Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Kiedyś w tym wątku pojawiały się namiary gdzie można niedrogo kupić dobre tuje - może ktoś mi podrzucić?

dzieki

Sensowne ceny mają przy drodze pomiędzy Wiązowną/Guraszką a skrętem w lewo na Wawe (Zakręt?) po lewej strone jest szkółka drzewek.

dzieki

 

tak zdawało mi się że już kiedyś była wspominana szkółka w tamtych okolicach, czy przypadkiem nie pojawiał się na grupie właściciel tej szkoły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja rowniez mialem podobną przykrośc co wicekK - niestety u mnie ekipa złodziejska była bardziej skuteczna. :evil:

W związku z tym rozglądam sie za systemem antywłamaniowym i niiniejszym prosze o Wasze doświadczenia z róźnymi firmami "ochroniarskimi".

Celowo nie pytam sie sie o system, rodzaje czujek itp bo to bardzo obszerny temat i raczej nadaje sie do odrębnego wątku.

Z gory dziekuję

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dlugiej przerwie

Tez chetnie podlacze sie pod prosbe o namiary na brukarzy. I przy okazji moze ktos ma tez jakis niedrogi kontakt do sprzedajacych sztachety olchowe?

Witam, widzę że stara wiara na wiosnę się uaktywnia :D

Ale do tematu, w 2003 r. kupowałem od gościa z radomskiego sztachety olchowe (widziałeś chyba moje ogrodzenie). Byłem u niego dostał zaliczkę i towar dostarczył po ok 2 tygodniach. Cena była wowczas zachęcająca około 30% taniej niż w naszych okolicach. Piszę nr ale nie wiem czy jest aktualny Pan Henryk tel 048 676 65 43.

 

Następny temat. Co do brukarzy, bo widzę, że i Marta jest zainteresowana to mam umowę na wykonanie kostki betonowej. Będą u mnie kłaść za dwa tygodnie. Jak będę warci dobrych referencji to napiszę namiar.

 

Ja z kolei poszukuję glazurnika i parkieciarza. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dlugiej przerwie

Tez chetnie podlacze sie pod prosbe o namiary na brukarzy. I przy okazji moze ktos ma tez jakis niedrogi kontakt do sprzedajacych sztachety olchowe?

Witam, widzę że stara wiara na wiosnę się uaktywnia :D

Ale do tematu, w 2003 r. kupowałem od gościa z radomskiego sztachety olchowe (widziałeś chyba moje ogrodzenie). Byłem u niego dostał zaliczkę i towar dostarczył po ok 2 tygodniach. Cena była wowczas zachęcająca około 30% taniej niż w naszych okolicach. Piszę nr ale nie wiem czy jest aktualny Pan Henryk tel 048 676 65 43.

 

Następny temat. Co do brukarzy, bo widzę, że i Marta jest zainteresowana to mam umowę na wykonanie kostki betonowej. Będą u mnie kłaść za dwa tygodnie. Jak będę warci dobrych referencji to napiszę namiar.

 

Ja z kolei poszukuję glazurnika i parkieciarza. Pozdrawiam

 

ja korzystałam z forumowego "guru" od parkietów czyli boorga, i jestem bardzo zadowolona . telefon na priva

 

Japan a skad brałes kostke i jakiej firmy?

Ja tez muszę betonową ( moje chłopaki jeżdza na rolkach i granitowa odpadła w przedbiegach ), najbardziej podoba mi się semmelrok - tylko ta cena :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mamy zamiar zacząc stawiac swój wymarzony własny dom na terenie powiatu Otwock. Szukamy informacji o realizacji w tej okolicy projektu "D77 Własny" z Muratora. Na razie przymierzamy się do projektu i przed nami cała droga przez sprawy papierkowe. Pozdrawiam całą grupę Otwocką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Starzy Wyjadacze,

 

Japan - glazurnk Sławek 600 251 595 - facet robił u mnie pełne wykończenie od glazur po sufity podwieszane. Jest dobry i zawalony robotą ale próbuj.

 

Vivaldi - brukarz - mój szwagier słyszał, że ten gość jest OK 601 514 019 Rafał Michalik.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się przywitać na grupie i wpisać na listę obecności.

Moje budowanie rozpocznie się za rok w Józefowie, w tym roku chciałbym stworzyć projekt, wyciąć drogę i zrobić przyłącza.

W związku z tym chciałem się dowiedzieć czy polecacie jakichś architektów do projektu indywidualnego (Bajer i Bajer mam już zapisane).

Wiem, że osoby z tej grupy stworzyły magiczną listę kontaktów do okolicznych specjalistów i sklepów i byli chętni się podzielić, byłbym bardzo wdzięczny za taką listę (namiary wyślę na priv).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Starzy Wyjadacze,

 

Japan - glazurnk Sławek 600 251 595 - facet robił u mnie pełne wykończenie od glazur po sufity podwieszane. Jest dobry i zawalony robotą ale próbuj.

Dzięki za namiar

Japan a skad brałes kostke i jakiej firmy?

Ja tez muszę betonową ( moje chłopaki jeżdza na rolkach i granitowa odpadła w przedbiegach ), najbardziej podoba mi się semmelrok - tylko ta cena

http://www.budokrusz.pl/ http://www.jadar.pl/ http://www.libet.pl/ http://www.b-complex.pl/

W cenie mam do wybory kostki tych firm Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja , niestety z OSTRZEŻENIEM

Jest pewien "fachowiec" miy, sympatyczny, cenowo w miarę do przelknięcia, ale... niestety przy okazji sporo niszczy, rzeczy, które są zrobione wcześniej - zapaskudzil m.in. jedne z drzwi pianką !!! Przykadów niestety więcej jeszcze....

Cechy charakterystyczne - narzeka na nerki, Nazywa się Krzysztof S....niewski.

Odradzam, a z tego, co wiem kręci się w naszym - wawersko-otwockim rejonie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...