Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Madziorka,

 

ja nie korzystałam, ale aktualnie też mam dach "na tapecie". Wydaje mi się, że warto sprawdzić w dach Kowalscy. Spotkałam się tam z super miłą obsługą, i jak dotąd tam dostałam najkorzystniejszą ofertę na robociznę dachu na gotowo. Pozatym Pani powiedziała mi, gdzie kładli dach z dachówki, którą sobie wybrałam cobym mogła się upewnić na 100%, że to jest właśnie ta jedna jedyna. Z tego co czytałam na forum to ta firma cieszy się dobrą opinią. Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziorka,

 

ja nie korzystałam, ale aktualnie też mam dach "na tapecie". Wydaje mi się, że warto sprawdzić w dach Kowalscy. Spotkałam się tam z super miłą obsługą, i jak dotąd tam dostałam najkorzystniejszą ofertę na robociznę dachu na gotowo. Pozatym Pani powiedziała mi, gdzie kładli dach z dachówki, którą sobie wybrałam cobym mogła się upewnić na 100%, że to jest właśnie ta jedna jedyna. Z tego co czytałam na forum to ta firma cieszy się dobrą opinią. Pzdr :)

 

dzieki za namiar :D , a gdzie mieści się ta firma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziorka, dostałam lepszą ofertę w Dachluxie przy Wale Miedzeszyńskim

 

dzięki :D , jutro podajdę do dachluxa :lol:

 

co do mojego PnB , to dzis minął 33 dzień od złożenia wniosku, a od 1,5 tygodnia Pan zajmujący sie moim wnioskiem jest na zwolnieniu :evil: , niestety nie raczył przekazać mojej sprawy swojemu zastępcy także musze czekać :evil: , zadzwoniłam dzisiaj do starostwa i rozmawiałam nawet w tej sprawie z kierownikiem wydziału , a ten na to że przecież mają jeszcze dużo czasu :evil: , ech szkoda gadać...

A miałam taką nadzieje że z PnB nie bedzie tak ciężko...

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupujecie stal zbrojeniową ? Przemar to chyba strasznie drogi jest. Jeśli chodzi o więźbę to mi krzyknęli 1000zł/m3, drewno impregnowane. A cieśla z którym się dogaduję w sprawie więźby i deskowania powiedział, że może zorganizować drewno po 830/m3 i to z dowozem też impregnowane. Jeszcze inny oferował 800 zł/m3.

 

Madziorka orientowałąs się już w składach, gdzie się najczęściej zaopatrujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...