Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

Witam

Bedę stawiał komin (a właściwie to go odbudowywał). Czy ktoś ma może namiar na skład z cegłą klinkierową w dobrych cenach?

Z góry dziekuję

 

Witam serdecznie grupę i pozdrwiam z Piaseczna.

 

Jacy

Wielki skład klinkieru jest w Konstncinie Jeziorna. Wyjeżdżając z Konstacina w stronę W-wy po lewej stronie ( nazywa się chyba Klinkierbud)

 

Ale mam też pytanie do Was.

Gdzie w okolicach Otwocka lub na trasie z W-wy można znaleść płyty betonowe kratkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

W sierpniu rozbierałem budynek - ok.70 m2. Problem polegał na tym że był to budynek drewniany obmurowany cegłą. Z tego tytułu miałem 2 problemy: część trzeba było rozbierać ręcznie, dużo odpadów niestety nie dało sie zakwalifikować jako gruz - poszły jako śmieci, a to wyszło drożej. Za całość zapłaciłem ok. 9 tys.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Oferujemy glinkę sypką zmieszaną z piaskiem bądż z ziemią na zasypanie nierówności, podniesienie terenu itp. w nieograniczonej ilości. Czasem posiadamy podsyp (zasypanie i obsypanie fundamentów) ziemię mieszaną,piach,gruz Proszę dzwonić dowiadywać się. Realizujemy każde zamówienie. Duże 4-ro osiowe wywrotki (ok. 30t) Bardzo,

bardzo dobre ceny Warszawa i okolice. 790 292 242 [email protected]

CHCESZ PODNIEŚĆ TEREN NA SWOIEJ DZIAŁCE ZADZWOŃ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Zapomniałem :oops:

 

beton duchnów koło wiązownej oraz wielbet pod Kołbielą nietety brak mi pod ręką namiarów Jak ktoś będzie zainteresowany to poszukam i prześlę na priv

 

 

O z tą firmą miałam spięcie - własciciel wmawiał mi, że w gruszkę o pojemności 9m3 wchodzi 10,5m3 betonu :o

Tym sposobem chciał mnie naciąć na 3m3 betonu. Działo się to przy zalewaniu fundamentów. Potem panu wielbetowi podziękowałam.

 

kurczę, u mnie bylo to samo! Za beton na ławę fundamentową zapłaciłam majątek - prawie 50 tys zl, poszło jakies koszmarne ilosci betonu, ale w ziemi trudno jest sprawdzić. Przy zalewaniu stropu monolitycznego - łatwo było oszacować ilość betonu. Oczywiście były duże rozbieżności - probowano nas oszukac na kwotę ok. 3 tys pln. UWAGA NA WIELBET!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem :oops:

 

beton duchnów koło wiązownej oraz wielbet pod Kołbielą nietety brak mi pod ręką namiarów Jak ktoś będzie zainteresowany to poszukam i prześlę na priv

 

 

O z tą firmą miałam spięcie - własciciel wmawiał mi, że w gruszkę o pojemności 9m3 wchodzi 10,5m3 betonu :o

Tym sposobem chciał mnie naciąć na 3m3 betonu. Działo się to przy zalewaniu fundamentów. Potem panu wielbetowi podziękowałam.

 

kurczę, u mnie bylo to samo! Za beton na ławę fundamentową zapłaciłam majątek - prawie 50 tys zl, poszło jakies koszmarne ilosci betonu, ale w ziemi trudno jest sprawdzić. Przy zalewaniu stropu monolitycznego - łatwo było oszacować ilość betonu. Oczywiście były duże rozbieżności - probowano nas oszukac na kwotę ok. 3 tys pln. UWAGA NA WIELBET!

 

50tys na fundamenty??? :o :o :o :o :o

budujesz most czy lotnisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fundament skomplikowany, istny labirynt, poza tym mój wykonawca, którego już zareklamowałam na tym forum :x zrobił dwa dramatyczne błędy - 1. nie zebrał wystarczającej warstwy biologicznie czynnej, 2. wpuścił kopacza koparkowego, który zagłębił się 1,5m w głąb ziemi. Potem trzeba było podjąć decyzję - zasypywać, zagęszczać lub zalewać betonem. Do tego trafiłam na Wielbet, który ... jak na wstępie i wyszła taka sumka, że niech ich wszystkich diabli ... :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem :oops:

 

beton duchnów koło wiązownej oraz wielbet pod Kołbielą nietety brak mi pod ręką namiarów Jak ktoś będzie zainteresowany to poszukam i prześlę na priv

 

 

O z tą firmą miałam spięcie - własciciel wmawiał mi, że w gruszkę o pojemności 9m3 wchodzi 10,5m3 betonu :o

Tym sposobem chciał mnie naciąć na 3m3 betonu. Działo się to przy zalewaniu fundamentów. Potem panu wielbetowi podziękowałam.

 

kurczę, u mnie bylo to samo! Za beton na ławę fundamentową zapłaciłam majątek - prawie 50 tys zl, poszło jakies koszmarne ilosci betonu, ale w ziemi trudno jest sprawdzić. Przy zalewaniu stropu monolitycznego - łatwo było oszacować ilość betonu. Oczywiście były duże rozbieżności - probowano nas oszukac na kwotę ok. 3 tys pln. UWAGA NA WIELBET!

 

Mam wrażenie że zaniżanie (a właściwie powinno się napisać kradzież :evil: ) ilości betonu to norma - były juz takie posty.

Ja podobną sytuację miałem z firmą Jar-ton (albo jakoś podobnie). Mieszczą sie w miejscowości Jatne. Recz dotyczyła fundamentu pod ogrodzenie a brakowało około 1m3. Szybko jednak przywołałem Pana kierowce do porządku przedstawiając mu wyliczenia i dając miarkę do ręki żeby sobie sam zmierzył jeśli nie wierzy.

Przecież beton leje sie w dziurę. Kubature tej dziury można obliczyć. Musi jednak być obecny inwestor przy wylewaniu bo ekipie budującej nic do tego. NIE DAJMY SIE NACIAGAC (OKRADAC). W końcu to my płacimy a płacimy PO wykonaniu. A jeśli będziemy twardzi to ustąpią bo mają świadomość że nas okradają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was korzystał z usług Biura Handlowego firmy OKNOPLAST KRAKÓW, zlokalizowanego w Markach przy ul. Piłsudskiego 190?

Czy ktoś z Was współpracował z Panem Jarosławem Wróblewskim?

 

dajcie proszę znać - dostałem od nich bardzo ciekawą ofertę na okna i ciekaw jestem czy tylko jak taki wyjątkowy? ;)

 

no_kya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...