Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Widzę adk, że perfekcyjnie przygotowujesz się do rozpoczęcia budowy, tak jest najlepiej, bo najwięcej kasy leci właśnie z takiego doraźnego działania, bo coś potrzebne na wczoraj. Ja z powodu braku czasu zawsze oszacowuję proporcje cena-korzyść. Natomiast przy drogich rzeczach typu beton, pustaki, piach czy izolacje robię kilka wycen i negocjuję do upadłego :-)

 

Przyjdę na szkolenie bo z negocjacji to ja słaba jestem. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, też o tym myślałam ale nie bardzo wyobrażam sobie samodzielne opróżnianie tego przybytku. Firmy wynajmujące po prostu wymieniają taki wkład na czysty, zabierają pełny. Porównując koszty brałam też pod uwagę problemy wynikające z użytkowania. Dlatego wybrałam wynajem.

 

Bami,

 

a możesz podać namiary na tę firmę od toi-toi, której chce się dojeżdżać do Wiązowny?

 

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie też skąd braliście stal do fundamentów?

 

F.

 

Ja akurat kupowałam w Przemarze w Wiązownie, bo wtedy mieli w dobrych cenach. ale tam generalnie nie jest tanio, natomiast serwis jest super - przyjeżdżają na każde zawołanie. Jeżeli chcesz, podam Ci na priv jeszcze kilka kontaktów do składów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z bami. Ja nie chcę dziury w ziemi. Mamy taki niestety przy domu, dziadek nie pozwala usunąć. Po prostu poczytałam, że taki wc może opróżniać "szambiara". Umyć kibelek to i ja mogę, taniej wyjdzie. Myślę, że będzie można rzadziej niż raz na miesiąc opróżniać, do tego można kupić jakieś środki chemiczne p/smrodkowe. Podczas zimy nie będzie używany, bo na budowie nikogo nie będzie. Zależy czy Wykonawca podtrzyma zdanie, że odkupi to ode mnie - bo propozycja wyszła od niego, jak zaczęłam jęczeć jaki ten wynajem drogi :D. Ale w razie czego może ktoś z FM odkupi :D.

 

No to ja sie pochwale swoim pomyslem - mamy drewniana sławojke, a w srodku jest normalna muszla WC, podłączona do bieżącej wody i kanalizacji. (bo w Józefowie mamy już wodę i kanaalizację) Koszt: uzywna sławojka - 50 pln, stary kibelek za darmo i podłączenie też , bo zrobił mi to teść hydraulik. Jedyny koszt to opłata za zużyta wode i ścieki.

Ten pomysl podpatrzyłam na działce rekreacyjnej znajomych na Mazurach - tam mieli po prostu wykopane szambo i podciągniętą wodę z własnej studni i wszystko pięknie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat kupowałam w Przemarze w Wiązownie, bo wtedy mieli w dobrych cenach. ale tam generalnie nie jest tanio, natomiast serwis jest super - przyjeżdżają na każde zawołanie. Jeżeli chcesz, podam Ci na priv jeszcze kilka kontaktów do składów.

 

Bami,

 

oczywiście, że chętnie skorzystam.

 

[email protected]

 

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam namiarów na firme robiaca kuchnie w normalnych pieniążkach i solidnie:) Mam swoją wizję ale potrzebuje porady fachowca

anusia28 jak chcesz to moge ci podac namiar do osoby ktora wykonuje meble kuchenne zabudowy itd.(z okolic Wiazowny za rozsadne ceny) jest solidna i zna sie na zeczy gorzej z terminami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...