Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa otwocka


cleebz

Recommended Posts

Hej.

Ja kupilem MK. Kilka osob mnie ostrzegalo (a nie mieli w tym interesu) aby nie oszczedzac. Czesto stal jest gorszej jakosci i po kilku latach masz sito zamiast wkladu. MK ma bardzo dobra opinie. Nawet ludzie od Leona Zawodowca potwierdzili - mimo, ze mieli inna w ofercie. Sprawdziles ceny w Michalinie? Niestety nie mam przy sobie telefonu...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja również kupiłem do pieca/komina gazowego MK Żary. Tak się fajnie składa, że mój szwagier pracuje w hurtowni z art. hudrauliczno - różnorakimi więc o rabat nie walcze tylko z urządu mam 33 - 35% upustu.

 

Do komina komikowego można ale nie trzeba stosować wkład - zalezy od portfela - ja sobie darowałem ta przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie mam wkładu w kominie kominkowym, tylko wyczystka na dole czy jak ją tam zwą, a do komina od pieca to wkład dobrałam przy zakupie owego i wtedy był wkładany.

Pozdrawiam

a ja jutro lecę na działeczkę, robić porządki już czas rozpocząć sezon grillowy. :D kupuję maty tczcinowe na ogrodzenie i będziem szaleć :D

Miłego weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z kominem kominkowym jest duży. Opisywany był parę lat temu w muratorze. Spaliny z kominka mają dużą temperaturę. Powoduje to sporą rozszerzalność materiału( komin pracuje). Ja u siebie dałem wkład do kominka (ceramiczny) plus wełmę (specjalną do 800 stopni) którą jest zaizolowany wkład aby nie przenosić temperatury. Myślę że tak jest najlepiej. U teściów komin po 20 latach praktycznie do wymiany, a jest bez wkładu. Podobno to najlepsze i najtańsze rozwiązanie ( izolowanie wkładu kominkowego wełną) Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa przycichła, czyżby zwolniła tempa?

A u mnie zmiany!!! muszę się pochwalić :oops:

mam śliczniutkie drzwi do domku :)

no i roślinki w ogrodzie ( kupowane zreszta u Arka ). :D :D

 

Pozdrawiam wszystkich :D :D

 

Martta a gdzie zdjęcia? Czekamy:)

 

Czy u Arka to za Grycanem?

 

PS. Ja jestem mamą i to podwójną :) Więc podnoszę dwie rączki :) Dziękuję za życzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa przycichła, czyżby zwolniła tempa?

A u mnie zmiany!!! muszę się pochwalić :oops:

mam śliczniutkie drzwi do domku :)

no i roślinki w ogrodzie ( kupowane zreszta u Arka ). :D :D

 

Pozdrawiam wszystkich :D :D

 

Gratuluję, ale nie przypominam sobie żebym Ci coś sprzedawał :wink: :p

 

 

Kurcze ale te chłopaki to są innych oprócz siebie nie widzą :wink: :D ,

chodziło mi o Arkk'a dołączył do grupy 12 marca 2005, buduje koło Grycana w Majdanie i tam ma szkółkę ( moi rodzice tam kupowali drzewka jeszcze jak prowadził to jego tata, polecone i sprawdzone).

 

 

Ja jestem Mamą, jedna łapka w górę :D

(czy pieskie dzieci też wliczamy bo bym musiała siedem łapek dodadkowych w górę podnieść - osiem lat temu odbieraliśmy poród w dzień matki!!!! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy MAMY :D

Kochani, a gdzie mamy hurtownie hydrauliczne (oprocz tej na Wiazowskiej w Jozefowie i na majowej w Otwocku)? Moze cos blizej Wawra? Sprawa pilna!!!

Pozdro

 

Hurtownie masz jeszcze jak jedziesz Wiązowską do Przemaru i na światłach skręcasz w prawo, jedziesz z 500m i po lewej stronie masz na bodajrze Wąskiej 2.

 

Czy wiecie może gdzie dostanę słup drewniany 3 metry długi i 14cm X 14cm? Słup ten musibyć fachowo i porządnie zrobiony gdyż ma charakter ozdobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy MAMY :D

Kochani, a gdzie mamy hurtownie hydrauliczne (oprocz tej na Wiazowskiej w Jozefowie i na majowej w Otwocku)? Moze cos blizej Wawra? Sprawa pilna!!!

Pozdro

przy rondzie wał miedzeszyński i trakt lubelski

w Michalinie przy skrzyżowaniu Granicznej (od przejazdu biegnie w stronę wisły) i ul. 3ego maja

 

Enzo -

może zajrzyj do jakiegoś składu z drewnem na wieźbę i coś Ci dopasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do gruzy i ziemi zamawiałam komplet za 250z tj samochód ciężarowy plus koparka robili wyrównanie terenu wywozili wszystko łącznie z ogromnym korzeniem oprócz typowych śmieci. 9 mam telefon wrazie potrzeby)

na typowe ścieci tj; folia, kartonu i tym podobne badziewie kontener Błysk wychodzi taniej od Reittmana vel Remondisa = ok 220zł.

 

Po żelazstwo to przyjeżdża niejaki " Sikalafą" :D

i wszystko zabiera ( mam gdzies telefon jak bedziecie potrzebować).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...