Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam jakże liczne Grono Sąsiadów:)

Ponieważ jestem nowa, może najpierw kilka słów o sobie.

W połowie roku mam zamiar rozpocząć budowę domku o nazwie JUPITER II z pracowni Dobre Domy. Działeczkę mam w Lipowie (dla niewtajemniczonych -jadąc od W-wy w stronę Lublina minąwszy Wiązownę za kilka km jest zjazd na Gliniankę. Dwa i pół kilometry od trasy i już jest się u mnie na działeczce...)

 

Przez kilka ostatnich dni tylko nieśmiało przeglądałam forum, z jakże wielkim zaskoczeniem jak wiele przydanych informacji można tutaj znaleźć.

 

Dziś ujawniam się i od razu chce podziekować Monia77w1 za namiar na ekipę.

 

Gdyby ktoś z Was mógł jeszcze kogoś polecić od stanu surowego, była bym baaardzo wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grupo Otwocka!

 

Już tak dawno mnie tu nie było, że zapomniałam jak się poruszać po forum..

Doczekaliśmy się wreszcie zgody i możemy startować z budową domu w Wiązownie..Najpierw wycinka, potem ogrodzenie i ..

Gdy pisałam ostanio, była str.8-9, a teraz...! Pięknie! Gratuluję wszystkim, którzy już zamieszkali..Wyobrażam sobie ile włożyliście ciężkiej pracy..Muszę sobie poczytać co się tu wydarzyło i kto blisko mnie będzie..Jak Wasze doświadczenia i nerwy..?

 

Serdecznie Wszystkich pozdrawiam i życzę pomyślnego i dobrego Nowego Roku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grupo Otwocka!

 

Już tak dawno mnie tu nie było, że zapomniałam jak się poruszać po forum..

Doczekaliśmy się wreszcie zgody i możemy startować z budową domu w Wiązownie..Najpierw wycinka, potem ogrodzenie i ..

Gdy pisałam ostanio, była str.8-9, a teraz...! Pięknie! Gratuluję wszystkim, którzy już zamieszkali..Wyobrażam sobie ile włożyliście ciężkiej pracy..Muszę sobie poczytać co się tu wydarzyło i kto blisko mnie będzie..Jak Wasze doświadczenia i nerwy..?

 

Serdecznie Wszystkich pozdrawiam i życzę pomyślnego i dobrego Nowego Roku !

 

Witaj Piątka:), widze że w tym samym czasie będziemy się budować, ja niestety jeszcze papierologii nie mam załatwionej, od 2 miesięcy czekam na warunki zabudowy :evil: , mam nadzieje że na dniach przyjdą i będe mogła składać wniosek o pozwolenie na budowę. Jak długo czekałas na warunki i pozwolenie na budowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie donoszę, że właśnie dokonałem ostatniego kroku inwestora-papierologa i odebrałem budowe domu z Nadzoru Budowlanego czyli w świetle prawa mogę dom zamieszkać oficjalnie a ponieważ mam również nadany przez Urząd Mista nr domu mogę się wreszcie przemeldować.

 

Powodzenia inwestorzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grupo Otwocka!

 

Już tak dawno mnie tu nie było, że zapomniałam jak się poruszać po forum..

Doczekaliśmy się wreszcie zgody i możemy startować z budową domu w Wiązownie..Najpierw wycinka, potem ogrodzenie i ..

Gdy pisałam ostanio, była str.8-9, a teraz...! Pięknie! Gratuluję wszystkim, którzy już zamieszkali..Wyobrażam sobie ile włożyliście ciężkiej pracy..Muszę sobie poczytać co się tu wydarzyło i kto blisko mnie będzie..Jak Wasze doświadczenia i nerwy..?

 

Serdecznie Wszystkich pozdrawiam i życzę pomyślnego i dobrego Nowego Roku !

 

Jak to 2 lata? Toż to horror jakiś! Ja mam już wszystkie papierki i za 2 tyg. odbieram projekt od architekta, który mi go adoptował. Wówczas składam wniosek o pozwolenie na budowę i przyznam że oczekuję że latem bedę mogła zacząć... Czy to urząd tak naprawdę tyle Cię zwodził? Ponić mają 65 dni na wydanie pozwolenia jeśli przedstawisz komplet dokumentów. Nie wiem tylko czy prawda to czy bajka....w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziorkaa nie chę Cię zasmucać ale ja w gminie Celestynów oczekiwałam na WZ ponad 6 miesięcy . Moja działka leży w granicach Parku i samo oczekiwanie na zgode Konserwatora w Wwie trwa ponad 3 miesiące. Oczywiście oni teoretycznie mają na to 2 tygodnie ale się głośno śmieją z tych terminów.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziorkaa nie chę Cię zasmucać ale ja w gminie Celestynów oczekiwałam na WZ ponad 6 miesięcy . Moja działka leży w granicach Parku i samo oczekiwanie na zgode Konserwatora w Wwie trwa ponad 3 miesiące. Oczywiście oni teoretycznie mają na to 2 tygodnie ale się głośno śmieją z tych terminów.

Pozdrawiam,

 

o kurczę trochę mnie zmartwiłaś ,mam nadzieje że mnie tyle nie będą przeciągać,moja działka też leży na terenie parku :-? , ostatnio byłam w gminie z zapytaniem co z moimi warunkami, powiedziano mi że mają juz od wszystkich zgodę i czekają tylko na odpowiedź własnie konserwatora także miałam nadzieje że będzie już z górki, ale jak tobie kazali tyle czekać to kto wie ile ja będę czekała :-? , a gdzie dokładnie sie budujesz w jakiej wsi:)?

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu zadzwoń do konserwatora w Warszawie, zapytaj kto prowadzi twoją sprawę i na jakim to jest etapie. my tak robiliśmy. odpowiadali zwykle bardzo szybko - od 1 do 10 dni. widocznie zależy to od tego jak dużo spraw im sie nagromadzi.

 

pozdrawiam i życzę szybkiego otrzymania wz

 

już dzwoniłam, sprawą zajęła się Pani która jeszcze nie zajrzała do wniosku gdyż rozpatruje dopiero te z października i nie wie kiedy zajmie się moimi warunkami, prosiła o telefon w lutym :evil:.

 

Dzięki za pomoc, orientujecie się gdzie jest dokładnie napisane ile mają czasu na odpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...