnik ULRICH 140l

umywalkę, kibelek podwieszany KOŁO VARIUS

... i narty czarne NORDICA

 

może kto się do Was zgłosi, zaproponuje, wštpliwe ale na wszelki słuczaj podam mój numer 501165264

 

ku przestrodze powiem jak:

wszystkie wkładki typu yale zostałe wyrwane, atestowane sš równie dobre jak zwykłe (!),

weszli drzwiami tarasowymi na odwiert nie dali rady więc wyłamali, miały antywyważeniowe okucia, jedno okucie wyrwało futryne drugie pękło. cisła zabudowa nikt nic nie słyszał, i to tak do dupy, oczywicie nie ubezpieczone.

 

oprócz stolarza poszukuje kogo od układania kostki granitowej może macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...