Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

w sprawie formalnej: Vivaldi mocno zajęty i mnie poprosił o pomoc więc napiszę - SPOTKANIE Grupy Otwockiej, ustawiliśmy na termin 09.04.2006 sobota, lista obecności

 

1. ja

2. Vivaldi

3. MLK

 

pozwoliłem sobie dopisać szanownych panów V i M ;) resztę prosze o dopisanie - po prostu warto wiedzieć ile i kto się zjawi. Miejsce - tutaj była mowa o działce MLK, ale żeby jednak usiąść przy piwku hebracie i spokojnie obgadać proponuję jakiś lolal w otwocku (objazd po działkach można zrobić już po piwku ;) ) - np ten w którym poprzednio się nie udało - i tutaj proszę jakąś dobrą duszę albo o zarezerwowanie stolika abo o podanie jak się toto nazywa żebym ewentualnie mógł to znaleźć i sam zadzwonić i zarezerwować - zupełnie nie znam Otwocka stąd ta prośba 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę. Już chyba czas na wpisanie się. I jak tu imprezowo (szkoda, że mamy zajęty 09.04. - mam nadzieję, że się nie narzucam). Jeszcze nie poczytałam nas-budujących w okolicy ale nadrobię. Póki co, jesteśmy na etapie uzyskania warunków zabudowy, które mają być w tym tygodniu. Projekt prawie wybrany. Architekt jest i kilka innych kontaktów budowlanych też. Planujemy rozpocząć w czerwiec-sierpień. Nie wiem ile się czeka na uzyskanie pozwolenia w Starostwie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zgłaszam się na spotkanie oczywiście za całą rodzinką (tak jak ostatnio :-))

Wojtek69 słusznie zauważył, że 9-ty to niedziela. Dla mnie 8 sobota i 9 niedziala są ok.

vivaldi Ty zaproponowałeś spotkanie więc decyduj i podaj godzinę.

Lokal POD KOTEM - dla mnie ok

a

ja głosuję za niedzielą 9ego wieczorem (17-18sta??)

postaram się być z żoną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vivaldi Ty zaproponowałeś spotkanie więc decyduj i podaj godzinę.

 

 

Vivaldi poprosił mnie o wyręczenie bo mocno zajęty ostatnimi czasy jest 8)

SOBOTA czyli tak jak to miało być pierwotnie a przeze mnie zamęt wprowadzony poprzez pomylenie dat.

Proponuję godzinę 20.00 tak żeby nie przeszkadzać pracom budowlanym.

 

a to jest copy paste z poprzednich stron tegoż tematu:

""Piwnica Pod Kotem".

ul Powstancow W-wy 3

Podziemie centrum KOT, 50m od poczty i 150m od PKO BP "

 

 

Czy ktoś może zna telefon do nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bywalców Grupy!

Chętnie się przyłączę do szanownego grona. W tym roku rozpoczynamy budowę naszego wymarzonego domu, w Wiązownie. Jak dotąd jesteśmy na etapie oczekiwania na wydanie pozwolenia na budowę i poszukiwań wszelkiego rodzaju polecanych specy. Na razie zależy nam najbardziej na kierowniku budowy, gdyby ktoś z Was miał jakieś sugestie będziemy wdzięczni (próbowaliśmy się skontaktować z polecanym chyba przez Marttę i Vivaldiego p. Wojtkiem, ale niestety podane numery telefonów nie działają, może coś się zmieniło, a może p. Wojtek nie może się opędzić od klientów). Może izagrab jako "krajanka" będzie miała jakąś sugestię? Gdyby ktoś chciał się podzielić namiarami na ekipę od stanu surowego lub całości, chętnie skorzystamy.

Pozdrawiam całą grupę

Ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bywalców Grupy!

Chętnie się przyłączę do szanownego grona. W tym roku rozpoczynamy budowę naszego wymarzonego domu, w Wiązownie. Jak dotąd jesteśmy na etapie oczekiwania na wydanie pozwolenia na budowę i poszukiwań wszelkiego rodzaju polecanych specy. Na razie zależy nam najbardziej na kierowniku budowy, gdyby ktoś z Was miał jakieś sugestie będziemy wdzięczni (próbowaliśmy się skontaktować z polecanym chyba przez Marttę i Vivaldiego p. Wojtkiem, ale niestety podane numery telefonów nie działają, może coś się zmieniło, a może p. Wojtek nie może się opędzić od klientów). Może izagrab jako "krajanka" będzie miała jakąś sugestię? Gdyby ktoś chciał się podzielić namiarami na ekipę od stanu surowego lub całości, chętnie skorzystamy.

Pozdrawiam całą grupę

Ela

Witaj,

jezeli chodzi o Pana Wojtka to chyba ostanio popadł w samozachwyt albo co innego i zrobił sie mało kontaktowy, jakos ciężko go złapac i wogóle :-? :x

 

Wiem ,ze mlk bardzo chwalił swojego kierownika,.

