Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

przymierzamy się do odbioru budynku, mam pytanie, czy nadzór budowlany w Otwocku bardzo się czepia? Czy w ogóle przyjeżdża na inspekcję? Jakie dokumenty należy złożyć, na co zwrócić uwagę?

 

Ja też jestem bardzo zainteresowana odpowiedzią. W PnB jest zapis o obowiązkowej kontroli -czy faktycznie ma ona miejsce przy każdym odbiorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania po budowie w Józefowie:

 

- bloczki silikatowe Silka E8 - ok. 200 szt.

- bloczki silikatowe Silka E24 - ok 45 szt. (jedna paleta)

- klej do silikatów by Xella - 3 worki

- deski szalunkowe używane o różnych długościach: 4,8m, 4,2m, 3,6m, 2,9m, 2,1m

- gotowe blaty szalunkowe o różnych długościach

 

Drewno przywiezione wraz z więźbą z bardzo dobrego tartaku

 

Oczywiście ceny znacznie poniżej rynkowych.

 

Kontakt: 508 018 303.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ostatnio ktoś przerabiał ten temat w naszej okolicy i może się podzielić namiarami. Poszukuję kogoś do zaprojektowania przyłącza wodnego i kanalizacji. Ile płaciliście za wykonanie takiego projektu? Z tego co wiem to najpierw muszę mieć mapkę do celów projektowych, potem projekt przyłącza z tym do OPWiKu i dopiero można działać. Ktoś przechodził ostatnio tą ścieżkę? Na coś trzeba zwrócić szczególną uwagę?

 

Jeśli chodzi o bloczki fundamentowe to ja również brałem od "Redka" - chyba jedne z lepszych w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończe budowe w wiązownie

 

Mogę polecić ekipe z czystym sumieniem jeżeli chcesz kontakt przedzwoń do mnie to Ci podam. Dodatkowo możesz podjechać do wiązownej i zobaczyć kilka ich realizacji

 

Mój telefon 512 261 704 Paweł

ekipa 503 190 433 majster Sanisław Buc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ponawiam propozycję - mam do sprzedania po budowie:

- 3 pełne wiadra po 25kg tynku silikonowego Caparol Aphisilan K15, baranek 1,5mm, kolor: savane 16

- przyczepa kempingowa Knauf, 4 os., stan dobry, bez możliwości rejestracji - gratis dorzucę małą lodówkę i 200m (używanego do podłaczenia przyczepy) kabla YDYp3x2,5mm2

Cena do uzgodnienia, odbiór w Wiązownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o bloczki fundamentowe

bede kupowal moze jeszcze w tym tygodniu.

Na forum doczytalem ze sporo z Was kupowalo u Redka. a ja mam pytanie jak sie maja bloczki Redka do Certusa? czy Certus robi tylko jeden rodzaj bloczkow chodzi mi o jakosc betonu? Znalazlem hurtownie gdzie podali mi cene za Certusa taka jak ma Redek. a moze polecacie jeszcez cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...