Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

jeszcze raz proszę o namiar na dobrego elektryka - dom w Józefowie

tel domnie 669150335

 

witam,

bardzo polecam elektryka, ktory właśnie skończył u nas (Wawer). Facet jest też wielkokrotnie polecany na innych forach- stąd mam namiar. Rzeczowy, doradzi, ma sumiennych pracowników, robi instalację bezpuszkową.

Sam elektryk jest z Otwocka :D

Pan Darek Markowski

tel. 0600 230 167

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Garki stropowe Porotherm 23/62.5

16szt. Wszystkie cale po 3zl szt

 

- Cegly na scianki dzialowe Porotherm 11.5 P+W

160szt. Wszystkie cale po 3zl szt

 

- wiezba zaimpegnowane

0,17mx0,06mx8m x 18szt czyli ok.1,5m3 1000zl

 

- slup , skrzynka z przedlicznikiem , przewod 32m 1000zl

 

 

Sulejowek

transport wlasny

504232842

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam okolice prawobrzeżnej Warszawy :)

Pojawiają się oferty oddania/odsprzedania pozostałych po budowie materiałów budowlanych.

 

Może ktoś ma słupki ogrodzeniowe (najlepiej od 2m wys.) - tanio lub mogą być używane za darmo - chodzi dosłownie o kilka sztuk - do psiego kojca.

I żółty piasek bez żwiru.

 

Czy ktoś wie, czy tu na forum jest wątek typu "oddam/przyjmę/odsprzedam"? Bo ta wyszukiwarka jest beznadziejna...

 

I chciałam spytać o RZETELNYCH ludzi od ogrodzeń - o tenże kojec chodzi i praca jest niewielka, żadna większa firma się tego nie podejmie a wśród rodziny nie ma takiej złotej rączki.

Chodzi mi o niepijących, punktualnych, dokładnych, sprawdzonych ludzi. Będę bardzo wdzięczna, poprzednio zatrudniłam tzw. "znajomych znajomych" i więcej tego nie chcę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się przywitać na forum!

Właśnie po dwóch latach zaglądania odważyłam się zarejestrować i witam się z najbliższą mi grupą.

Co prawda moja budowa jest już dość mocno zaawansowana, ale za to mogę już podzielić się zdobytym doświadczeniem. Stawiamy domek w/g projektu indywidualnego w Świdrze. Właśnie jesteśmy po wykonaniu wylewek i rozłożeniu ogrzewania podłogowego i częściowo ściennego. Przed nami instalacja elektryczna, tynki, ocieplenie poddasza. Jesteśmy na etapie poszukiwania ekip do tych prac więc jakieś sprawdzone kontakty od Was mile widziane.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Wiem, że dekarzy dużo osób poleca, ale muszę poszukać kogoś niedrogiego i dobrego do dachówki ceramicznej (dach prosta koperta), bo mi mąż każe blachę zrobić (bo tańsza). błagam o pomoc a dom śliczny - Gemini - w Józefowie

ps. mogę polecić firme produkującą sztukaterię zewnętrzną, wyjatkowo tanio i dobrze, firma początkująca z podkarpackiego, będzie można obejrzeć w Józefowie koło placu zabaw i basenu, za tydzień :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że dekarzy dużo osób poleca, ale muszę poszukać kogoś niedrogiego i dobrego do dachówki ceramicznej (dach prosta koperta), bo mi mąż każe blachę zrobić (bo tańsza). błagam o pomoc a dom śliczny - Gemini - w Józefowie

ps. mogę polecić firme produkującą sztukaterię zewnętrzną, wyjatkowo tanio i dobrze, firma początkująca z podkarpackiego, będzie można obejrzeć w Józefowie koło placu zabaw i basenu, za tydzień :lol:

 

Cenowo pośrednia między dachówką ceramiczną ,a blachodachówką jest jeszcze dachówka cementowa.

Męża zaprowadź w czasie deszczu do jakiegoś domu pokrytego blachodachówką - powinien zmienić zdanie :lol: . Krople uderzające o dach znacznie głośniej słychać w domu pokrytym blachą niż dachówką.

 

Mogę prosić o kontakt do tej firmy od sztukaterii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...