Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

Jeszcze jedno gdzie kupić kruszywo lub gruz żeby wysypać na drogę w dobrej cenie i z transportem?

 

Słuchaj ja też dużo potrzebuje więc dałem ogłoszenie. Zadzwonił jakiś gość z Warszawy. Za samochód tzw. "patelnia" 30 ton chce tyle co za transport mi krzyknął około 150zł do Dąbrówki koło Celestynowa. Nie wiem jednak jaki to gruz, mówił, że może przywieść różny i grubszy i mniejszy. Jak chcesz to wyśle namiary na priv. A jak rzeczywiście będzie warty to napisz to i ja z niego skorzystam.

 

A najważniejsze bo zapomniałem napisać. Można też kupić gruz koło Wiązowny chyba to radiówek przy szosie Lubelskiej. Cena to około 11-17 za tonę bez transportu, a więc oferta z Warszawy chyba jest atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ok to daj namiary na to kruszywo. Dzięki:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Słuchaj ja też dużo potrzebuje więc dałem ogłoszenie. Zadzwonił jakiś gość z Warszawy. Za samochód tzw. "patelnia" 30 ton chce tyle co za transport mi krzyknął około 150zł do Dąbrówki koło Celestynowa. Nie wiem jednak jaki to gruz, mówił, że może przywieść różny i grubszy i mniejszy. Jak chcesz to wyśle namiary na priv. A jak rzeczywiście będzie warty to napisz to i ja z niego skorzystam.

 

A najważniejsze bo zapomniałem napisać. Można też kupić gruz koło Wiązowny chyba to radiówek przy szosie Lubelskiej. Cena to około 11-17 za tonę bez transportu, a więc oferta z Warszawy chyba jest atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś do sprzedania stęple o wysokości ok 2m i jeszcze raz dopytuje o kibelek i kontener lub przyczepe dla moich budowlańców:)

 

Mam stemple 2,20 - 2,30 ( strop nad piwnicą) ale musiałbym je dokładnie policzyć bo są pomieszane z dłuższymi ( strop nad parterem) w razie zainteresowania proszę o wiadomość na priv :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika i Witek, podpinam się do pytania o namiary na zdjęcie humusu i inne roboty ziemne. Ten piach i stal też by mnie interesowały...

 

W miejscowości Warszawice ( ok. 18 km od Otwocka) jest przedsiębiorca który wykonuje prace ziemne ; u mnie za zdjęcie humusu i wykopanie w sumie ok . 450-500 m 3 dołu pod fundamenty i piwnicę ( piach) zapłaciłem mniej niż 3000,00 zł ALE !!! dojazd był relatywnie bardzo bliski i facet mógł przyjechać na "własnych" kołach . Za obsypanie fundamentów - 800,00 zł . Chłopak , który u mnie pracował jako operator był ponadto bardzo dokładny ( co szczególnie ważne było przy obsypywaniu fundamentów )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miejscowości Warszawice ( ok. 18 km od Otwocka) jest przedsiębiorca który wykonuje prace ziemne ; u mnie za zdjęcie humusu i wykopanie w sumie ok . 450-500 m 3 dołu pod fundamenty i piwnicę ( piach) zapłaciłem mniej niż 3000,00 zł ALE !!! dojazd był relatywnie bardzo bliski i facet mógł przyjechać na "własnych" kołach . Za obsypanie fundamentów - 800,00 zł . Chłopak , który u mnie pracował jako operator był ponadto bardzo dokładny ( co szczególnie ważne było przy obsypywaniu fundamentów )

Pozdrawiam

 

Markii, to podaj proszę namiar, może być na priv.

Dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miejscowości Warszawice ( ok. 18 km od Otwocka) jest przedsiębiorca który wykonuje prace ziemne ; u mnie za zdjęcie humusu i wykopanie w sumie ok . 450-500 m 3 dołu pod fundamenty i piwnicę ( piach) zapłaciłem mniej niż 3000,00 zł ALE !!! dojazd był relatywnie bardzo bliski i facet mógł przyjechać na "własnych" kołach . Za obsypanie fundamentów - 800,00 zł . Chłopak , który u mnie pracował jako operator był ponadto bardzo dokładny ( co szczególnie ważne było przy obsypywaniu fundamentów )

Pozdrawiam

 

Czy i ja mogę poprosić o kontakt do tego miłego Pana na priv ?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania wełnę mineralną Rockwolla do ocieplenia poddasza MegaRock 150 grubości 15 cm.

Do odbioru za Wiązowną w ilości 88 m2 w cenie 12, 5zeta /m2. Wełna orginalnie zapakowana nic jej nie jest. Zamówiłem niestety za dużo i chętnie komuś sprzedam. Mam też 100 szt pustaków stropowych żużlo betonowych do stropu terriva. Cena do uzgodnienia. Kontak 600 072 763

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania pozostałości po budowie:

Stemple budowlane (sosnowe) - 130 szt. (długość od 2,5 do 2,9m/najwięcej o długości 2,7-2,8m) - 3,5 PLN/szt.

PUSTAK/cegła Wienerberger Porotherm 38 P+W - 230 szt. (4 palety z czego 2 oryginalnie zapakowane, nie otwierane) - 4,5 PLN/szt.

Pustak stropowy Wienerberger Porotherm 19/50 -90 szt. (1,5 palety) - 4 PLN/szt.

Odbiór osobisty. Glina k. Celestynowa. Tel. 600 979 407.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od 3 lat ostrzegam na tym forum przed bardzo nieuczciwą firmą z podkarpacia. Nazwa: REM-BUD Kazimierz Robert Lasik. Wyjątkowo nieuczciwi, prowadzą budowę w ten sposób aby wykonawcę blokować przed zmianą firmy - ciągle coś zostawiają niedokończone. Dodatkowo robią złośliwości, o których wiedzą tylko oni a inwestor dowie się w trakcie zamieszkania bez możliwości udowodnienia krzywdy. Na budowie nie ma tych samych ludzi - ciągle się zmieniają, czasami nie mają szlifierki więc tydzień lub więcej na nią trzeba czekać a budowa stoi- ciągle komuś ktoś umierał. Nie potrafią stawiać kominów a stawiają, więźba dachowa wbrew technice budowlanej, blacha obcinana bez lini prostej a skośnie, spływ brodzika w innym kierunku niż syfon!!! itp

 

NIE POLECAM - JEDNOCZMY SIĘ - ONI NAS ... - A MY IM DZIĘKUJEMY - niech poznają, że pracę należy szanować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich. Minęło parę lat jak nie pisałem na forum a kładło się podwaliny w tym dziale :). Jako że grupa była zawsze wszechnicą wiedzy w zakresie wykonawców, to uprzejmie proszę o namiary na glazurnika. Z góry dziękuje za pomoc bo jeszcze się nie zawiodłem na grupie. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...