Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

Halo Halo ktoś ktu blisko buduje Faworyta. My dziś zalewamy ławy fundamentowe w Faworycie wersja B bez garażu. Budowa w Karczewie. Niestety mojego pana który robił adaptację nie mogę polecić, ale widzę że Faworyt cieszy się dużą popularnością.

 

Pozdrawiam Iza

Do Faworyta to jeszcze kawał drogi ... Projekt popularny jest dlatego, że po prostu jest idealny :D . Szkoda, że nie możesz polecić architekta do adaptacji :( . To może chociaż kierownika budowy ...

 

Pozdrawiam

Novak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jeszcze w listopadzie umawiałem się na prace wykończeniowe z firmą, która wydawała się solidna. Niestety po kilku przełożeniach terminu rozpoczęcia okazało się, że jednak nic z tego. Poszukuje, więc sprawdzonej firmy, która świadczyłaby tego typu usługi. Najbardziej zależałoby mi na firmie świadczącej kompleksowe usługi, ale na chwilę obecną najbardziej zależy mi na tynkach wewnętrznych i wylewkach.

Będę wdzięczny za wszelkie namiary.

PKS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Halo ktoś ktu blisko buduje Faworyta. My dziś zalewamy ławy fundamentowe w Faworycie wersja B bez garażu. Budowa w Karczewie. Niestety mojego pana który robił adaptację nie mogę polecić, ale widzę że Faworyt cieszy się dużą popularnością.

 

Pozdrawiam Iza

Do Faworyta to jeszcze kawał drogi ... Projekt popularny jest dlatego, że po prostu jest idealny :D . Szkoda, że nie możesz polecić architekta do adaptacji :( . To może chociaż kierownika budowy ...

 

Pozdrawiam

Novak

 

Zgadzam się projekt jest idealny, my będziemy robić tylko niewielkie zmiany.

 

Jeśli chcesz to wyślę na priva namiary na architekta od adaptacji, ale jest bardzo nieterminowy mi adaptację robił prawie 2 miesiące. Jeśli chodzi o kieronika budowy to firma która nam buduje ma zatrudnionego kierownika budowy, ale zapytam go czy mogę dać jego telefon.

 

Pozdrawiam Iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na śniadanie: Gdzie kupić szambo betonowe?takie gotowe.

 

Witam,

podnoszę temat szamba...

 

po kilku telefonach mam juz na ten temat nast. wiedzę

 

1. jest firma w WIązownej która montuje szamba (koszt szamba 9m3 z wykopem i montażem, transportem - 4000zł)

szambo z okolic Radomia - o kształcie prostopadłościanu.

 

2. basenpol z Mińska robi szamba w kształcie walca ( wytrzymalsze) 9,5m3 z montażem, wykopem i transportem 4100zł

 

zagłębie szamb betonowych jest pod radomiem - tam mozna by kupić szambo za 2000 zł ale do tego trzeba doliczyć transport i wstawienie szamba do gotowego doła(600zł), wykop około 400zł, montaż i podłączenie do kanalizacji trzeba ząłatwić we własnym zakresie

montaż i uszczelnienie przekucie

 

czy ktoś ma doświadczenie z szambami o których piszę?

czy może ktoś montował szambo z Basen Pola lub z Wiązownej?

 

czy te ceny to dużo czy mało?

 

będę wdzięczny za wskazówki, uwagi

 

pozdrawiam, Jerzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jestem przed dylematem - którą z okolicznych agencji ochrony wybrać?

juventus?

solid?

skorpion?

cena abonamentu porównywalna

cena montażu też podobna - ze wskazaniem na solid a potem juventus

 

macie doświadczenia w tym temacie?

na kogo się zdecydowaliście?

 

pokornie proszę bardziej oświeconych o zabranie głosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jestem przed dylematem - którą z okolicznych agencji ochrony wybrać?

juventus?

solid?

skorpion?

cena abonamentu porównywalna

cena montażu też podobna - ze wskazaniem na solid a potem juventus

 

macie doświadczenia w tym temacie?

na kogo się zdecydowaliście?

 

pokornie proszę bardziej oświeconych o zabranie głosu

 

Tak naprawdę to wszystkie one oferują usługi na takim samym lub zbliżonym poziomie. Warto zobaczyć ile wezwań w miesiącu jest za free oraz ile kosztuje czas postoju patrolu w momencie kiedy uaktywni się alarm oni przyjadą a do Ciebie pod z żaden numerów nie mogą się dodzwonić - u mnie raz czekali ponad godzine i dogadałem się, że wyjątkowo pierwszy raz za free bo normalnie kasują. Czasy dojazdów kiedy ja z nimi gadałem były takie same więc wybrałem cenowo Juventusa i nie żałuję.

