Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

faktycznie cicho na forum :(

 

ja mam narazie fundamenty, jak do tej pory jestem bardzo zadowolona z ekipy, ale co będzie dalej nie wiem. Poza tym z ekipą umawialiśmy się na początku lata i z terminami u nich kiepsko. A na zimę odfruwają na wyspy więc są w chwili obecnej nieosiągalni...

 

spróbuj tu http://www.wiazowna.net

życzę powodzenia i szybkiego startu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich forumowiczów!

Nie odzywałam sie ostatnio, ale muszę się pochwalić. Przeczytałam forum od deski do deski... Oj nawet mi się gwarą budowlańców udało...

Mam troche namiarów na rózne ekipy (dzieki, Aark). Ale wiekszość z Was poleca sobie na priva.

Bardzo proszę starszych forumowiczów o namiary na prava na:

- Ekipy od stanu surowego - nadal poszukuję...

- Architekta z uprawnieniami Kierownika budowy (ktoś o takim wspominał na forum. Ewentualnie Kierownika budowy lub samego Architekta.

- kogoś kto może mi wyrównać działkę.

-

 

Do literkas:

Na jakim etapie jesteś? Może masz kogoś od stanu surowego?

 

Baaardzo wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

budujemy się w Wiązownej i szukam namiarów na ekipę/firmę do instalacji wod-kan i co!!!

zrobili mi wycenę z "partnera":

wod-kan, podłogówka ok 100m2, poddasze ok 100m2-grzejniki, piec gazowy buderus + zasobnik 120l wszystko z materiałami i robocizna 44 tysiące!!!!!!

myślałam że ze krzesła spadnę!!

samo wod-kan (materiały i robocizna ponad 8tys)

nie wiem, ale jak dla mnie to wydaje się duzo za dużo

ile wy zapłacilśscie za takie roboty???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzielam Tosi zdanie - jak kto się nie boi to sobie poradzi i zostanie więcej kasy na marmury;)

ja sam robiłem i elektryke i hydraulikę i wentylację, pilnie ucząc się od innych

po to w końcu jest to forum

 

niewykluczone że zaraz pod moim postem napisze coś jakiś oburzony "fachowiec" że to niebezpieczna wiedza tajemna zastrzeżona tylko dla nich i że nie mozna ryzykować zdrowiem, życiem itp

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drogę dobry gruz jest np. z cegieł i dachówek rozbiórkowych i ziemi - piachu.

Kiepski to taki, z różnego rodzaju śmieciami, ostrymi kawałkami szkła czy płytek, oraz dość duże kawałki betonowe.

 

Mi przywieźli raz na drogę dachówkę i okna drewniane z szybami. Okna trzeba było usunąć ręcznie co było o tyle niemiłe, że łatwo można było sie pociąć przez potłuczone szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drogę dobry gruz jest np. z cegieł i dachówek rozbiórkowych i ziemi - piachu.

Kiepski to taki, z różnego rodzaju śmieciami, ostrymi kawałkami szkła czy płytek, oraz dość duże kawałki betonowe.

 

Mi przywieźli raz na drogę dachówkę i okna drewniane z szybami. Okna trzeba było usunąć ręcznie co było o tyle niemiłe, że łatwo można było sie pociąć przez potłuczone szyby.

 

Wychodzi na to, że oprócz okien drewnianych mam wszystko w proporcjach nieznanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Literkas

 

dziękuję bardzo za podpowiedź, bo prawdę powiedziawszy nie mam doświadczenia i nie wiedziałam jaki jest dobry..

Myślałam, że w zasadzie każdy w miarę drobny ..

 

Mikol

 

przepraszam, czekałam aż mój ekspert wróci do domu by móc określić pożądane wymagania.. :wink:

A jaki posiadasz..o ile temat wart zawracania Ci głowy..

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...