 

Życzę powodzenia,

muy juz mieszkamy ale jeszcze wykańczamy.

Poszukuje namiar na :

kostkarzy ( trzeba doprowadzic działke do kultury :wink: )

dobrego zduna , zdecydowalismy sie na kominek otwarty,

moze jakiegos ogrodnika macie do polecania ? :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, potwierdzam co napisala Martta o p. Wojtku. Raczej kierownik wirtualny. Papiery podpisze, na budowe wpadnie, ale zeby dozorowal i dogladal to czasu ma malo.

Martta na priva wysylam namiar na pana od kominkow otwartych (rowniez). Robil u mnie i u Michcia. Nie wiem jak wyglada z terminami a i Lawego dlugo zwodzil.... Sama zdecydujesz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam Pana Wojtka, robił mi projekt, początkowo było ok, ale potem - w skrócie dramat. Chyba jako ostatni załapałem się do tego samego kierownika co mlk - powiedział, że w tym roku już chyba nikogo nie bierze, ale chyba warto spróbować się dowiedzieć - ON SAM DZWONI I SIĘ PYTA CO I JAK :o

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii spotkania, zapisuję się z wysoką dozą prawdopodobieństwa - małżonka wręcz namiawiała :o , żebym poszedł, co w obliczu 3 tygodniowego dziecięcia w domu i jej zmęczenia było dla mnie zaskoczeniem. Poza tym konferuje z Wami, a oprócz Martty nikogo bym nie poznał na ulicy :)

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

 

Ja apropos kierownika - sptkałam się w zeszłym tygodniu z MLKowym kierownikiem i powiedział nam że jest bardzo zawalony i ze my bylibyśmy ostatnim domem, który przyjmie - i na koniec rzucił nam kwotę zupełnie z sufitu... Raczej nie do zaakceptowania.... chyba żebyśmy się odczepili...

 

Dlatego z tego Pana zrezygnowaliśmy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

 

Ja apropos kierownika - sptkałam się w zeszłym tygodniu z MLKowym kierownikiem i powiedział nam że jest bardzo zawalony i ze my bylibyśmy ostatnim domem, który przyjmie - i na koniec rzucił nam kwotę zupełnie z sufitu... Raczej nie do zaakceptowania.... chyba żebyśmy się odczepili...

 

Dlatego z tego Pana zrezygnowaliśmy..

on nie jest tani, a czasami bywa bardzo drogi

przykład z zeszłego roku (Vivaldi - chyba mogę napisać?): vivaldiemu zaśpiewał 4.5tys a kilka dni później mi powiedział 3tys ... i na tym stanęło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To smutne co piszecie o p. Wojtku i kierowniku MLK. Jeden wirtualny, drugi zajęty. Szczęście jednak w tym, że nie dostaliśmy się w ręce p. Wojtka, wielkie dzięki za informacje. No i życzę Wam, którzy zdecydowaliście się skorzystać z usług tego drugiego pana, aby nie poszedł śladem p. Wojtka - ten w końcu też był kiedyś chwalony.

I na koniec ponawiam moje pytanie, już bardziej ogólnie: Czy ktoś nie zna osoby, która mogłaby pokierować budową, a której sam odpowiadający na ten post odważyłby się powierzyć tę funkcję.

Ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze!!

muszę uderzyć do p. Tadeusza (=mojego kierownika) po prowizję! :lol: :lol: :lol:

 

a wogóle to dziś jest ROCZNICA: równo rok jak zacząłem budowę!! :)

 

spotkanie -

niestety sobotę wieczór mam zajęte, ale wypiję Wasze zdrowie ;)

 

drzwi garażowe -

dzwoniłem do firmy Domet (http://www.domet.home.pl ul. Tysiąclecia 6B Ciechanów tel. (0..23) 673 70 52) - drzwi dla mnie (480x225 złoty dąb) z montażem wyszły za 4460zł brutto (7% vat), czyli 750 taniej niż u Wiśniowskiego

DOmet ma promocję do końca kwietnia: kolory złoty dąb i orzech (normalnie orzech jest jeszcze droższy od dębu) są tylko 100zł droższe niż biały lub brązowy (normalnie różnica jest ok. 900zł)

przy wspólnym zamówieniu kilku osób pani wspomniała o 5% rabatu

oni przyjeżdżają na obmiar, wtedy też podpisuje się umowę i płaci 20% zaliczki - aby załapać się na tą promocję, to trzeba wpłacić i podpisać umowę do 30 kwietnia

panele kupują włoskie, drzwi garażowe od nich ma mój znajomy i nie ma problemów

jak ktoś chce napęd, to do moich dużych drzwi trzeba duży napęd Nice za 1500zł netto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...