Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

Cześć

Dawno mnie tu nie było, pozdrowienia dla wszystkich.

PO 3 latach od skończenia budowy czas pomalować dom od zewnątrz.

Czy ktoś ma dom w kolorze powiedzmy żółtym/piaskowym - spokojna barwa - i mógłby się podzielić informacją jaka to farba i czy ją poleca?

Maluje na tynk cementowo wapienny

 

Pozdrawiam,

emil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

rozumiem, pazook, że miałeś to szczęście i którejś nocy nad ranem tak ok. 04.00 miły pan w czarnym ubranku zabrał co nie jego z Twojej budowy :( Nam to się przydarzyło, choć rezultat był szczęśliwszy. Na szczęście na naszej działce mieszkają rodzice, którzy usłyszeli intruzów i od razu narobili rabanu, nic nie ukradli, ale jeden z nich musiał się nieźle poturbować skacząc przez, wcale nie taki niski, płot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też poszukuję KOZY, może komuś już nie jest potrzebna (?) i chce odstąpić lub tanio sprzedać :)

 

czy nadal polecacie usługi p. Ptasińskiego - elektryka?

 

co sądzicie na temat zaliczki dla elektryka lub innych ekip? nasz hydraulik nie chciał zaliczki, ekipa budowlana też nie i bardzo dobrze, bo byśmy teraz mogli mieć niemały problem, ale ww. elektryk wspomniał o zaliczce

Spotykamy się z nim dopiero za kilka dni, dlatego nie wiem na co miała by być ta zaliczka.

jakie są wasze opinie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też poszukuję KOZY, może komuś już nie jest potrzebna (?) i chce odstąpić lub tanio sprzedać :)

 

czy nadal polecacie usługi p. Ptasińskiego - elektryka?

 

co sądzicie na temat zaliczki dla elektryka lub innych ekip? nasz hydraulik nie chciał zaliczki, ekipa budowlana też nie i bardzo dobrze, bo byśmy teraz mogli mieć niemały problem, ale ww. elektryk wspomniał o zaliczce

Spotykamy się z nim dopiero za kilka dni, dlatego nie wiem na co miała by być ta zaliczka.

jakie są wasze opinie na ten temat?

 

polecam swojego elektryka, faceta ma pojęcie, wiem co piszę mój Tata sprawdził go dokładnie i nie miał się do czego przyczepić a sam jest elektrykiem :wink:

 

P. Kasprzyk

697-402-752

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za nowa moda na podawanie namiarów do speców na priv?

 

Prościej chyba podać na forum wszystkim niż wysyłać każdemu z osobna na priv...

 

 

Ma ktoś godnego polecenie hydraulika ,albo jakieś doświadczenie z hydraulikiem p.Krzysztofem Sobiech (poleca mi go ekipa budująca) ?

 

zgadzam się z tobą :D

 

Co to za nowa moda na podawanie namiarów do speców na priv?

 

Prościej chyba podać na forum wszystkim niż wysyłać każdemu z osobna na priv...

 

 

Ma ktoś godnego polecenie hydraulika ,albo jakieś doświadczenie z hydraulikiem p.Krzysztofem Sobiech (poleca mi go ekipa budująca) ?

 

ja korzystałam z usług P. Krola, ma nawet wątek na tym forum w ogłoszeniach drobnych i nie mam zastrzezeń do jego pracy (montuje tez instalacje centralnego odkurzacza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...