Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Drodzy,

Uczestnicy tej grupy. Wielkie wydarzenie w życiu forum! Gorąco zapraszamy do lektury „Gazety z forum”. Papierowe wydanie zostało dołączone do numeru 11 „Muratora”. W gazecie publikujemy wybrane „Dzienniki budowy”, znajdziecie dużo informacji o strukturze i życiu naszej społeczności; być może także o Was! „Gazeta z forum” ma się dobrze czytać. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnej pracy z autorami dzienników, udało nam się to osiągnąć.

A teraz prosimy, sprawdźcie nas - czytajcie gazetę o Was i dla Was.

Miłej lektury!

Redakcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo co prawda pisze na forum ale troche wiecej czytam ;)

Mamy juz fundamenty zrobione, niedlugo ma przyjechac dom (bale)

Szukam fachowca do postawienia kominow systemowych (schiedel)

prosze o polecenie kogos sprawdzonego i niekoniecznie drogiego ;)

 

AdamieC a czy mógłbyś podzielić się namiarami na ekipę, która zrobiła Ci fundamenty? Będę niezmiernie wdzięczny. Będę się budował w przyszłym roku ASAP (mały, bardzo prosty szkielet)

 

pozdrawiam Witek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć szukam projektanta do przyłacza wody wczoraj dostałam z gminy pismo (Wiązowna) że musimy sami doprowadzic rurr ok100m do swojej działaki i wykonac projekt

od ostatniego podłączenia dziela nas 2 działki więc musimy podpisac pisemko że wyrażamy zgode na podłączenie bezkosztowe tych właśnie działek do naszego tzw wodociągu troche się wkurzyłam bo czemu ja mam płacic a inny nie. Ale koniec wywodu poprosze namiary na osobe która taki projekt mi zrobi. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

 

Z radością i podziwem obserwujemy, jak funkcjonuje Wasza Grupa Budująca na Forum. Chcemy na łamach "Muratora" opisać to unikalne zjawisko, jakim jest istnienie Grup Budujących. Prosimy o spotkanie z Wami. Zaproponujcie termin, przyjedziemy. Chcemy porozmawiać, jakie są Wasze relacje wzajemne i opinie.

 

Czekamy na odzew! Liczymy na nieskomplikowane zorganizowanie takiego spotkania któregoś wieczoru lub w weekend.

 

Prosimy o sygnał - najlepiej pisząc na: [email protected]

 

Pozdrawiamy serdecznie

 

Andrzej T. Papliński

Kierownik Działu Publicystyka

miesięcznika "Murator"

tel. (22) 59 05 358

 

-----------------------------------------------

MURATOR miesięcznik

ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa

tel. (22) 59 05 358

 

e-mail: [email protected]

 

WWW: http://murator.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! UWAGA! UWAGA! JUŻ OD 2 LAT NIEUSTANNIE OSTRZEGAM WSZYSTKICH BUDUJĄCYCH PRZED NIESOLIDNĄ I WRĘCZ GROŹNĄ FIRMĄ BUDUJĄCĄ DOMY O NAZWIE REM-BUD KAZIMIERZ ROBERT LASIK z PODKARPACIA. SĄ WRĘCZ NIEBEZPIECZNI - JEŚLI COŚ IM SIĘ NIE SPODOBA TO TAK JAK W MOIM PRZYPADKU - ZAMURUJĄ CI WENTYLACJĘ!!!! - nie muszę chyba pisać co to oznacza. Dodatkowo: niesolidni, nieuczciwi, nieterminowi i brudasy. MÓWMY IM ....... WON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gdzieś w okolicach składu budowalnego gdzie byłaby pełna cegła klinkierowa ; najlepiej robena ?

Pozdrawiam

 

Chyba na każdym dostaniesz tylko na zamówienie bo to jest bardzo drogi interes w porównaniu do zwykłej dziurawki i na składach pewnie od ręki tego nie mają. Jeśli mogę polecić to na ul. Lubelskiej numeru nie pamiętam, jadąc do W-wy kawałek za lotniskiem, chyba przy "fotoradarze" (zabij nie mogę teraz skojarzyć dokładnie) po lewej stornie taki mały składzik, łatwo go znaleźć mają samą cegłę klinkierową może tam coś takiego znajdziesz od ręki a i ceny mają przyzwoite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...