Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Drodzy Grupowicze,

chętnie do Was dołączę, jesli pozwolicie :)

Niedawno stałam się szczęśliwą posiadaczką kawałka ziemi w Lipowie, a teraz poszukuję jakiegoś zaufanego architekta.

Dom ma być w starym "duchu" (kryty gontem), więc zero nowoczesnego "wyrazu". Jeśli możecie mi kogoś polecić, to będę wdzięczna na wieki!

Małgośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Grupowicze,

chętnie do Was dołączę, jesli pozwolicie :)

Niedawno stałam się szczęśliwą posiadaczką kawałka ziemi w Lipowie, a teraz poszukuję jakiegoś zaufanego architekta.

Dom ma być w starym "duchu" (kryty gontem), więc zero nowoczesnego "wyrazu". Jeśli możecie mi kogoś polecić, to będę wdzięczna na wieki!

Małgośka

 

Hej, może skorzystasz z tej strony. Architekt robi fajne projekty i znam osoby co skorzystały z jego usług. A projekty robi bardzo dokładne

 

 

http://www.jmstudio.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam.

Mam do sprzedania około 240 szt. stempli budowlanych sosnowych, długości około 275 cm. Użyte jeden raz. Cena 5 PLN za sztukę.

 

http://images41.fotosik.pl/1636/3093f25e206ad154med.jpg

 

Sprzedam również około 108 szt. (prawie dwie palety, jedna paleta oryginalnie zapakowana) POROTHERMU WIENERBERGER 25 P+W. Cena 3,7 PLN za sztukę.

 

Odbiór osobisty w Długiej Szlacheckiej gm. Halinów.

Tel kontaktowy: 604 516 320 lub e-mail [email protected]

 

Pozdrawiam,

Adrian Barwicki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje piasek do zasypania fundamentów . Jeśli ktoś posiada namiary na tania

piasek z transportem proszę o info .

 

Nie wiem gdzie dokładnie budujesz. Polecam na wszelki wypadek mojego sąsiada 601812215 (powiedz że masz kontakt od Alicji sąsiadki).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZESTRZEGAM

 

http://www.szambo-betonowe.pl sa z SULEJÓWKA

 

KOSZMAR nie polecam

 

przyjechali na montaż w ciąggu kilu dni ekspres

ale jak sie okazalo po ulewach, że szambo przecieka - nie ma odezewu, prosby od 3 tyg nie przynosza skutków.

Jednoosobowa firma, właściciel pisze sms obraźliwe typu odczep się babo, czego jeszcze chcesz.

KOSZMAR - ZERO KONTAKTU - KASA ZGARNIETA FIRMY NIE MA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do oddania pozostałości po budowie

 

Styropian Austrotherm EPS 70-040 frezowany 15cm - 2 paczki

Styropian podłogowy EPS-037 Austrotherm 5cm - 2 paczki

Wełna Rockwool Toprock 10cm - 2 rolki po 5m2

Zaprawa do klejenia siatki do styropianu Styrolux Z - 2 worki po 25kg.

 

W zamian oczekuję 5 Żuberków butelkowych lub 2 duże czekolady :) lub może coś innego zaproponujesz.

 

Transport do uzgodnienia, mogę podrzucić w odległości do 15 km od Glinianki gm. Wiązowna.

tel. 532-43-50-51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuję uczciwego i dobrego ślusarza z Otwocka lub okolic, który wykona dla mnie balustradę balkonową (długość balustrady w sumie 5 metrów) w rozsądnej cenie i jak najszybciej. Może ktoś ma kogoś godnego polecenia, sprawa naprawdę pilna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZUKAM PROJEKTANTA, który wytworzy papiery dotyczące oczyszczalni do starostwa. Haczyk polega na tym, że działka leży w obszarze chronionym NATURA2000 i firmowy projektant z firmy, której oczyszczalnię wybrałam się wystraszył :jawdrop:.

Jak kogoś znacie to proszę o kontakt. Oczyszczalnię chcę zrobić przy domu na terenie powiatu Otwock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów może zatrudniał do jakichś prac firmę solidneogrodzenia.com. Właściciel się nazywa Jarosław Jędral. Firma ma bardzo fajną stronkę, ale może ktoś korzystał z ich usług i mógłby ich polecić/ odradzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...