Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A u mnie rzeczywiście zaczął się sezon budowlany (to znaczy tak delikatnie). W sobotę pojechaliśmy z żoną i ojcem na działkę i coś działaliśmy. To coś to wykuwanie bruzdy pod rurę kanalizacyjną :) Mało a cieszy :D

Co do cen i podwyżki VATu to złożyłem już oferty na okna i teraz czekam na odpowiedzi.

Apropos pogody to słyszałem, że zima ma zamiar jeszcze pobyć :( :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Richardo

Wewnętrzne?

Jeśli tak, to zapewne instalacje masz już za sobą. Napisz jakie rury stosowałeś do wody ciepłej i zimnej, a jakie do ogrzewania. I kto Ci robił wszystkie instalacja. A w końcu jesli to nie tajemnica to koszty tych instalcji (osobno materiał i osobno robocizna).

Właśnie mi szykuje się ten temat stąd bardzo mnie to interesuje.

 

pozdrawiam

 

PS. DOstałeś moją prywatną wiadomość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę podać namiary na okna (dają dobre rabaty) Plastikowe i drewniene. Ja mam plastikowe w kolorze ZŁOTY DĄB.

 

arzesz - Tak skończyłem tynki wewnetrzne. Jeśli chodzi o instalacje to mam SUPER fachowca elektryka, który załatwi wszystko czego potrzebujesz (od pozwolenia, przyłącza w ZE, wykonanie, itp.) Jeśli chodzi o instalacje rur to miałem ekipę która wyceniła mi wszystko wodę i CO (razem z materiałem - nic mnie nie interesowało żadne kolanka i inne) i etepami w zależności od robót wykonują. w przyszłym tygodniu będą kładli rury od CO. Ekipa dość dobra i niedroga. Facet zna się na tym.

Zainteresowanym mogę podać namiary, dajcie znać.

Jeszcze jedno arzesz zastanów się dobrze nad oknami białymi wewnątrz, mój kumpel tak ma i powiem Ci że wygląda to trochę niezgrabnie.

PZDR

Richard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę.

Byłem na nartach w Słowacji i nie zaglądałem 2 tygodnie na Forum a tu takie ożywienie :o . To cieszy.

:D :D

Galeonik pytałeś o skład Stanex. W zeszłym roku był mało konkurencyjny cenowo (jak jest w tym nie wiem) większość materiałów udało się kupić taniej jak u nich (z kierownkiem negocjowałem ceny). I jeszcze prośba do Richardo daj namiary na priva na elektryka i hydraulików. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...