Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

avzi napisał:

Kłania się stara gwardia! Nawet bardzo stara...

Ja ogólnie bardzo chętnie, ale niestety nie jutro. Może następnym razem (niekoniecznie z okazji setnej strony).

 

Marek

 

 

A kto tu mówi o jutrze

 

Miałem oczywiście na myśli najbliższy weekend. Przepraszam za przejęzyczenie.

Życzę miłego spotkania!

 

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o studniarza to moge polecić tego który u mnie robił studnie - rzeczowy, konkretny i uczciwie stawiający sprawę - pan Majszyk z Mińska - tel. 608137290,

jesli nie on to jeszcze jest Leon Faliński - prowadzący sklep pomiędzy Wiązowną a Józefowem - w kilku sprawach bezinteresownie mi już doradził więc może i Tobie pomoże. Telefonu nie mam na podorędziu ale jak znajdę to wyślę na priva.

 

Pozdrawiam,

Jerzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o studniarza to moge polecić tego który u mnie robił studnie - rzeczowy, konkretny i uczciwie stawiający sprawę - pan Majszyk z Mińska - tel. 608137290,

jesli nie on to jeszcze jest Leon Faliński - prowadzący sklep pomiędzy Wiązowną a Józefowem - w kilku sprawach bezinteresownie mi już doradził więc może i Tobie pomoże. Telefonu nie mam na podorędziu ale jak znajdę to wyślę na priva.

 

Pozdrawiam,

Jerzyna

 

Czy pan Majszyk ma na imię Marek????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racjii zalamania pogody i niewielu chetnych proponuje odwlec spotkanie o tydzien. Moze jeszcze ktos bedzie zainteresowany. Lawy, poczekasz? :wink:

 

czesc Stara (i mloda) Gwardio!

wlasnie wrocilem z wakacji - minelo mnie spotkanie, czy tez nie doszlo do skutku?

moze w ten weekend? :wink:

 

Ja brałem z allegro

http://www.allegro.pl/item200017602_drewno_kominkowe_warszawa_i_okolice.html

terminowo, ilość nie oszukana

 

lipiec juz sie zaczal, wiec zima za pasem :lol: :lol: - pora kupic drewno - kupujemy jakos razem? ja potrzebuje ca. 10m3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Leon Zawodowiec jest OK. U mnie studnie zrobil. I od roku dziala wszystko bez zarzutu. Namiary: Aquacentrum 022 7891199. A swoja droga: po co komu studnia w dalekim kosmosie :p

 

Studnia mi po to że 30 m wodociągu ma kosztować mnie 17000 bo mi pani w gminie złe warunki wody wydała, studnia chyba taniej, nie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z koncepcją że sprawdzone kontakty należy polecać (korzyśc dla wszystkich) pragne tym razem polecić Pana który dziś wywiózł mi gruz. Dysponuje on dużą Scania (11m sześć gruzu weszlo) wraz z HDS wyposażonym w łyżkę dwustronną do załadunku. Soldnie, szybko. Bezproblemowo.

Niestety nie pamietam imienia (złapałem go na CB - radio a tam same Mobile :D )

602-355-390

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...