Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Potrzebuje żwiru do zalania nadproży

gdzie można tanio kupić?

 

pozdrawiam

 

Lepiej kup sobie gotowe nadproża, ja na cały dom ok 25 sztuk różne wymiary dałem coś około 500zł a tona głupiego żwirku kosztuje 400zł bo na słupy musiałem to cudo nabyć. A jak koniecznie chcesz żwir to ma to w Pogorzeli Warszawskiej Piotr SKOCZEK - układanie kostki brukowej 507-067-238

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

 

Ja za żwir płaciłem 100 PLN za tonę plus 200 za transport. Jak masz ochotę, podam Ci namiar na priv, firma jest z Józefowa.

 

Mam długie nadproża i 4 słupki do zalania. Majster polecił mi kupić 7 ton. Choć te 7 ton to niepozorna górka ;) Nadproża wylewane mają tę zaletę, że można dowolnie dopasować ich wysokość do wysokości sąsiednich cegieł/pustaków. Z tego co wiem, to nadproża prefabrykowane też trzeba zalewać betonem.

 

Pozdrawiam

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i znowu proszę o namiary na:

1. dekarza - robota bardzo duża od zaraz z materiałem 2 dachy kopertowe łącznie 500m2

2. przęsła ogrodzeniowe, 4 balkony + brama kute z wykonaniem

3. drzwi wejściowe z łukiem z atestem antywłamaniowym - pilnie

 

jednocześnie dziękuję za namiary na elektryka i hydraulika maewcia

dom w Józefowie

namiar na sztukaterie http://www.sztukaterie-roban.eu można obejrzeć na żywo dom koło placu zabaw i basenu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Czytam od dłuższego czasu to forum ( odkąd zacząłem załatwianie całej tej papierkowej gmatwaniny- listopad 2008) i przyznam szczerze, że to świetna sprawa...

U schyłku papierkowej roboty czas pomyśleć poważnie i wziąć się za poważniejsze rzeczy. W przyszłym roku planuję postawić stan surowy i przed końcem tego zalać fundamenty (o ile czas pozwoli).

W związku z tym czas poszukać ekipy budowlanej. Stąd moja prośba o namiary na sprawdzoną ekipę, która robi za rozsądne pieniądze. Czytając to forum wiele było zapytań o ekipy ale namiarów jako takich nie znalazłem.

Wdzięczny za pomoc budujący w Woli Duckiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuje sprawdzonego kierownika budowy, takiego który wpadnie, sprawdzi, doradzi. Niekoniecznie z codziennymi wizytami na budowie.

 

Hej,

Jeśli temat jest nadal aktualny moge polecić mojego kierownika:

p. Szczepański, tel. 694 84 84 65

 

Pozdrawiam :)

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się tylko pochwalić, żę właśnie decyzja na budowę domu stała się prawomocna! :p

Aż się boję jak to wszystko ruszy. Jak to będzie :o

 

A tak poza tym pytanko:

czy prowizorkę budowlaną (zasilanie) mogę postawić przed objęciem budowy przez kierownika budowy i złoszeniem do urzędu rozpoczęcia prac?

Jak to jest z prawem? Z tego co wiem przed zgłoszeniem rozpoczęcia budowy nic nie mogę ruszać na placu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się tylko pochwalić, żę właśnie decyzja na budowę domu stała się prawomocna! :p

Aż się boję jak to wszystko ruszy. Jak to będzie :o

 

A tak poza tym pytanko:

czy prowizorkę budowlaną (zasilanie) mogę postawić przed objęciem budowy przez kierownika budowy i złoszeniem do urzędu rozpoczęcia prac?

Jak to jest z prawem? Z tego co wiem przed zgłoszeniem rozpoczęcia budowy nic nie mogę ruszać na placu.

 

Nie musisz mieć w ogóle pozwolenia na budowę aby postawić prowizorkę elektryczną! Ja prąd miałem jakieś 4 miesiące przed wydaniem pozwolenia na budowę i jest to jak najbardziej zgodne z prawem..... zapytaj w elektrowni...

 

PS Życzę powodzenia przy budowie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do sprzedania styropian elewacyjny EPS 70 GR 12 ŚCIANA ELEWACJA FASADA !!!

 

Cena 25 zł za paczkę - łącznie ok. 40-50 paczek.

 

MOŻLIWY JEDYNIE ODBIÓR OSOBISTY W MIEJSCOWOŚCI KARCZEW !!!

 

CENA DOTYCZY JEDNEJ PACZKI - DLA MNIEJ SPOSTRZEGAWCZYCH !!!

 

Kontakt telefoniczny - 0505140640

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...