Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jeśli ktoś buduje ogrodzenie i potrzebuje materiałów to mam rewelacyjny kontakt:

 

Daniel Przekota tel. 0-516-066-145 [email protected]

 

Gość ma w Chojnicach firmę zajmującą się ogrodzeniami i elementami betonowymi

Materiały ma naprawdę wysokiej jakości , fachowo doradza ,a ceny dużo niższe niż w Warszawie i okolicach.

Kupiłem u niego wszystko od podmurówek i łączników przez słupki, siatkę po naciągi , obejmy i inne drobiazgi. Nawet z transportem wyszło mi dużo taniej niż gdybym kupował tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na wiosnę planuję start budowy w Osiecku i szukam jakiejś solidnej ekipy i namiarów na materiały będę wdzięczny za przesłanie kontaktu

 

Mogę Ci dać namiary na moja ekipę: Jerzy Woźniak 0-501-192-507.

Gość nie jest tani ,ale bardzo dokładny i solidny.

Ma całe zaplecze ,więc nie interesuje Cię nic na budowę poza materiałami.

 

Paru budowlańców którzy widzieli moja budowę byli mocno zaskoczeni jakością i wychwalali to co zrobił. Nie było to stronnicze bo chwalący byli z całkiem innego regionu Polski (jakiś znajomy ojca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących.

 

Buduje w okolicach Otwocka Jak wszyscy inni zaczynający w 2007r walczę kolejno z brakiem materiałów, potem fachowców, a teraz recesją. Tak naprawdę to do kompletu brakuje tylko potopu i gradobicia.

 

Do końca 2008r. staram się jakoś zamknąć stan surowy. Do szczęścia brakuje mi sprawdzonego dostawcy i montażysty bramy garażowej segmentowej (Hoorman, Wiśniowski, Krispol). Jeżeli ktoś ma namiar na sprawdzonych i przystępnych cenowo ludzi będę zobowiązany za pomoc i informacje na priva. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bramę brałem wiśniewskiego z józefowa, dystrybutor, cena średnia, terminowość ok ekipa super montaż tel 507134542

 

Ta firma to dystrybutor Wisniowskiego inny niż Gadip. Z Gadipem dobrze podejrzewałem. Chodziło o to żeby poprzez aukcję nałapać klijenta. Tak naprawdę przy kwocie zamówienia różnice w cenie są skromne (dystrybutorzy) dlatego lepiej postawić na sprawdzonego dostawcę.

 

Za pomoc dziekuje i pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ze sklad drewna w ostrowie przy trasie lubelskiej - godny polecenia. Zamawialem tam wiezbe dachowa. Objechałem wszystkie sklady w okolicy i tam mialem najnizsza cene, okazalo sie ze towar jest doskonalej jakosci wg. mojego cieśli. Prowadzi go mlody chlopak - ale obsługa fachowa. Czekałem na wiezbe tylko 5 dni !!! Poza tym kultura i podejscie do klienta sprawily, ze napewno tam wroce i bede polecal znajomym.

 

Mogę prosić o tel. do tego składu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EURO-DOM S.C. Kocyk & Kotlarski

 

Adres: Polska 45, 08-400 Garwolin, woj. Mazowieckie

Kontakt: tel.: 25 6823395, fax: 25 6823395

e-mail: [email protected]

 

tu zamawialiśmy okna, drzwi wejściowe i garażowe - ceny przystępne, nie wiem jeszcze jak montaż bo czekamy na dostawę, ale firma ta została polecona, przez rodzinę, już po montażu u nich okien itp - są zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...