Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

Znajoma szuka ekipy do karton gipsów, chce wykończyć cały dom.

 

Ma ktoś jakąś ekipę którą może polecić?

 

Moge polecić górali, którzy robili u mnie - Wiesław - 782-966-617.

 

Proszę uważać na p.Wiesława, niestety na koniec się niepopisał. Na robotę jego ludzi nie narzekam i nadal ich polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Zakładał ktoś u siebie rekuperacje?

 

Możecie polecić jakąś firmę?

 

My mamy Bartosza - firma LinkAir z Bartyckiej - pełen profesjonalizm - POLECAMY !!

 

Wybiorę się do nich w sobotę.

Na stronie internetowej maja sporo opisów i zdjęć, pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne :D

 

 

Szukam kontaktu do dobrej firmy sprzedającej i montującej okna i drzwi.

Jakiej firmy okna możecie polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedam gruz kruszony. cena 800 zł za 30 tonowe auto. Towar idealny na drogi do posesji

 

Słuchaj daj jakiś namiar na siebie lub uściślij oferte co to za gruz rozbiórkowy czy z jakiejś kopalni (najlepiej zdjęcia) i czy cena jest z transportem w nasze okolice tj. Otwock bo po Nicku to jesteś z Warszawy

No i czy przy wiekszej ilość jakiś rabat dołączysz :D :D mam do utwardzenia 130m drogi na 4m szeroko więc 30ton to mało

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o kontakt do dobrej i taniej ekipy budowlanej do wykonania stanu surowego oraz tanich składów budowlanych.

 

Będę wdzięczy za wszelkie przekazane kontakty:)

 

Witam

No niestety są albo tanie albo dobre:) polecam te drugie.Pozdrawiam

 

Ja 3 tyg.temu kupowałem na składzie "replin" przed mińskiem maz.jadąc od Warszawy i wtedy ceny mieli bardzo korzystne.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Potrzebuje informacji nt cen przyłączeń wodno - kanalizacyjnych oraz gazowych w otwocku. Dzis pan wycenił mi wykonanie projektu gazowego oraz realizacje (10m od domu do rury z gazem w ulicy oraz 20 metrów w domu ) z mapą do celów proektowych i uzgodnieniem ZUD na 5,5 tys. Czy robi mnie w balona czy to jest normalna cena a ja jestem nieprzystosowana?

Jesli chodzi o przyłącze wodno - kanalizacyjne to wycena wyniosła 15 tys wykonanie i 900 zł projekt. Dodam jeszcze że od domu do rury z wodą w ulicy jest około 10 m a do kanalizacji gora 15 m , ale trzeba pokonac asfalt. Będę wdzięczna za pomoc lub za jakies namiary na kogos kto zrobi to za rozsądną cenę.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My za projekt wod-kanal. płaciliśmy ok. 1000 zł, za wykonanie łacznie ok. 7000 zł, ale media mamy tuż przy działce, droga w której leżą jest utwardzona tylko tłuczniem; przy asfalcie to na pewno wykonawca weźmie sporo kasy.

Firma z Sulejówka

 

Za przyłącze gazowe nie znam stawek, ale gazociąg i przyłacze do granicy naszej działki finansuje gazownia (my płaciliśmy ok. 1600 zł), bo bierzemy do wszystkiego podwykonawcę gazowni. My będziemy dodatkowo płacić za istalację poprowadzona po naszej działce i w domu oczywiście :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy zamawialiście drzwi zewnętrzne w tjdoor (producent drzwi antywłamaniowych z Józefowa) ? Jak z jakością i serwisem ?

 

Poszukuję drzwi zewnętrznych o wymiarach 180 x 230 cm i ceny zbijaja mnie z nóg :evil: Może możecie polecić jakąś inną firmę - nie zalezy mi na drzwiach antywłamaniowych, bardziej na drewnianym wyglądzie.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy zamawialiście drzwi zewnętrzne w tjdoor (producent drzwi antywłamaniowych z Józefowa) ? Jak z jakością i serwisem ?

 

Poszukuję drzwi zewnętrznych o wymiarach 180 x 230 cm i ceny zbijaja mnie z nóg :evil: Może możecie polecić jakąś inną firmę - nie zalezy mi na drzwiach antywłamaniowych, bardziej na drewnianym wyglądzie.

 

pozdr

 

Ja kupowałem tu

http://www.dormet.com.pl/kontakt.html

 

Generalnie z drzwi jestem zadowolony... choć można mieć zastrzeżenia co do słowności Panów... (chodziło o regulację drzwi parę miesięcy po zamontowaniu drzwi... jakoś nigdy panom po drodze nie było:( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy zamawialiście drzwi zewnętrzne w tjdoor (producent drzwi antywłamaniowych z Józefowa) ? Jak z jakością i serwisem ?

 

Poszukuję drzwi zewnętrznych o wymiarach 180 x 230 cm i ceny zbijaja mnie z nóg :evil: Może możecie polecić jakąś inną firmę - nie zalezy mi na drzwiach antywłamaniowych, bardziej na drewnianym wyglądzie.

 

pozdr

 

Ja kupowałem tu

http://www.dormet.com.pl/kontakt.html

 

Generalnie z drzwi jestem zadowolony... choć można mieć zastrzeżenia co do słowności Panów... (chodziło o regulację drzwi parę miesięcy po zamontowaniu drzwi... jakoś nigdy panom po drodze nie było:( )

 

dzięki za info, zobaczymy co będą w stanie mi zaoferować

 

pozdr

 

tyborek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...