Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

Dzisiaj zrezygnowałam z Wielbetu . Są niestety nieterminowi. Zamówiliśmy beton w zeszłym tygodniu z dostawą na wczoraj na 14:00. Wczoraj rano dzwoni Pani i pyta czy beton może być za godzinę.. Zgodziliśmy się. Ponieważ mąż chciał być przy wylewaniu stropu poustawiał sobie wszystko tak w pracy, żeby przyjechać na budowę... Po czym dzwoni Pani, że betonu nie będzie bo "wysłała" samochód gdzie indziej.. I w ogóle to beton mogą przywieźć ale jutro.. Oczywiście nie wiadomo o której godzinie.... Fakt potrzebujemy mało, tylko 4m3 i ja rozumiem, że wolą zrealizować większe zamówienie... ale mogli uprzedzić, że będą problemy z dostawą.. to byśmy zamówili gdzie indziej..

 

Pozdrawiam

Phili

Zdecydowanie w takiej sytuacji polecam PawBud niby okolice Wiązownej ale jaka obsługa ja brałam już 4 razy i ani razu nie było coś nie tak nawet wszystko tak jak ja chciałam i przesuwałam sama godzinę ... dla mnie BOMBA obsługa i ceny też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Zdecydowanie w takiej sytuacji polecam PawBud niby okolice Wiązownej ale jaka obsługa ja brałam już 4 razy i ani razu nie było coś nie tak nawet wszystko tak jak ja chciałam i przesuwałam sama godzinę ... dla mnie BOMBA obsługa i ceny też

 

Zgadzam się :D Właśnie oni "wybawili nas dzisiaj z opresji". Przyjechali punktualnie, wszystko odbyło się sprawnie i miło...Namiary dostaliśmy na nich z PREFAGBUDU, gdzie braliśmy bloczki fundamentowe i terivę..

 

Z usług Wielbetu napewno już nie skorzystam...

 

Pozdrawiam

Phili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesują mnie jeszcze namiary na Prefagbud, jeśli on miają terive

 

pytanie do wszystkich, jak robicie/robiliście dach czy deskowanie+papa na to folia i blachodachówka czy tylko folia i od razu blachodachówka?

 

Namiary są tutaj http://www.prefagbud.com.pl/ - braliśmy u nich bloczki fundamentowe oraz terivę. Jesteśmy zadowoleni.

 

My akurat planujemy pełne deskowanie + papa... Potem będziemy kłaść dachówkę...

 

Pozdrawiam

Phili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę też o tel do PawBud (beton?) bo jak pisałam Wielbetowi już dziękujemy

 

Wielbet ma średnią opinię i to nie tylko na forum.

Czasami cena idzie w parze z jakoscią.

Ja wziąłem Redka i jak na razie nie żałuje. Nie było żadnych problemów

 

Jezeli chodzi o pokrycie dachu to jest zasada albo folia wstepnego krycia albo deskowanie i papa. Pierwsze rozwiazanie jest tańsze, drugę lepsze w sytuacji gdy z pokryciecm docelowym chcemy poczekać kilka lat, wtedy dom spokojnie przestoii pod papą.

 

Ze swojej strony proszę o pomoc

Po ostatniej rejteradzie mojego tynkarza, który na dwa dni przed umówionym terminem wejścia na budynek „się rozmyślił” znalazłem nową ekipę od tynków tym razem gipsowych. Nauczony doświadczeniem proszę o pomoc w zweryfikowaniu wykonawcy

 

„Maxgips”

Monika i Sławomir Walczewski

ul. Modzelewskiego 81/52

Warszawa

NIP-521-2151-226

 

Może ktoś coś wie o firmie, jakości świadczonych przez nią usług i będzie chciał się podzielić doświadczeniami. Nie ukrywam że nie chcę kolejnej wtopy i niepotrzebnych nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję ekipy do ocieplenia budynku i tynków zewnętrznych oraz dekrza do obróbek blacharskich i położenia gontu.

 

jak kształtują się ceny m2 materiału (ocieplenie + tynk) z robocizną?

 

na razie mamy 2 ofery ( ceny netto)

1. 37-39 zł/m2 - sama robocizna

2. 108-110zł/m2 - robocizna + materiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję ekipy do ocieplenia budynku i tynków zewnętrznych oraz dekrza do obróbek blacharskich i położenia gontu.

 

jak kształtują się ceny m2 materiału (ocieplenie + tynk) z robocizną?

 

na razie mamy 2 ofery ( ceny netto)

1. 37-39 zł/m2 - sama robocizna

2. 108-110zł/m2 - robocizna + materiał

 

pierwsza cena ok. Druga ciężko powidzieć. Zalezy jaki tynk, jaki klej, jaki styropian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cenie nr 2 jest robocizna i materiały:

-tynk kabe jasny

-kleje mapei

-styropian 15cm austrotherm ( na wysokości od 0 do ok 70 cm nad ziemią styropian 20cm + półeczka z blachy)

-kołki, siatki, itp

-parapety z blachy

-nie ma u nas podbitki, tylko nadbitka (krokwie będa widoczne od spodu), więc musi być ładne wykończenie ocieplenia pod okapem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrezygnowałam z Wielbetu . Są niestety nieterminowi. Zamówiliśmy beton w zeszłym tygodniu z dostawą na wczoraj na 14:00. Wczoraj rano dzwoni Pani i pyta czy beton może być za godzinę.. Zgodziliśmy się. Ponieważ mąż chciał być przy wylewaniu stropu poustawiał sobie wszystko tak w pracy, żeby przyjechać na budowę... Po czym dzwoni Pani, że betonu nie będzie bo "wysłała" samochód gdzie indziej.. I w ogóle to beton mogą przywieźć ale jutro.. Oczywiście nie wiadomo o której godzinie.... Fakt potrzebujemy mało, tylko 4m3 i ja rozumiem, że wolą zrealizować większe zamówienie... ale mogli uprzedzić, że będą problemy z dostawą.. to byśmy zamówili gdzie indziej..

 

Pozdrawiam

Phili

 

ja biorę beton z Majdanu, sympatyczna i terminowa obsługa, polecam (250 zł plus pompa 350)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie na forum Otwocka.

Widze że jest orzywiona rozmowa o betonie. Mam pytanie czy ktoś korzystał z oferty kratbet z ostrowika przy trasie lubelskiej

 

ja korzystałam i nie polecam, co prawda dostałam u nich dobrą cenę ale co z tego jak mają niezdarnych kierowców którzy niepotrafią podjechać pod trudny teren, koniec końców chłopaki musieli biegać z wiaderkami i zalewać wieniec wylewając beton z kubła (trwało to zamiast godziny 8 godzin, bo Pan kierowca nie potrafił podjechać pod budowę z pompą i w ogóle był na fochu, potem płacąc FV w biurze wkurzyli mnie po raz drugi, także nie polecam. Zresztą mają słaby ruch w interesie bo sami jezdzą i szukają klientów, mnie sami znaleźli i skusiłam się na nich tylko dlatego bo nikt inny tego dnia nie mógł podjechać z betonem.

Natomiast polecam Redka, jest zawsze na czas, kierowcy nie robią fochów tylko zasuwają, no i ceny przystępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...