Sugeruje przejechać się po okolicy i wyszukać gdzie stoją samochody ochrony. U mnie Juventus stoi stosunkowo blisko i w dzień mają 15 min na dojazd wg umowy a w rzeczywistości są po 5 min bo blisko mają. W nocy o 2.30 wywołałem alarm i nawet do kibla nie doszedłem a oni już byli. Przyjeżdza ta sama załoga i w pewnym sensie się znamy.

 

Powiem tak: samochody Solidu widuje bardzo żadko a Skorpiona na naszym terenie to jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLA TYCH CO CHCĄ ZAINSTALOWAĆ SOBIE SYSTEM ALARMOWY I NIETYLKO A SZUKAJĄ PRAWDZIWEGO FACHOWCA.

 

Chciłbym polecić Wam bardzo porządnego faceta, który wykonuje systemy alarmowe, domofony, wideofony, napędy do bram i do garażu i wjazdowych na posesje. Facet u mnie robił te rzeczy i jestem z niego bardzo zadowolony dlategoteż ponieważ dziś jest trudno o sprawdzonych szpeców POLECAM go Wam.

 

Gość robi co chcecie, jak chcecie i jeszcze podpowiada dodatkowe rozwiązania ale nie po to aby naciągnąć tylko aby klient był zadowolony. Posiada również serwis czyli nie należy do grupy znikających meteorów a Ty się z problemem bujaj kliencie.

 

Cenowo bije na łeb i ma dobre produkty. Jeden z NAJPESZYCH z którymi miałem doczynienia w czasie budowy domu. Tel 604 245 076 Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

My się już wybudowaliśmy (wprawdzie w Rembertowie, ale można powiedzieć, że to prawie Otwock :wink: ). Jednak pojawił się drobny problem. Mianowicie cieknie nam dach i szukamy blacharza (może nie jest to problem drobny :-? ). Jedno co ważne, to żeby był odpowiedzialny, czyli jak np. powie, że będzie za 3 miesiące, to będzie, a nie przyśle pocztówkę z GB. Aha jeszcze jedno nie mamy możliwości napraw w ramach gwarancji i dlatego szukamy.

Proszę podzielcie się kontaktami z osobami, które u Was robiły pokrycia (my mamy blachodachówkę), ewentualnie z komentarzem co do solidności.

Pozdrawiam

Patrycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA JUZ MIESZKAM! (13 miesięcy od ścięcia drzew i wbicia pierwszej łopaty)

 

Zbliża się oststeczny termin rozliczania PITów za 2006 r.

 

Jeżeli nie jesteście przekonani, że wprowadzenie mundurków to najlepszy sposób na walkę z agresją w szkole, to jest jeszcze okazja przekazania 1% z podatku organizacji, która od lat zjamuje się tą problematyką.

 

Stowarzyszenie „Bliżej Dziecka”, posiada indywidualne konto w Organizacji Pożytku Publicznego „Przyjazna Szkoła”. Pieniądze zostaną wykorzystane na pomoc dzieciom-ofiarom przemocy rówieśniczej.

 

Po wyliczeniu całego podatku, jaki za 2006 rok powinniśmy zapłacić do Urzędu Skarbowego, obliczamy 1% tej kwoty. Odliczenia możemy dokonać nawet, gdy spodziewamy się zwrotu „nadpłaty”. Chodzi o cały podatek należny, zawierający zaliczki, które już zapłaciliśmy lub zrobił to nasz pracodawca.

 

Instrukcja i nr konta na stronie www

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozostalo mi jakieś 10 bloczków fundamentowych z wibroprasy.

Mam do odstąpienia silke E 12 81 szt(cała paleta ale rozpieczętowana z oryginalnej folii, paleta ytonga 24 gęstość 400 też rozpieczętowana, bloczki wentylacyjne silki(24x24x20, otwór fi 16) cała paleta rozpieczętowana. Wszystko nieużywane, ale rozpieczętowane przez bezmyślność murarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jakiegos czasu mieszkam i nowe problemy:

w ostatni piątek miałem nieudaną (!) próbę włamania, ale zaginłą nasz piesek 4-miesieczny szczeniak rasy łajka zachodniosyberyjska, wabi się BORYS.

Cechy charakterystyczne: rozcięty nosek, gęsta sierść barwy szaro-beżowej.

Niedawno był leczony po ukąszeniu przez kleszcza, ciągle trzeba dawać proszki.

Proszę o informacje na email: mlk (at) go2.pl

Bardzo dziękuje z gory!

http://img230.imageshack.us/img230/4272/borys1ap9.jpg

http://img159.imageshack.us/img159/7908/borys2bs2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Denta! Ja brałam beton z Jatnego od Kuby Redka, to jest przy trasie na Lublin. Jestem zadowolona, choć teraz beton pewnie zdrożał, jak wszystko inne. Podaję namiary: 603-173-216.

 

A teraz pytanie: może ktoś ma do sprzedania w dobrej cenie cegłę kratówkę K3 ok. 300szt? Potrzebuję jej pilnie, a na składach ceny mnie dobijają. Może komuś zostało trochę z budowy, to chętnie odkupię.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...