Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

ja tu znowu po prośbie :roll: Poszukuję firmy która wykonała by instalację gazową w Józefowie. Chodzi mi o taka ekipę co to i dobrze zrobią i w przyszłości problemów z odbiorem nie będzie :wink: . Jeśli możecie kogoś polecić to byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam

PKS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja tu znowu po prośbie :roll: Poszukuję firmy która wykonała by instalację gazową w Józefowie. Chodzi mi o taka ekipę co to i dobrze zrobią i w przyszłości problemów z odbiorem nie będzie :wink: . Jeśli możecie kogoś polecić to byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam

PKS

 

U mnie robiła firma gaz-media z Wołomina. Odbioru jeszcze nie miałem więc nie wiem czy nie będzie problemu, ale jak na mój gust do sprawy podeszli dość profesjonalnie.

 

http://www.gazmedia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja tu znowu po prośbie :roll: Poszukuję firmy która wykonała by instalację gazową w Józefowie. Chodzi mi o taka ekipę co to i dobrze zrobią i w przyszłości problemów z odbiorem nie będzie :wink: . Jeśli możecie kogoś polecić to byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam

PKS

 

U mnie robiła firma gaz-media z Wołomina. Odbioru jeszcze nie miałem więc nie wiem czy nie będzie problemu, ale jak na mój gust do sprawy podeszli dość profesjonalnie.

 

http://www.gazmedia.pl

 

Dzięki Wielkie wszystkim, którzy wyciągnęli pomocną dłoń :D . Dziś właśnie mam montowane przyłącze. Mam nadzieję że z odbiorem nie będzie problemu.

Pozdrawiam

PKS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

niedawno razem z mężem staliśmy się posiadaczami działki bud. w Józefowie, budowę planujemy rozpocząć za rok. Chciałabym prosić doświadoczych forumowiczów o jakieś namiary na geodetę + architekta, który wykonałby adaptację projektu. Czy masie kogoś sprawdzonego z okolic Józefowa, Otwocka?

Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferujemy glinkę na zasypanie nierówności, podniesienie terenu itp. w nieograniczonej ilości. Czasem posiadamy podsyp (zasypanie i obsypanie fundamentów) ziemię mieszaną,gruz Proszę dzwonić dowiadywać się. Realizujemy każde zamówienie. Duże 4-ro osiowe wywrotki (ok. 30t) Bardzo,

bardzo dobre ceny Uśmiech Warszawa i okolice. 661 312 636 [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Grupa piaseczynska prosi o pomoc w znalezieni domu ( nie lancuch) dla pieknego owczarka niemieckiego.Lagodny,wesoly ,spolegliwy ,mlody psiak szukajacy domu i milosci.moze ktos z Was przygarnie tego mlodego zagubienca?

Kontakt na priva - jewrioszka. zdjecie tez mozna obejrzec na str.116.

grupy piaseczynskiej w nicku -jewrioszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Ja również dołączam do grupy (jeśli mnie przyjmiecie z otwartymi ramionami :wink: ). Planuję budować wg. projektu WB-3303 (Agrobisp) w Józefowie koło gimnazjum - teraz zjadają mnie urzędowe formalności :(

 

Przy okazji zapytam: jak wygląda kwestia z ekipami do realizacji stanu surowego w naszej okolicy? Może kogoś polecicie? No i byłbym wdzięczny za namiary do dobrego inspektora nadzoru (temat przewijał się tu już niejednokrotnie).

U mnie stan surowy zbudowała ekipa p. Jarka Pawlaka. Jak do tej pory jestem zadowolony. Z tego co wiem początek roku mają raczej zajęty (jak większość dobrych ekip). Gdybyś był zainteresowany to mogę wysłać namiary na priva.

Pozdrawiam

PK

 

Nie wiem czy nie lepiej poszukac ekipy spoza Wawy. Mieszkaja na budowie (czytaj dopilnuja) i sa z reguly tansi. Ja niestety swojej ekipy nie moge polecic (chciaz zrobilbym to z czystym sumieniem, ale po mojej budowie wyjechali do Nicmiec. To chyba jest ich najlepsza rekomendacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę.

 

Jak obiecałem następna sprawdzona ekipa. Tynki gipsowe, maszynowe p. Witold Bandzul. tel : 600-649-969. Tynki są idealne. Gładzie imho są zbędne. Zaczęli tydzień po terminie wejścia ale dotrzymali terminu zakończenia. Super ekipa. Posprzątali po sobie. Szef zam zaproponował zostawienie gwarancji na obrobienie okien (będą drewniane) i podlogi jakby wylewki się nie zgadzały z tynkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Józefowiczów.

Może wiecie czy da się z gminy wyrwać jakieś dopłaty za pociągnięcie gazu w drodze gminnej? Mam ponad 100 m. do gazu i zastanawiam się, czy ciągnąć czy też postawić sobie zbiornik. Gmina w planach niestety nie ma w tej chwili podciągnięcia gazu w mojej ulicy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pazook, Gmina gazociągów nie buduje i na pewno nic się stamtąd nie wyrwie. Sprawą gazociągów zajmuje się gazownia, w Józefowie przy ul.Okrzei 7 (filia gazowni warszawskiej) i nawet gmina jak chce podciągnąć gazociąg lub zrobić przyłacze do swoich obiektów tam uderza.

Moi sąsiedzi wybudowali ok. 70m gazociągu rozdzielczego i ze słyszenia wiem, że gazownia im zwróciła koszty. Nie jest to wiadomość sprawdzona. Najlepiej pytaj "u źródła", czyli w gazowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...