Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Przestrzegam przed nawiązywaniem jakiejkolwiek współpracy ze Zbigniewem Stanisławem Pieńkowskim z Puznówki/Pilawy. Jeżeli ktoś ma wątpliwości to polecam arcyciekawą lekturę: mhttp://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=42058&postdays=0&postorder=asc&highlight=czarna+lista&start=60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania trzy pary drzwi z futrynami i opaskami. To drzwi płycinowe typu plaster miodu, pełne, w okleinie drewnopodobnej w kolorze calvados. Drzwi są z futrynami, opaskami i klamkami. Musiałem je zamontować pół roku temu jak się wprowadzaliśmy do domu (łazienki i kotłownia). Teraz już mamy drzwi docelowe i tymczasówki już nie są nam potrzebne. Idealne rozwiazanie do szybkiego wprowadzenia się, gdy już nie styka gotówki na wykończeniówce. Wszystkie drzwi mają szerokość 80 cm (do otworu w murze ok 90 cm). Wysokość 204 cm. Dwie pary lewe, jedna prawa. Cena wywoławcza: 300 zł za całość. (dwa razy taniej niż w supermarkecie). Drzwi są do obejrzenia w Józefowie. W razie pytań proszę o kontakt na priva.

sławekk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pilnie poszukuję ekipy na dokończenie stanu surowego otwartego po leniwej brygadzie. Jeżeli możecie pomóc to pomóżcie ale tylko godnych polecenia. Nie chcę już więcej współpracować z oszustami. Przestrzegam jednocześnie przed właścicielem kremowego AUDI A8 na garwolińskich blachach, nie warto niesłowny w każdym calu.

Wiadomość na priva poproszę.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Właśnie odebrałem pozwolenie na budowę, niebawem ruszam z inwestycją (koło Kołbieli).

 

Od razu proszę o pomoc: Potrzebuję kogoś z koparką żeby wydłubać fundamenty i dziurę na szambo. Rozglądam się też za kierownikiem budowy - jak ktoś mógłby polecić to byłbym wdzięczny.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze,

koszmar mnie dopadł, dachówki ceramicznej brak. Możecie pomóc gdzie mogę kupić dachówkę i nie czekać na nią sto dni, i żeby mi jeszcze ktoś ją ułożył????????

http://www.ambit.gda.pl/ambit-pokrycia-dachowe-foto/ambit-pokrycia-dachowe-euronit_3.jpg

I co ja biedna mam zrobić????????? Byle by grafitowa była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...