Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

Witam Wszystkich! :D

 

Poszukuję dobrego elektryka z okolic Otwocka/Karczewa, który przejrzy istniejącą starą instalację elektryczną w domku i ewentualnie pomyśli o modernizacji lub zabezpieczeniu.

 

Macie też może namiary kogoś od dachów eternitowych (w zasadzie w ogóle od dachów :) )? Potrzebuję zabezpieczyć komin i parę miejsc w poszyciu przed zimą, a o wymianie na razie nie mam co marzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Mam do odsprzedania pozostałości po montażu instalacji wentylacyjnej. Wszystkie elementy z blachy stalowej ocynkowanej (mogą być trochę przybrudzone po przechowywaniu w blaszaku):

- rura sztywna spiro fi100mm 3m - 9 szt. (+ kilka ścinków)

- rura sztywna spiro fi200mm 3m - 3 szt. (+ kilka ścinków)

- kolano fi100/90st - 7 szt.

- kolano fi100/45st - 1 szt.

- redukcja fi200/fi180 - 4 szt.

- redukcja fi125/fi100 - 1 szt.

- tójnik fi200/fi160/fi200 - 1 szt.

- złączka fi125 - 2 szt.

- złączka fi160 - 1 szt.

- kominek wentylacyjny VH czerpnia/wyrzutnia fi200 - 1 szt.

- przepustnica z uszczelką (doprowadzenie powietrza do kominka) fi160 - 1 szt.

 

http://img835.imageshack.us/img835/2797/img0778i.th.jpg

http://img59.imageshack.us/img59/2169/img0780y.th.jpg

http://img16.imageshack.us/img16/4067/img0782hg.th.jpg

 

Cena do ustalenia. Kontakt na priv. Do odbioru w Wiązownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich forumowiczów

Jestem nową inwestorką z pobliża Otwocka. Planuję budowę (a raczej rozbudowę) domu w kwietniu. Poszukuję sprawdzonej ekipy budowlanej, która wykona schody (skomplikowane) do wysokości ok. 3,5 metrów, następnie zburzy istniejące ściany poddasza i zdemontuje dach i więźbę. Do postawienia będą również później ściany szczytowe, kolankowe oraz jeśli panowie się sprawdzą wykonanie nowej więźby. Bardzo proszę o namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witajcie grupo i trzymajcie kciuki! W poniedziałek złożyłam w naszym Starostwie wniosek o pozwolenie na budowę gazówki. Proszę, strzelajcie:

a) kiedy otrzymam decyzję

b) ile będzie braków w dokumentacji do uzupełnienia.

Kto trafi najlepiej otrzyma tytuł wieszcza roku w kategorii a) lub b). Obstawiać można do 20 grudnia. Wyniki - jak odbiorę decyzję. Miłej zabawy.

A tak na marginesie - ktoś z Was może robił wentylację mechaniczną z reku? Poszukuję firmy, która mi to zrobi wiosną. I nie zedrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...