Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

z czystym sercem mogę polecic ekipe budowlaną , co prawda jeszcze nie skończyli bo są na etapie stropu ale o takich budowlańców trudno w tych czasach, zresztą sama mam ich z polecenia.

 

ekipa budowlana 604-453-893

 

polecam także studniarza, facet konkretny (nie naciągacz, zna się na rzeczy)

608 137 290

 

natomiast nie polecamznanego tu leona zawodowca, mam wrazenie że zostałam naciagnięta przez niego na badanie elektrooporowe za 600zł , bo powiedział że musze je mieć i podał mi namiar do swojego znajomego który je robi, wynik tego badania to istne oszustwo, dalej nie było wiadomo czy jest woda czy jej nie ma, poprostu ogólnie zostało napisane że woda może być ale nie musi (nieźle co?? tyle że to , to ja wiedziałam na samym poczatku) po za tym opisy gleby gdzie ewentualnie miałaby być woda nie są zgodne z rzeczywistością, sama sprawdzałam z innym studniarzem, tak to i ja mogłabym robić takie badania i naciagac ludzi na kase. Najlepsze jest to, że to tylko nie moja opinia, takich ludzi jak ja zostało więcej naciągnietych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Przymierzam się do zamówienia więźby dachowej. Czy ktoś z Państwa mógłby mi polecić namiary na dobre drewno konstrukcyjne, impregnowane najchętniej metodą ciśnieniową (np Wolmanit'em CX-10). Dowiadywałam się o drewno w Przemarze, czy ELMASie, oraz w składach drewna, ale można u nich kupić drewno impregnowane tylko metodą zanurzeniową... . Mam namiary na firmę, która impregnuje drewno metodą ciśnieniową ale jest po drugiej stronie Wisły a wolałabym znaleźć coś bliżej....

Ewentualnie prosiłabym o namiary na sprawdzony skład, tartak, gdzie można po prostu kupić dobre drewno... oczywiście w rozsądnej cenie

Pozdrawiam

Phili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś ma namiary na kierownika budowy p. Zielińskiego z Celestynowa? i czy jest On godny polecenia (?)

 

Słyszałem różne opinie o nim. Od szefa ekipy budującej słyszałem że to jest fachowiec godny polecenia tylko troche zabiegany, z drugiej stromy kolega mi go odradzał.

 

I przy okazji czy zna ktoś alternatywnego kierownika budowy w tej okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam namiar na kierownika budowy (aktualne ceny):

Marek Frelek 602 614 793 (2000zł)

Gut Anna 601 537 450 (z polecenia, brała jakieś 2 lata temu 1000zł)

T. Kaczorowski 503 95 580 (dostępny po 9.VI, wydaje mi się nadgorliwy)

 

Czy takie są stawki w Otwocku?

 

Moja siostra ma kier. budowy za 500zł, ale takiego co to nie siedzi na budowie, jest bardzo ugodowy i pomocny szczególnie jeśli chodzi o kredyt, był u Niej 3 razy - budowa prawie skończona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podpisaną umowę z p. Frelkiem na kierownikowanie :) Jak na razie kontakt pozytywny, ale u mnie budowa rusza po weekendzie, więc coś więcej będę mogła o nim powiedzieć za jakiś czas. Raczej nie będzie to kierownik figurant - powiedział, że do sso - czyli to co najważniejsze - konstrukcja- musi przyjechać min. 10 razy + na każdą moją prośbę jeśli będzie taka potrzeba. A znając siebie to będzie taka potrzeba :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam namiar na kierownika budowy (aktualne ceny):

Marek Frelek 602 614 793 (2000zł)

Gut Anna 601 537 450 (z polecenia, brała jakieś 2 lata temu 1000zł)

T. Kaczorowski 503 95 580 (dostępny po 9.VI, wydaje mi się nadgorliwy)

 

Czy takie są stawki w Otwocku?

 

Moja siostra ma kier. budowy za 500zł, ale takiego co to nie siedzi na budowie, jest bardzo ugodowy i pomocny szczególnie jeśli chodzi o kredyt, był u Niej 3 razy - budowa prawie skończona.

 

Mogę prosić o namiary na tego ostatniego kierownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T. Kaczorowski 503 95 580 (dostępny po 9.VI, wydaje mi się nadgorliwy)

 

Możliwe ,że nadgorliwy , można nawet zaryzykować stwierdzenie ,że "upierdliwy" w stosunku do ekip budujących ,ale myślę ,że w tym przypadku to zaleta.

Nie popuści żadnej fuszerki.:D

 

Dużą wadą jest niestety cena. Jest baaardzo drogi - 9tys. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam namiar na kierownika budowy (aktualne ceny):

Marek Frelek 602 614 793 (2000zł)

Gut Anna 601 537 450 (z polecenia, brała jakieś 2 lata temu 1000zł)

T. Kaczorowski 503 95 580 (dostępny po 9.VI, wydaje mi się nadgorliwy)

 

Czy takie są stawki w Otwocku?

 

Moja siostra ma kier. budowy za 500zł, ale takiego co to nie siedzi na budowie, jest bardzo ugodowy i pomocny szczególnie jeśli chodzi o kredyt, był u Niej 3 razy - budowa prawie skończona.

 

Mogę prosić o namiary na tego ostatniego kierownika.

 

503-985-580

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Buduje w Otwocku od roku,

Przesyłam telefony do tartaków obwoźnych jaki mi udało się namierzyć z okolicy:

601-354-256; 606-908-835 p. Sitek; 604-305-338 p. Adam Zułek

 

Dodatkowo mogę podać namiar na kierownika K. Nowak z otwocka jego cena to 2 tyś. straszny nerwus ale jak ktoś już to wcześniej napisał w tym przypadku to zaleta, generalnie jest ok, tylko jeden warunek nie należy brać ludzi z którymi on współpracuje bo ich już tak dokładnie nie sprawdza.

Aktualnie poszukuje sprawdzonej ekipy do wykonania ocieplenia i elewacji budynku.

Mama jeden kontakt ale 125 zł za m2 z materiałem to chyba trochę drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...