Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czesc.

Mam prosbe - macie moze namiar na jakiegos taniego geodete. Do wczoraj wydawalo mi sie, ze to ja taki namiar mam. :evil:

Ale po telefonie do niego okazalo sie, ze z taniego zrobil sie bardzo drogi :( Potrzebuje zrobic mapke inwentaryzacyjna.

Pozdrawiam Grupe!

 

czesc!

ja korzystałem z p. Lecha Mikłaszewicza 503 318 371 - czy to nie ten którego Ty mi podawałeś kiedyś? to on zdrożał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki i kolegów z grupy Otwockiej

Jak członek grupy Babickiej wyczerpałem już możliwości poszukiwawcze w dziedzinie ekip do ogrodzenia (część w klinkierze). Proszę Was o pomoc w tej materii.

 

Obecna ekipa wystawiła mnie do wiatru (zwodzili mnie 1,5 miesiąca) i muszę pilnie (w tym roku) znaleźć kogoś kto wykona mi 100mb ogrodzenia. Jeśli możecie to pomóżcie biednemu inwestorowi :-)

Jeśli można to wiadomość na Priva ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Mam prosbe - macie moze namiar na jakiegos taniego geodete. Do wczoraj wydawalo mi sie, ze to ja taki namiar mam. :evil:

Ale po telefonie do niego okazalo sie, ze z taniego zrobil sie bardzo drogi :( Potrzebuje zrobic mapke inwentaryzacyjna.

Pozdrawiam Grupe!

 

czesc!

ja korzystałem z p. Lecha Mikłaszewicza 503 318 371 - czy to nie ten którego Ty mi podawałeś kiedyś? to on zdrożał?

 

Niestety to on :x

Dziekuje za wszelkie namiary. A nuz bedzie OK.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś na allegro?

Może coś przypasuje:)

---------------------------------------------------

Np. Jedno z ogłoszeń:

Barakowóz w bardzo dobrym stanie: wysokość 280 cm, szerokość 240 cm, długość 580 cm - 750zł

 

Barakowóz jest metalowy(szary), ocieplony styropianem, dwa okna, 4 miejsca do spania, szafki, stół, zlewozmywak z instalacją, instalacja elektryczna(światło, kontakty, lampy), oświetlenie zewnętrzne.

 

Barakowóz stoi w Borzęcinie koło Warszawy

Tel. kontaktowy 509170 102

----------------------------------------------------------

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Mam prosbe - macie moze namiar na jakiegos taniego geodete. Do wczoraj wydawalo mi sie, ze to ja taki namiar mam. :evil:

Ale po telefonie do niego okazalo sie, ze z taniego zrobil sie bardzo drogi :( Potrzebuje zrobic mapke inwentaryzacyjna.

Pozdrawiam Grupe!

 

czesc!

ja korzystałem z p. Lecha Mikłaszewicza 503 318 371 - czy to nie ten którego Ty mi podawałeś kiedyś? to on zdrożał?

 

Niestety to on :x

Dziekuje za wszelkie namiary. A nuz bedzie OK.

Pozdrawiam

Może spróbuj u p. Andrzeja Owsianko 502-381-500. Na wiosnę nie był drogi. Jak teraz nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zaoytac czy ktos z Was zdecydowal sie na pompe ciepla na tym terenie i ma doswiadczenie z tutejszymi firmami ?

Witam.

Będę miał pompę ciepła. Najprawdopodobnie Clima Komfort z Grudziądza (czekam jeszcze na wycenę ). Nie wiem jeszcze czy mają lokalnych przedstawicieli. Nie znalazłem w okolicy firmy oferującej pompy propanowe, bo tylko taka mnie interesuje.

 

Chcialem zapytac czy cos wyszlo z tej pompy, ja ciagle mysle, boje sie ze minie zima a ja dalej bede nie zdecydowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob B. J.

Więźbę robiła mi i kryła dachówką cementową ekipa pana Stanisława 606338194 lub 509782797 polecam.

Rozważałem też drugą ekipę, wiziałem robiony przez nich dach i był OK, 510 181 418 lub (083) 377 30 18 (byli nawet tańsi ale nie mogli wejść od razu)

 

 

A czy ktoś mógłby mi polecić miejsce gdzie najlepiej kupić

- pompę głębinową

- hydrofdor

- filtry do wody z automatyką (żelazo i mangan)

- usługę zainstalowania ww. gadzetów

 

Informacja dla dłużej związanych z naszą okolicą - w najbliższą sobotę i niedzielę jest 60-lecie XXV LO Wybickiego w Falenicy/Miedzeszynie - w tym zjazd absolwentów!

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob B. J.

 

Informacja dla dłużej związanych z naszą okolicą - w najbliższą sobotę i niedzielę jest 60-lecie XXV LO Wybickiego w Falenicy/Miedzeszynie - w tym zjazd absolwentów!

 

Pozdrawiam,

 

 

Lucky Mike wybierasz się ?

My z jesteśmy absolwentami ale idziemy w sobotę na wesele do znajomych, może podzielisz się wrażeniami i prześlesz jakies fotki jak sie wybierasz? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...