Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

Marto, czy mogłabyś mnie zorientowac na priva jw cenach położenia kostki - chodzi mi o cenę za 1 m za robociznę lub robociznę i materiał, a także czy panowie przygotowują podłoże, tzn sami je wyrównują, bo rozumiem, ze podsypkę robią sami, ale chodzi mi o przygotowanie terenu, żeby nie było górek i dołków. No i będę wdzięczna za namiary. Dziękuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Wysypali nam sie tynkarze

 

Kochani podzielcie sie pls namiarami na sprawdzonych tynkarzy...

 

 

szukamy na wczoraj

 

 

Z gory dziekuje

 

Mogę polecić tych którzy u mnie skończyli robotę.

W miarę solidni i trzymają się terminów.

Pan Marek z Lubartowa 609045273

 

najważniejsze że pojawili sie u mnie w czasie gdy już kolejna umówiona ekipa tynkarska dała ciała i dokończyli wszystko w umówionym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marto, czy mogłabyś mnie zorientowac na priva jw cenach położenia kostki - chodzi mi o cenę za 1 m za robociznę lub robociznę i materiał, a także czy panowie przygotowują podłoże, tzn sami je wyrównują, bo rozumiem, ze podsypkę robią sami, ale chodzi mi o przygotowanie terenu, żeby nie było górek i dołków. No i będę wdzięczna za namiary. Dziękuję i pozdrawiam.
Mogę się podzielić swoimi doświadczeniami U mnie za 1 m kostki płaciłem 90 zł. Cena za wsio materiał + robocizna łącznie z niwelowaniem terenu. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Uwaga na tego człowieka

Zakład Usługowy

Ogólno-Budowlany, Hydrauliczno-Elektryczny

Stanisław Zbigniew Pieńkowski

Puznówka 164A

08-440 Pilawa

"Firma" działa na terenie: Białołęki, Starej Miłosnej, Sulejówka, Halinowa, Okuniewa, Garwolina, Pilawy

 

Firma musiała zmienić adres - poprzednio była zarejestrowana na terenie Sulejówka

 

Właściciela można poznać po sumiastych wąsach, białym Audi A8 i skórzanych spodniach i po tym że przed rozpoczeciem prac żąda bardzo wysokiej zaliczki.

 

Nie dajcie się nabrać i nie płaćcie ani grosza przed ukończeniem roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na tego człowieka

Zakład Usługowy

Ogólno-Budowlany, Hydrauliczno-Elektryczny

Stanisław Zbigniew Pieńkowski

Puznówka 164A

08-440 Pilawa

"Firma" działa na terenie: Białołęki, Starej Miłosnej, Sulejówka, Halinowa, Okuniewa, Garwolina, Pilawy

 

Firma musiała zmienić adres - poprzednio była zarejestrowana na terenie Sulejówka

 

Właściciela można poznać po sumiastych wąsach, białym Audi A8 i skórzanych spodniach i po tym że przed rozpoczeciem prac żąda bardzo wysokiej zaliczki.

 

Nie dajcie się nabrać i nie płaćcie ani grosza przed ukończeniem roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

Potwierdzam w 100 %. U mnie rozgrzebał strop, kasę wziął i zniknął. Prawdopodobnie znalazł innego inwestora, z którego wydoi kasę i pójdzie dalej. Omijajcie z dalejka Stanisława Zbigniewa Pieńkowskiego.

To najzwyklejszy OSZUST.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam małej koparki (mini :) ) (często używanej w miastach przez zakład En. lub gazownie ) do wykopania fundamentów. Może znacie kogoś kto dysponuje takim sprzętem - najlepiej w okolicach Otwocka?

Brał ktoś może beton / bloczki od Redka ? - jest tańszy od Pazio o 19 PLN (B-20) ale pytanie o jakość. Jednak jak się przyjeżdża do Pazio to widać różnicę w organizacji i sposobie produkcji... Tu i tu są bloczki - w podobnej cenie.

 

Pozdrowienia dla GRUPY OTWOCKIEJ - z Wami jakoś raźniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam małej koparki (mini :) ) (często używanej w miastach przez zakład En. lub gazownie ) do wykopania fundamentów. Może znacie kogoś kto dysponuje takim sprzętem - najlepiej w okolicach Otwocka?

 

Ja wypożyczałem z Traktu Lubelskiego. Przy Markpolu jest taki skład z piachem, żwirem i marmurami - tam mają taką mini koparkę. Co prawada to nie Otwock, ale może się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

parę miesięcy temu gościłam na tym forum, ale wówczas posiadaliśmy "tylko" działkę oraz bardzo nieśmiałe plany co do budowy domu. Obecnie mamy już bardzo śmiałe plany wybudowania domu, będzie to Cyprys z pracowni Horyzont(niestety nie umiem wklejać linku) i dzisiaj, a może jutro odbieram mapki od geodety. Trzymajcie za nas kciuki, bo długa droga przed nami. A jak poczytałam sobie dzienniki innych forumowiczów to nie tylko długa ale i full of zasadzkas.

Aha, będziemy się budować w Józefowie, ale nie w lesie :cry: chociaż bardzo chciałam lecz działek fajnych brak, tylko w terenie bardziej miejskim (mamy juz nawet kanalizę) :lol: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, witam również pozostałych budujacych w grupie otwockiej

 

 

 

Brał ktoś może beton / bloczki od Redka ? - jest tańszy od Pazio o 19 PLN (B-20) ale pytanie o jakość. Jednak jak się przyjeżdża do Pazio to widać różnicę w organizacji i sposobie produkcji... Tu i tu są bloczki - w podobnej cenie.

 

 

O betonie Pazia wiem że inwestorzy kilka razy dla sprawdzenia oddawali go do laboratorium i wyszło że jest OK. Także pazio jest zweryfikowany

 

Minusem Redka są mało uprzejmi pracownicy. Przynajmniej ja na takiego trafiłem. Z szefem z koleiii współpracuje sie dobrze.

 

Decyzxje podejmujesz sam. ja zaufałem Redkowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Wylałem fundament, co oznacza, że jestem już skazany na budowę ;)

Zdecydowałem się na Pazia - trochę przepłaciłem ale cała akcja przebiegła szybko i bez żadnych problemów.

Jeszcze w tym roku wynoszę do góry bloczki betonowe i koniec.

 

Obecnie szukam piasku - pospółki i żwiru - ma ktoś doby namiar.

 

Jeszcze jedno - buduję się przy ulicy Grunwaldzkiej, która jest w opłakanym stanie i nieoświetlona - szukam zaintererowanych tematem zmiany tego stanu rzeczy.

 

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylałem fundament, co oznacza, że jestem już skazany na budowę

No to męcz się chłopaku :D

 

Zdecydowałem się na Pazia - trochę przepłaciłem ale cała akcja przebiegła szybko i bez żadnych problemów.

 

U mnie z Redkiem też nie było problemów, a zadecydowała jakosć bloczków i cena.

 

Obecnie szukam piasku - pospółki i żwiru - ma ktoś doby namiar.

 

Telefon przesyłam na priv

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...