Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Sąsiedzi wiem, że Zajączek już był a do Gwiazdki jeszcze droga daleka ale z okazji dowolnej: moze być 1 maja, albo 3 maja, 26 maja albo 1 czerwca albo coś postanowiłam robić prezenty w postaci: DAJE DARMO, za dobre słowo, byle ktoś sobie owe cuda zabrał. Oddaję:

piasek, moze byc użyty do zasypania dołu po fundamencie, albo zrobienia gigantycznej piaskownicy oj ze dwie wywrotki będą

drewno iglaste na opał jak dla mnie to palenia na 2 miesiące, pod warunkiem, ze codziennie

oraz jakieś za gotówkę nie wielką silikaty 24 cm i bloczki fundamentowe

To jak by ktoś chciał zabrać to proszę o liścik

seredeczności Tosieńka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

za 2 miesiące startuje moja budowa w Pogorzeli i szukam sprawdzonej ekipy do stanu surowego mz więźbą. Czy ktos w forumowiczów z okolicy moze taką ekipę polecić a najlepiej nie bedzię mieć nic przeciwko zobaczeniu jej w akcji ????

 

Arek

 

Jeśli za dwa miesiące budowa startuje to chyba ekipę masz już umówioną, jeśli jednak nie masz to DOBRE ekipy mają terminy bardziej odległe niż 2 miesiące.

 

Jesli jesteś zainteresowany to mogę polecić Ci swoją, ale termin na pewno będzie bardziej odległy niż 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pewnie temat był już nie raz poruszany ale ni diabła nie idzie mi przeszukiwanie forum. Pokazuje wszystkie tematy i tyle.

 

Dlatego pozwalam sobie zadać pytanie na nowo:

Czy ktoś z Was korzysta z kotłów na pellety? Jakie wrażenia?

Jak to wypada w porównaniu z eko-groszkiem (np. kaloryczność=zużycie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pewnie temat był już nie raz poruszany ale ni diabła nie idzie mi przeszukiwanie forum. Pokazuje wszystkie tematy i tyle.

 

Dlatego pozwalam sobie zadać pytanie na nowo:

Czy ktoś z Was korzysta z kotłów na pellety? Jakie wrażenia?

Jak to wypada w porównaniu z eko-groszkiem (np. kaloryczność=zużycie)?

 

 

http://forum.muratordom.pl/tanie-ogrzewanie-pelet-a-ekogroszek-spostrzezenia,t129159.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy do projektu budowlanego wymagany jest jakiś dokument od Zarządu Dróg o dostępie do drogi publicznej czy wystarczy mapa z wyrysem planu zagospodarowania?

 

Wystarczy mapa.

 

Sławek_k chyba się mylisz co do tej mapy ja właśnie dziś odebrałem pozwolenie PRAWOMOCNE z U.M Otwock i potrzebowałem do tego tzw. "pozwolenie na zjazd z drogi publicznej" u mnie było to z Gminy bo droga gminna nie powiatowa, a mapę tez przecież maiłem. Jak złożysz dokumenty to sami ci powiedzą czy musisz o coś takiego wystąpić, dla mnie musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ktoś wskaże mi dobrego (taniego i solidnego :) ) producenta szamba betonowego, który jest w stanie dać wcześniej projekt techniczny szamba?

Do projektu budowlanego potrzebuję takowego projektu. Większość producentów owszem może mi dać taki projekt jak kupię u nich szambo. Ja chętnie kupię i szambo ale budowa może ruszyć dopiero w przyszłym roku a projekt potrzebuję już!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładał ktoś u siebie rekuperacje?

 

Możecie polecić jakąś firmę?

 

My mamy Bartosza - firma LinkAir z Bartyckiej - pełen profesjonalizm - POLECAMY !!

 

Może to nie ta sama firma :) bo ja chciałem Was przestrzec przed firmą Link-air z Bartyckiej. Nie co do ich kompetencji bo jej nie miałem okazji sprawdzić, ale co do słowności. Umawiają się, później ściemniają że coś im wypadło, mają oddzwonić, nie oddzwaniają.... Słowem klienta mają głęboko w du....ie... Chyba nie zauważyli że eldorado dla różnego rodzaju maści "budowlańców" JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁO... A takie traktowanie skreśla (przynajmniej u mnie) tych jegomości całkowicie....

 

Dokładnie to samo przeszli moi znajomi z tą firmą. Potem dowiedzieli sie że "mają zbyt duże wymagania" i firma olała dokończenie instalacji. Papraje a nie fachowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładał ktoś u siebie rekuperacje?

 

Możecie polecić jakąś firmę?

 

My mamy Bartosza - firma LinkAir z Bartyckiej - pełen profesjonalizm - POLECAMY !!

 

Może to nie ta sama firma :) bo ja chciałem Was przestrzec przed firmą Link-air z Bartyckiej. Nie co do ich kompetencji bo jej nie miałem okazji sprawdzić, ale co do słowności. Umawiają się, później ściemniają że coś im wypadło, mają oddzwonić, nie oddzwaniają.... Słowem klienta mają głęboko w du....ie... Chyba nie zauważyli że eldorado dla różnego rodzaju maści "budowlańców" JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁO... A takie traktowanie skreśla (przynajmniej u mnie) tych jegomości całkowicie....

 

Dokładnie to samo przeszli moi znajomi z tą firmą. Potem dowiedzieli sie że "mają zbyt duże wymagania" i firma olała dokończenie instalacji. Papraje a nie fachowcy.

 

Możesz opisać coś bliżej na czym polegały zbyt duże wymagania i w którym momencie została przerwana instalacja?

Na 8 czerwca jestem umówiony z LinkAir na instalację kanałów nawiewnych i wywiewnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...