Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

Koledzy i Koleżanki, bardzo chętnie sprzedam deseczki na łaty albo kontrłaty. Zapewne na jeden dach by się ich uzbierało. Cena atrakcyjna. Strasznie mi przeszkadzają w uprzątnięciu podwórka, a szkoda by ich było ciąć na opał...

 

Mam też do sprzedania - również przeszkadzającą - bramę na czas budowy. Metalowa, pomalowana, połówki po 2.5 m, solidne dwa słupki. Cena do uzgodnienia.

 

Zainteresowanych zapraszam do oglądania desek i bramy w Dębe Wielkie.

 

pozdro,

mp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mam do sprzedania deski pozostałe po budowie. Jest tego sporo, większość nie była nigdy używana. Są o wiele szersze niż te, które można kupić na składach budowlanych, długość ponad 3 mb. Jest tego sporo, myślę, że ponad 6 m3. Deski zostały ściągnięte razem z drewnem na więźbę z gór. Deski zostały ułożone na przekładkę i przykryte, wiec na pewno nie są poskręcane. Odbiór - Józefów Michalin. Zainteresowanych zapraszam na priv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Sąsiedzi,

 

chciałem wszystkich serdecznie zaprosić do korzystania z wypożyczalni pomiarowego sprzętu budowlanego.

 

Mam nadzieję, że jest to ciekawa inicjatywa, pozwalająca za nieduże pieniążki wykonać samodzielnie dużą część prac pomiarowych, za którą w normalnych warunkach trzeba słono płacić geodetom lub innym specjalistom branżowym.

 

Do końca września na hasło "mierzymy.pl" przy wypożyczeniu dowolnego urządzenia na co najmniej 3 dni otrzymacie Państwo specjalny upominek.

 

Szczegóły działania wypożyczalni i oferta sprzętu pomiarowego.

 

Życząc miłego dnia,

 

pozdrawiam

Marek Pudło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam ekipę rodzinną cieśli Michała Pogody z okolic Łaskarzewa. Piją na budowie, są niedokładni, na zwrócenie uwagi reagują krzykiem a nawet groźbami. Na Ich plus że są słowni i od rana są na budowie ale to trochę za mało. Nie polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

wprawdzie to nie temat budowlany, ale próbuję i tutaj:

 

Otóż 25 lipca 2010 r. , w niedzielę ok godz.17 zwiał z ogrodzonej dzialki niewychodzacy młody kocurek. Szukam go juz od 10 dni bez rezultatu.

zdarzenie miało miejsce w rejonie ul. ks.Malinowskiego w Józefowie, blisko granicy z Warszawą.

Kot ma 2 lata, jest biały, ma szary grzbiet, ogon długi, czarny w jasne paski. Ważne - oczy ma NIEBIESKIE.

Rasa - polska, dachowa.

Kot jest pełnoprawnym samcem, inaczej - nie jest kastrowany.

 

Link do wątka na forum kociarzy:

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=114887&hilit=zagin%C4%85%C5%82+kot

 

Ktokolwiek wie cos od losie koteczka - dobrym czy nie, prosze o wiadomość na pw.

Wklejam też ten post na forum Warszawy-Wawer.

 

Będę wdzięczna za każdą informację.

 

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś z Was przerabiał temat nadania numeru domu i odbioru budynku w Otwocku i mógłby podpowiedzieć jakie dokumenty i gdzie należy złożyć? Czy nadanie numeru budynku można uzyskać wcześniej przed odbiorem budynku czy też jest on nadawany po odbiorze?

 

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował ostatnio bloczki betonowe w okolicach Otwocka, Góry Kalwarii, Garwolina ? Jaka jest aktulna cena ? Mi u Redka w Jatnem zaoferowano ostatnio cenę 2,69 PLN brutto

Pozdrawiam

 

Witam,

 

Mi w ubiegłym roku Redek zaproponował cenę 2.62 PLN brutto więc widać podwyżka była nieznaczna. Przyznam, że jakość bloczków od Redka jest niezła.

 

Pozdrawiam

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...