Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

rzadko pisze coś na forum , głównie czytam, ale nie myślałem że będę musiał pisać taki mail ale trudno.

Chciałbym zwrócić uwage na firmę od więźby/dachu:

DACHTOM Usługi blacharsko- dekarskie Tomasz Zając

 

Niestety nie mam z nimi dobrych doświadczeń, najpierw robili więźbę i dach w zeszłym roku przez ponad 2,5 miesiąca, z wielkimi bólami skończyli (robili na raty, zrobili trochę , znikali, potem się pojawiali po 1-2 tygodnia i znowu coś zrobili). Potem po zimie pojawił sie mega przeciek na kominie, cały komin jest mokry. Od marca mi ten komin naprawia (termin wielokrotnie przesuwany), oczywiście na tą chwilę bez odzewu ze strony wykonawcy. Z tego co wywnioskowałem to firma nabrała dużo zleceń i po prostu nie wyrabia.

Ekipę miałem z polecenia od znajomego u którego dach wykonali bez problemu. Jak widać nie zawsze to skutkuje.

Generalnie staram się nie wyciągać pochopnych wniosków i bez potrzeby nie pisać negatywnych opinii ale w tym przypadku jakoś tak nie widzę ku temu przeciwskazań.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

SPRZEDANE!!!

Witam,

 

Do sprzedania łaty/ kontrłaty.

 

Posiadam 40 szt. - 4x5 o długośći 4mb.

Zaimpregnowane. Suche.

Idealne pod blachodachówkę czy podbitkę.

 

Cena za całość 160 zł, czyli 1 zł/mb.

 

TYLKO odbiór osobisty - Otwock k/Warszawy.

Kontakt telefoniczny xxxx

 

 

Gorąco polecam.

 

20130611_085208.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam do sprzedania tanio po mojej budowie

 

1. bramę wjazdową solidna metalowa dwuskrzydłowa ze słupkami 80x80

L = 217 cm x h = 165 cm ( razem 440 cm x 165)

cena 350 PLN

odbiór własny, loco Michalin k.Józefowa

 

 

 

 

2. styropian grafit lambda 0,031 Austrotherm Fasada Premium grubość 16 cm - 18 paczek

=> 27 m2, 4,3 m3,

( w paczce 3 płyty 0,5 x 1,0 m x 16 cm), plus listwy startowe szer. 16 cm x 2 mb - 12 szt.

cena 600 PLN

odbiór własny, loco Michalin k.Józefowa

 

 

pozdrawiam,

kom 694 410 760

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić wykonawcę przyłącza kanalizacji sanitarnej? Projekt mam już przygotowany, przyłącze około 15 m.

 

A gdzie to przyłacze ma być wykonane (miejscowość).

 

U mnie wykonał takie przyłacze+ woda hydraulik z Celestynowa (Jaroń) . Jestem zadowolona, szybko (1 dzień), sprawnie, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Witam !

 

Czy zostało może komuś ok 3m2 folii kubełkowej ? Zbrakło mi, a nie chce całej rolki kupować, z chęcią odkupiłbym, może komuś nie potrzebna już jest.

Pozdrawiam

MArcin

 

witam,

 

mi została taka filia (ok 5 metrów) i zawala miejsce w garażu. Chętnie oddam w dobre ręce za darmo.

Kontakt na priva.

 

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...