Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

TANIO odsprzedam listwy przypodłogowe drewniane ( fornir jesion) 20mmx60mm - po remoncie zostało mi 8 sztuk o długości 2,5m.Do tego mam również 1 paczkę (fabrycznie zamkniętą) finish deski (140cm) w kolorze jesion kolorowy i trochę luzem.Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Właśnie rozpoczynamy budowę w Karpiskach koło Kołbieli

Formalności przebrnęliśmy

Kredyt załatwiony

Walczymy z prądem

Fundamenty częściowo wykopane

Kierownik budowy jest

Szukamy ekipy (przede wszystkim majstra) - jak ktoś może kogoś polecić...

 

Projekt mirów44

http://www.dom-projekt.pl/projekt-domu-192.html

 

Działka pięknie położona na granicy parku krajobrazowego !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do sprzedania przyczepe kampingową dla "fachowców".

Przyczepa jest w dobry stanie 4-5 osoba, z aneksem kuchennym, i dużym namiotem - przedsionkiem.

Przyczepa 1-osiowa, niestety bez papierów. Lokalizacja Kazimierów - Halinów.

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.

 

Zyczę spokojnej budowy i najlepszych fachowców

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziorkaa - mam dobre wieści co do pozwolenia na budowę.

 

Kwity złożyłem w starostwie otwockim 30 stycznia decyzję odebrałem DZISIAJ - 29 dni! Muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem tempa. Kiedy w pewnym momencie okazało sie, że czegoś brakuje, to urzędnik zadzwonił i powiedział, żeby donieść to i to, nie wstrzymywał biegu sprawy. Bałem się, że to potrwa, a tu taka niespodzianka. Naprawdę super.

 

Chcę zaczynać budowę pod koniec marca, jak się uprawomocni decyzja, zgłosimy rozpoczęcie robót...

 

Czy komukolwiek z forumowiczów znany jest Pan Wi*aw Żołądek? Buduje domy okolicy Otwocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziorkaa - mam dobre wieści co do pozwolenia na budowę.

 

Kwity złożyłem w starostwie otwockim 30 stycznia decyzję odebrałem DZISIAJ - 29 dni! Muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem tempa. Kiedy w pewnym momencie okazało sie, że czegoś brakuje, to urzędnik zadzwonił i powiedział, żeby donieść to i to, nie wstrzymywał biegu sprawy. Bałem się, że to potrwa, a tu taka niespodzianka. Naprawdę super.

 

Chcę zaczynać budowę pod koniec marca, jak się uprawomocni decyzja, zgłosimy rozpoczęcie robót...

 

Czy komukolwiek z forumowiczów znany jest Pan Wi*aw Żołądek? Buduje domy okolicy Otwocka.

 

o kurcze :o , ale niespodzianka :D , mam nadzieje że i mi sie taka przytrafi:), chyba bym umarła ze szczęścia :D , ekipe mam umowiona na kwiecień a o pozwolenie wystapiłam dzisiaj także 65 dni mija 3 maja, gdyby mój wniosek był rozpatrzony w takim tempie jak twój byłoby fantastycznie i wyrobiłabym się na kwiecień tak jak planowalismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem wszystkim - budowniczki i budowniczy,

 

Chciałbym się przywitać, w zasadzie zaczynamy od dzisiaj budowę :) najpierw wersja light czyli płot a za niedługo (2 tyg) domek, budujemy się w Świdrze :).

 

Od razu pytanie techniczne za 1000 punktów muszę pilnie kupić 0,5 m3 desek na szalunki może ktoś mnie wspomoże kontaktem? Mogę polecić fajną ekipę sprzątającą działkę u mnie z prawdziwego bajzlu zrobili coś co przypomina działkę budowlaną :).

 

dzięki z góry

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pozwolenie na budowę, to ja mam wprost przeciwne doświadczenie ze starostwem w Otwocku. Wniosek złożyłam 4.12.07, a pozwolenie dostałam dzisiaj. Co prawda, musiałam wstrzymać sprawę na 3 tyg. bo nie mialam decyzji o lokalizjacji zjazdu z działki na drogę. Ale pani obrabiająca moje doumenty zadzwoniła do mnie dopiero po miesiącu z info., co jeszcze muszę uzupełnić. Oczywiście ja dzwoniłam kilkakrotnie z prośbą, żeby mnie poinformowali co muszę uzupełnić, ale pani była albo na urlopie, albo straaasznie zapracowana i nie miała dla mojej sprawy czasu. Także dla mnie Starostwo w Otwocku zdecydowanie na NIE, zwłaszcza kedy mam porównanie z urzędnikami z Józka i ich podejściem do petenta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...