Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

witam wszystkich forumowiczów :-)

 

mam do Was pytanie odnośnie alarmów.. tzn. czy instalacje robiliście sami (elektryk lub człowiek od alarmów) czy oddaliście w ręce agencji ochrony? właśnie jestem na tym etapie i nie wiem co lepsze :-( proszeo opinie ;-)

 

P.S.

 

jesli chodzi o beton, polecam Pazio beton, ceny myślę rozsądne, zawsze na czas, jesli zabrakło troche towaru nie było problemu, żeby od ręki dostarczyć.. czym dalej od nas oczywiście beton był tańszy, ale dodatkowow doliczyć trzeba za transport i w sumie na jedno wychodzi ;-) także ja osobiście moge polecić Pazio :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Forumowicze,

 

mam pytanie o jakieś namiary na hydraulików, oczywiście dziękuję za poprzednie, ale niestety majstrom brakuje terminów, więc muszę szukać dalej ;-( jesli ktoś ma kontakt do zaufanego i dobreo hydraulika bardzo prosze o namiary :-)

 

dziękuję :-)

 

Monika ja ma do Ciebie prośbę bo nie chce znów powielać pytań na forum jeśli możesz podeślij mi na PRIV namiary na jakiś fachowców typu elektryk, hydraulik, kogoś od elewacji, tynków

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ekipy do splantowania terenu i obsypania fundamentów po wykonaniu cokołu a przed wykonaniem opaski.

Poszukuję również źródła dobrej podbitki drewnianej - gr 20 mm

W kwestii drewna na więźbę dachową (temat cyklicznie powracający) mogę polecić tartak w Supraślu k/ Białegostoku. tel 0 85 718 30 70 . Drewno suszą komorową i impregnują ciśnieniowo. Był to jedyny tartak w "w pobliżu " Warszawy który chciał dać certyfikat zgodności z PN i o tym jakimi srodkami drewno impregnowano. Drewno trzeba zamówić 4 tygodnie wcześniej - suszenie i impregnacja wykonywana jest dla konkretnego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

A co polecacie w sprawie OKIEN, jakie firmy u Was robiły z jakiego materiału i jak się one później sprawowały.

Może ktoś widział lub zna miejsca z promocjami lub godne polecenia nie na cenę a na wykonanie i obsługę przy montażu i ewentualnym serwisie.

Z góry dziękuje.

 

A i nie tylko okien ale i drzwi wejściowych i bram garażowych !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

A co polecacie w sprawie OKIEN, jakie firmy u Was robiły z jakiego materiału i jak się one później sprawowały.

Może ktoś widział lub zna miejsca z promocjami lub godne polecenia nie na cenę a na wykonanie i obsługę przy montażu i ewentualnym serwisie.

Z góry dziękuje.

 

A i nie tylko okien ale i drzwi wejściowych i bram garażowych !!!

 

Po sprawdzeniu wielu ofert różnych producentów, wybrałem okna Jezierskiego zaś bramę z Krispolu - Pan Darek 602 225 299.

Taka ciekawostka - okna i brama są wykonane (oklejone) dokładnie z tej samej okleiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

A co polecacie w sprawie OKIEN, jakie firmy u Was robiły z jakiego materiału i jak się one później sprawowały.

Może ktoś widział lub zna miejsca z promocjami lub godne polecenia nie na cenę a na wykonanie i obsługę przy montażu i ewentualnym serwisie.

Z góry dziękuje.

 

A i nie tylko okien ale i drzwi wejściowych i bram garażowych !!!

 

Po sprawdzeniu wielu ofert różnych producentów, wybrałem okna Jezierskiego zaś bramę z Krispolu - Pan Darek 602 225 299.

Taka ciekawostka - okna i brama są wykonane (oklejone) dokładnie z tej samej okleiny.

 

Witam,

 

ja po odwiedzeniu kilku- (a było ich chyba ok. 10) wybrałam okna OKNOPLAST z Krakowa model platinnium, cena w porównaniu z innymi przyzwoita, fajnie bo gwarancja 10 lat, gdzie większość fim daje tylko 5. Okna juz zamontowane, wyglądają, oczywiście jak dla mnie, super :-) także polecam, okna były kupowane w otwocku u przedstawiciela oknoplastu na ul. Karczewskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...