Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Polecam usługi szklarskie, które oferuje pan Wiesław Sobecki. Wpisuję się tutaj bo ten pan jest z Otwocka. Ja buduję 40km w stronę Lublina, ale jedyny dobry szkalrz w naszym mieście wziął i niestety umarł.

Dzisiaj pan Sobecki zakładał mi w domu lustra, jestem bardzo zadowolona.

dokładnie, terminowo i sympatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla tych co szukają więźby dachowej, tanio i solidnie - Skład Drewna przy Trasie Warszawa-Lublin,10 km od Otwocka, Michał Stefanowski 602 117 340. Brałem od nich w zeszłym roku, byłem bardzo zadowolony. I ceny mieli najniższe, bo obieździłem wszystkich do okoła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje firm, sklepów, które sprzedają przydomowe oczyszczalnie ścieków w dobrych cenach oraz jakiej firmy wybalibyście dla siebie

pozdrawiam

ja wybrałem sotralentz-oczyszczalnia drenażowa.zbiornik,rury i studzienki kupowałem w radomiu.mieli najlepszą cene ogłaszali się na allegro.jak będzie poterzeba służe kontaktem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w naszych okolicach braliście beton na głównie na fundament B26

Jakie firmy polecacie i co sądzicie o betoniarni z Jatnego firmy chyba REDEK

redek godny polecenia.ja brałem od nich na ławy,chudziaka a potem na strop.za każdym razem bezproblemowo.raz zabrakło mi 3 m3 bo żle wyliczyłem to dowieżli w ciągu 40 min a była już 18 godzina.polecam firme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w naszych okolicach braliście beton na głównie na fundament B26

Jakie firmy polecacie i co sądzicie o betoniarni z Jatnego firmy chyba REDEK

redek godny polecenia.ja brałem od nich na ławy,chudziaka a potem na strop.za każdym razem bezproblemowo.raz zabrakło mi 3 m3 bo żle wyliczyłem to dowieżli w ciągu 40 min a była już 18 godzina.polecam firme

 

też polecam Redka

oprócz betonu kupowaliśmy od nich bloczki na fundamenty - również OK, chociaz podobno niektórzy widzieli lepsze, ale raczej nie za taką cenę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla tych co szukają więźby dachowej, tanio i solidnie - Skład Drewna przy Trasie Warszawa-Lublin,10 km od Otwocka, Michał Stefanowski 602 117 340. Brałem od nich w zeszłym roku, byłem bardzo zadowolony. I ceny mieli najniższe, bo obieździłem wszystkich do okoła

 

Rzeczywiście musza być niesamowici, skoro na ogólną liczbę trzech swoich postów na forum, we wszystkich trzech ich polecasz. No ale oczywiści mogę sie mylić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla tych co szukają więźby dachowej, tanio i solidnie - Skład Drewna przy Trasie Warszawa-Lublin,10 km od Otwocka, Michał Stefanowski 602 117 340. Brałem od nich w zeszłym roku, byłem bardzo zadowolony. I ceny mieli najniższe, bo obieździłem wszystkich do okoła

 

Nie wiem czy to ten w okolicach Ostrów-Ostrowik, ale jeśli tak to z ceną pograł nieładnie w moim przypadku - podał jedną a potem zmienił zdanie. Kupiłem gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla tych co szukają więźby dachowej, tanio i solidnie - Skład Drewna przy Trasie Warszawa-Lublin,10 km od Otwocka, Michał Stefanowski 602 117 340. Brałem od nich w zeszłym roku, byłem bardzo zadowolony. I ceny mieli najniższe, bo obieździłem wszystkich do okoła

 

Nie wiem czy to ten w okolicach Ostrów-Ostrowik, ale jeśli tak to z ceną pograł nieładnie w moim przypadku - podał jedną a potem zmienił zdanie. Kupiłem gdzie indziej.

 

Dokładnie miałem to samo.Wczoraj dosłownie dzwoniłem w cenie desek i koleś mówił że 480 m3 z dowozem 10 km.Dziś pojechałem płacić a tu już 500 i 40 za dowóz.Firma Sledziewscy czy jakoś tak.Nie polecam.Dziś po zakupie zasięgnąłem języka o tej firmię i podobno to ich stały numer,że przez telefon podają niższą cenę,a na miejscu już co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"alan80" w odniesieniu do pozostałych forumowiczów miał najzwyczajniej w świecie szczęście. W tym kontekście przestaje się dziwić, że we wszystkich swoich postach na forum poleca

Skład Drewna przy Trasie Warszawa-Lublin,10 km od Otwocka, Michał Stefanowski 602 117 340.

 

To szczeście było tak duże że od 2008r. nie może o nim zapomnieć i piszę tylko o tym. :D Pewnie inni dostawcy, wykonawcy nie byli tak perfekcyjni. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem w miejscowości Augustówka k. Pilawy ale własciciel ma identyczną przypadłosć jak opisywany tu skład. Po przekazaniu wykazu, uzgodnieniu ceny i wpłaceniu zaliczki i przed samym odbiorem o ponad 10 % podniósł wartosć zamówienia. Towar został zapłacony i odebrany ale "niesmak" i sposób załatwienia sprawy pozostał. Dlatego NIE POLECAM WYKONAWCY.

 

Wcześniej zastanawiałem sie nad sprowadzeniem całego transportu ze świetokrzyskiego. Cena była kusząca. W grupie halinowskiej i sulejowskiej robi tak wiele osób. Proponuje popytać tam o sprawdzony tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...